Geri bildirim Astral Yükseliş

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 23 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  İşte insan ilk önce durum kontrolü yapacak daha sonra parasını bir birime harcayacak. Bu zaten genel bir yatırım kuralıdır. Paranızı anlık olarak bir dönüştürme işlemine neden girişiyorsunuz anlamıyorum..


  Neyse sonuç ->

  Etkinlik gününde yani ilk gününde arka plan güncellemesi yapılmıştı; işe yaramayan oyuncular oldu bunlara telafi içerikleri iletildi. Support üzerinden iletilen çoğu hesaba da telafi yapılmıştır. Etkilenmeyen arkadaşlar ise güncelleme sonrası hata değilmiş öncesinde yaşadıklarını supportu yanıltmaya yönelik kullanmışlar.. Neyse sonuçta içerik alamadılar.

  Hakkaniyetli mi oldu orası tartışılır. Etkinlik başlar başlamaz kullananlar adına; ben buna bir şey diyemem yorumu ile :  Lütfen artık şu geri bildirim konusunu saptırmayınız :D

  Teşekkürlerr :p:)
   
  BaMbUlBeee ve TR|SUBUTAY bunu beğendi.
 2. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  @BaMbUlBeee Şunu belirteyim yatırdığınız paranızla miktar fark etmez (üç, beş, + kuruşlar) ne oyunu satın alıyorsunuz nede görevlileri, hakkınızı arayacaksanız doğru kelimelerle ve doğru yerde aramanız önemlidir. Hiyerarşik düzende bizler iletiriz ve ne kod uzmanıyız nede tasarımcılarız. Bizler düzen sağlarız ve gelen talepleri iletiriz. Yetki almak isterseniz support ekibimize başvurunuzu yollayınız değerlendirmeye alınsın işin işleyişini görünüz.

  Bu konu geri bildirim konusu ekstra bir şikayet veya talebiniz varsa eğer farklı bir konuda dile getirebilirsiniz dinleriz. Konuyu konu dışına çıkarmayalım.

  Türkiye Takımı!
   
  BaMbUlBeee bunu beğendi.
 3. Mevcut etkinlikte polikrom sıkıntısı var, etkinlik çıkarıyorsun ama insanlar etkinliği yapamıyor en azından etkinlik malzemelerini elde edecekleri çeşitli yollar sunabilir görev vs. sevkiyat yeterli değil.İzin ve kupon stoğu olan biri yapabilir ama sen etkinlik getiriyorsan eşzamanlı etkinliği oynayan birinin malzemeyi etkinlikle beraber kasabilmesi lazım oyun mantığınca.
   
  ..blade..53 bunu beğendi.
 4. mhevzi

  mhevzi User

  -05 sevkiyatlar ile yeteri kadar polikrom gayette elde edilebiliyor. Satın alma yapmadan yeterli seviyede polikrom biriktirdim mesela ben. Kapıda çok fazla bug var ve sıkıcı o konuda herkese katılıyorum ama polikrom konusunda gereksiz eleştiri yapılıyor. Gelebilecek olan etkinlikler için urudium tutmalısınız hesabınızda. Bunu hala anlamayan adam oksijen israf etmesin. Savaş bileti için de o zaman 200.000 urudium yok hesabımda alamıyorum diyelim. Var mı böyle bir saçmalık ya?
   
 5. oben

  oben User

  bu satın alma değilmi neyle yolladın 05 i selamını söyledin merkeze.
  kaptan34 çok özür dilerim adminim senden ama durumu görüyorsun değilmi konuyu farklı yerlere nasıl çekmeyelim bilemedim hakkını helal et yazmadan duramazdım nede olsa ben sorunlu üyeyim.
   
 6. Etkinlik başladığında kaç tane iznin vardı bana bunu söyle stoklamışsın herkes senin gibi stok yapmak zorunda değil???????
  Etkinlikle eşzamanlı yeterli bir şekilde kasılabilmesi lazım önceki etkinliklere bak.
   
 7. Biliyorsunuz polikrom sevkiyata etkinlikten çok kısa bir süre önce eklendi. Oyuna yeni başlamış veya gelişmekte olan bir oyuncu olduğunuzu düşünün. R01 hariç diğer sevkiyatların uridium ile yollandığı malumundur. Bir çok oyuncu topladığı uridiumu gelişmek için kullanıyor, oyunda sürekli yeni birşeyler çıkıyor zaten yetişemiyorsun. Etkinliğe kadar topladığı polikrom 1500 civarıdır en fazla, hadi 500 de savaş bileti ile alsın 2000 polikromla 2 anahtar yapar. Etkinlik uridium verse R05 bassın diyecemde onuda vermiyor.
  Diğer tüm etkinliklerde savaş bileti için gereken uridiumu etkinlikten bile rahatlıkla elde edebiliyorduk. Etkinlik ödüllerini elde etmek için savaş bileti masrafından başka milyon uridium (7 kapı açmak için gereken 7000 polikromu kısa sürede elde etmek için R05 basmak gerekir) isteyen başka etkinlik var mı ?
  Yani öyle milletin damarına basan ifadeler kullanmadan önce sendeki oksijeni kullan bence.

  Sayın forum moderatörleri ve adminleri; bu tür kışkırtıcı cümleler kullanan veya milletin yazdıklarına atlayan parazitleri temizlemediğiniz sürece çok karışır buralar.
   
