ateistkeci (Tufan:) )

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ateistkeci tarafından 21 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. Sana sadece şu tavsiyeyi verebilirim kimsenin sana gelipte bir şey öğretmesini bekleme gidip kendin öğrenmen gerekli.
    Üniversitede de sana kimse bir şey öğretmeyecek sadece yol gösterici olacak yine kendi kendine araştırıp öğreneceksin orada da. Tabi iyi bir üniversiteye gidersen.

Otomatik şeylerden robotlardan bahsetmen bekçinin gözlerini bizim üzerimize çekiyor. Ranzanın üst kısmındayken yorganın altına girip saklanıyım ben en iyisi yoksa bekçi bey itekleyip ayağımızı kaydıracakmış gibi bakıyor :eek:

2. ateistkeci

ateistkeci User

Kendim öğrenmeye çalışıyorum zaten mantığı kavrayınca kolaylaşıyor her şeyi hemen hemen :) umarım kolay anlarım şu matematiği en baştan başlayacağım

Bekçi bey aman yapmayın etmeyin üst kattan düşer falan kol bacak kırıklar olur istemeyiz bunlar siz bizim iyiliğimiz için varsınız :D

3. Minerva

Minerva Guest

Memnunsanız sıkıntı yok :D
    Çol doğru :)

Soldier*Doctor ve Doctor*Soldier bunu beğendi.
  4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sanada merhaba. :) Konu açmak için geç kalmışsın sanki. :D

5. YilmazBey

YilmazBey User

Dostum şu an lisenin en rahat yılını yaşıyorsun diyebilirim sana :d. Tavsiyem ise bu yıl bıkana kadar oyna şu oyunu ama 11 ve 12. sınıfta 1 dakikanı bile ayırma. Bölümünden ilerlemeni tavsiye ederim elektrik işi kolay kolay bitecek bir şey değil çünkü, hele ünide hoca olarak kalabilirsen ne ala. Boşuna boş katmış olayım bende yazımla, selamlarr :D .

6. ateistkeci

ateistkeci User

Daha önce de açmayı düşündüm de nasıl açam falan bilemedim şimdiye geldi işte :)

Zaten seneye bölüm yoğunlaşıyor 12'de staj falan derken ölü gibi olacağım için bu sene oyun-ders dengesini kurmayı deniyorum :'D (Şu an pek başarılı değil ve yarın sınavlarım başlıyor :'D )

Ama umarım ki bölümümden en azından iyi bir şeyler yapıp istediğim yerlere gelebilirim :)

Ve boşumuz yapalım buraya ya oturmaya falan gelmedik ya :D

7. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Misafirin misafirliğine gitmek sünnetir :D

Odanız güzel yalnız klima yok neden ?

8. ateistkeci

ateistkeci User

Daha o kadar zengin değiliz ya biraz zaman geçsin hepsini zamanla halledeceğiz,

Bu arada hoşgeldiiiin bir lahve alır mısın hep senden alırdık modum :)

9. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Kahve kahvedir nasıl olursa içerim 40 yıl hatır olsun maksat :)
    Ama madem ısrar ettiniz orta şekerli Dibek kahvesine hayır demem doğrusu :D

10. ateistkeci

ateistkeci User

Hemennn hazırlıyorum afiyet olsun :)

-=ODIN=- bunu beğendi.
  11. Keci kurban bayraminin 3. Gunu gel oyuna seni 3 defa keseyim matematigi soker hatta matematik profosoru bile olabilirsin.

12. ateistkeci

ateistkeci User

Her gün oyundayım da bayramda olamayabilirim malum herkes keçi kesiyor :(

13. Themis.

Themis. Guest

Şaka maksatlıda olsa diğer kullanıcılara karşı biraz daha dikkatli konuşunuz, üyemiz maksadınızı anlamış lakin herkes bu kadar anlayışlı olmayabilir. :)
    Nolcak senin bu halin :D

14. ateistkeci

ateistkeci User

Bilmiyorum valla herkes üstüme geliyor kurban bayramında :(

15. Themis.

Themis. Guest

Gel ben seni korurum :D

16. Themis bizi bilen bilir bilmeyen kendisi bilir.mevlana celaleddin .ne guzel demis ne dersun.

Themis. bunu beğendi.
  17. ateistkeci

ateistkeci User

Koruyun modum her yerden saldırıyorlar korkutun onları :'(

Themis. bunu beğendi.
  18. Themis gunaydin.

19. Keci kurban bayraminda gozume gorunme .elimden alamazlar seni:)

20. ateistkeci

ateistkeci User

Yapma etmr bana da yazık ;D