Astral yükselişte asılı kaldım

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve 42MİHARBİ tarafından 13 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kolay gelsin iyi forumlar

2 gün önce astral yükselişe girdim elektirikler gidince gemi orda kaldı ve patlamış sürekli oyuna girdiğimde patlama efecti veriyor ve başka bir işlem yapamıyorum 1 saat sonra felan hangarda gemi değiştirip girmeyi denedim hangara yakın olmadığınız için bu işlemi yapamazsınız gibi bir uyarı alıyorum.
    Videosu aşağıda

seninle-1-dakika ve costantine33 bunu beğendi.
  2. aynı sorun bendede var duyuru yapılana kadar astrale girme denildi bu sorun hala güncel çözülmedi 6: 30 resetinden sonra hangar değiştiebilirsin ancak astrale bidaha girersen yine gemi asılı kalır astralde

seninle-1-dakika ve 42MİHARBİ bunu beğendi.
  3. oyun sıkıntılı kanka yetkililer de cevap vermiyor supporta yazdım ben sıralama ödülüm hala gelmedi geçen etkinlik 2 kere 2. oldum astral da 1 i geldi sadece

42MİHARBİ bunu beğendi.
  4. jumper6199

jumper6199 User

sorunu çözemediysen bana mesaj at

5. Çözemedim sabahki reseti bekliyecektim

6. jumper6199

jumper6199 User

facebook adresin varsa yaz bakalım

7. 16 mayıstı sanıtım protegit etkinliği gelmişti. geldiği ilk gün aynı sorunu bende yaşadım o tarihten beri yapamıyorum astral. Ve çözüm yok. Supporta yazdığımda da 2-3 gün sonra ben ebedi kapı yaparken ebedi kapıya lazeri olmayan gemiyi ışınladılar ebedi kapım patladı :) sonra da cevap attılar geminiz çıkarıldı diye :) En son bana da aynı şekilde duyuruya kadar yapmayın diye cevap gelmişti. ama 2 ay bitti 3. aya gidiyoruz hala çözüm yok

ateistkeci bunu beğendi.
  8. jumper6199

jumper6199 User

kanka facebook versene bakalım düzeltiriz yüzde 99

9. discorda paylaş

10. Destek Ekibi uyuyor, ticket'ların hepsi havada. Ticket'ları kapatamıyorsanız ekibinizi genişletin. 3-4 kişi yüzlerce ticket'ı kapatmaya çalışıyorsunuz. Zamanında SA için başvurdum, cevap bile vermediler.
    GEMİM 2 GÜNDÜR ASTRAL'DE. Allah rızası için gemilere reset atın. Gemileri başka haritaya gönderme yetkiniz var, bari bunu yapın...

11. Çözüldü mü sorunun gene astrale girince aynısı oluyor astral yapmak haram galiba bizim gemilere ben çözemedim bu işi.

12. Resette gemi astralden düşüyor fakat astral e bir daha girdiğimiz de aynı sorun tekrarlanıyor asıl bunun düzeltilmesi lazım yani şimdi bizim gemilerimiz astral yapamayacak mı ?
    Destek ekibi lütfen destekleriniz ricadır şu astral sorununa artık bir çözüm bulunsun.