 8. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Şuanda kim kimi kışkırtıyor kim en ufak bir cümlede ortalığı karıştırmaya çalışıyor inceleme aşamasındayım. Şunu temin ederim ki kısa bir süre içerisinde spam yapan ve sırf burada 2 mesajında yardım ediyor gibi gözüken 4 mesajda ise insanlara hakaret eden kim varsa..

  Sadece kısa bir süre daha lazım bize, hodri meydan diyenleri görelim. :)

  Türkiye Takımı!
   
 9. mhevzi

  mhevzi User

  Kimseyle birebir tartışmaya girmeyeceğim. Fikirlerimi söyledim. Kapıyı ben de yapmıyorum zaman kaybı bence de. Sadece insanların memnuniyetsizliği beni geriyor. Ne yapılırsa yapılsın her türlü eleştirilecek zaten :D
   
  TR|SUBUTAY bunu beğendi.
 10. BaMbUlBeee

  BaMbUlBeee User

  sport dan gelen cevap olumsuz kapı telefisi veya iade yapamıyorlarmış adminim bir yardımcı olun para olsa falla yazmam sadece bu ay 70 80 tl yatırdım oyuna şu 30/06 da ki iadelerden ben girememiştim etkinlkik görevi falan gelmiş bir sefer daha olsa 1 anahtar 29 tl çok pahalı bir kere daha iletin sizden ricam 6 .yıl oldu hilesiz bugsuz oynayan tek oyunculardanım saygılar
   
 11. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Ücret iadesinin yapıldığını çok ama çok istisnai durumlarda gördüm ama diyorum ya çok çok istisnai durumlarda. Kapı telafisini de tekrar bir raporlayalım bakalım ne cevap gelecek inanın ki elimizde böyle al sana kapı al sana ücret diye bir seçenek olmuyor ama ısrarla bir daha talep edilmesini isteyeceğim. Olumlu olması durumunda iletişime geçeriz.

  O süre zarfından sizlerden ricam sakinliğimizi koruyalım. :)

  Türkiye Takımı!
   
  BaMbUlBeee bunu beğendi.
 12. Mineral

  Mineral User

  Kavga etmeden dövüşelim
   
 13. mix-torena

  mix-torena User

 14. masaüstü

  masaüstü User

  O değilde,asıl siz etkinliğin bitmesi yönünde rapor hazırlayın.
  zaten bu etkinliği yapanda yok.
  bu etkinliği bitirip,herkesin yapabileceği bir etkinlik devreye soksunlar.
   
 15. etkinlik 06.07 biticek Etkinlik yapan yok ?? ilk 100 girmekte insanlar zorlanio :D
   
 16. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

 17. Mineral

  Mineral User

  Benim gemide kolanya var
   
 18. mineral eksikliği
   
 19. 1- Kapı yapmak için gerekli olan polikrom eldesi çok zor.
  2- Kapıdaki NPCler ne uri, ne TP, ne kredi ne de şeref veriyor, bu çok sıkıcı ve anlamsız. ( diğer bütün etkinliklerde ya tatmin edici uri ve TP ya da değişik mühimmatlar veriliyordu )
  3- Kapıda DP tamir robotu yok. Bu da NPC kesmekten çok, DPmizi korumaya çalışıyoruz.
  4- Her 5 kapıda bir %50 DP tamiri var ama bu da yetersiz. En azından tamir yapılamayan etkinlik içinde full tamir olunmalıydı.
  5- 30. yarıktan sonra işler zorlaşıyor. Battleray gerçekten de güçlü bir NPC olmuş. En güçlü mühimmat ile bile vurmak zor.
  6- Bazı dalgalarda icy veya kaos protegit çok sayıda gelmekte. Bence her dalgada 3 tane NPC gelmesi yeterli idi.
  7- Cephane veren kapılar, çok az cephane veriyor. Çılgın cephane diye atladığım kapıdan x1, x2 ve R310 roketi aldım sadece. ( demekki çılgın olmasa taş, mızrak, ok falan verecekti :D )
  8- Üstteki olumsuzluklara rağmen, hedeflerdeki anahtar ödülleri çok bayağı. En azından böyle zor bir etkinlikte, buna değecek anahtar ödüller verilmeli idi.
  9- Oyuncu içindeki DMG, HP ve SHD güçlendiriciler, kapıda da kullanılabilirdi. Ancak ne BO1,BO2 gibi güçlendiriciler ne de enerji transferi kapıya girince kullanılamıyor. Neyseki mermilere seprom besleme işe yarıyor. ( Şimdi bunu dedim diye diğer etkinlikte bunu da kaldırırlar :D )
  10- Kapıdan gelen astralit miktarı da çok düşük. Bu düşük miktardaki astralit ile açtığımız kutular da çok yetersiz.
   
  -UZMAN_ADAM-, oben ve uçkw bunu beğendi.
 20. oben

  oben User

  bundan eminmisin kardeşim kapıya girmeden destekleri alırsan etki ediyor yok kapının içinde iken alırsan çıkıp girmen gerekiyor etki etmiyor gibi gelmesinin nedeni bence elit olmadığı için hem cephane hemde ekipmanlar elit olmadığı için alışık olduğumuz yüksek vuruşleri göremiyoruz.etki ettiğinin en anlaşılır yolu yetenek güçlendiricilerinden anlaşılıyor.
   
  ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.