ateistkeci (Tufan:) )

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ateistkeci tarafından 21 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Hallederiz ;)
    Olmazsa özelden yazarım sana :p:D

2. Luminous

Luminous Guest

3. ateistkeci

ateistkeci User

Luminous bunu beğendi.
  4. şu mesajda bundan 6 sene onceki beni gördüm :) bende elektrik-elektronık pano monoratörlüğünü bitirip kbü'de tarih okudum :)

ateistkeci bunu beğendi.
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Ben elektronik istiyorum şöyle haberleşmeden (Geçen sene bi hocanın isteği üzerine elektrik-elektronik seçtim şimdi onun için elektronik seçeceğim :p) kim bilir belki bende senin gibi bir yerlere gelip böyle bir yorum atarım başkasına :D

6. |DgKn|

|DgKn| User

kendine ait bir forum konusu muuu??? Allahım nasip et

7. Luminous

Luminous Guest

siz de kendinize ait bir forum konusu açabilirsiniiiiiz, burası tam olarak bunun için var :D

|DgKn| ve ateistkeci bunu beğendi.
  8. ateistkeci

ateistkeci User

Uuuuuuu böcüğüm gelmiş uuuuuuuuu

|DgKn| bunu beğendi.
  9. Hortlatıyım konunu , bu saatte online gördüm sen ne zaman uyuyorsun yahu :O :p

10. ateistkeci

ateistkeci User

Tufan kim uyumak kim :D Opera'yı açınca direkt Darkorbit'in sayfasını açıyor bende giriş yapıp yanda forumu açıyorum takılırken arada bakmak için o yüzden aktifim :))) eeee nasılsın neler edersin :D

Hazır gelmişken benim için büyük, sizler için küçük olan şu güzel fotoğrafı buraya bırakayım malum resim albümü yok :D

Teee geçen hafta ettim şu an 1020 oldu sanırım :D

11. Wow gemin parlıyor mu bari :D Ben bilmem o işleri son 1 ayda 2 gemi filan patlatmışımdır anca :D Ben de bir konuyla ilgili araştırma yapıyordum yatıyorum şimdi , bol avlanmalar sana 2000 3000 4000 <3

12. ateistkeci

ateistkeci User

Parıl parıl parlıyor senin için :D bende yatayım artık saat 6 oluyor 12-1 gibi kalkarsam 6-7 saat uyku günü geçiririm rahat :)))

13. tufan boyundan büyük işlere kalkarken :D sen o gemiyle 1k adam öldürdüysen desene bizim 10k görevi 1 günde biter :D dikkat et yine kıdemlide roketlenme ;)

14. ateistkeci

ateistkeci User

3 ayda ancak yaptığım gibi bir gerçekte var bu sayıyı :D yavaş yavaş anca yaptım :p

15. og637

og637 User

Ula Tufanciğum ile kalsın burda :) <3

16. ateistkeci

ateistkeci User

Ulaaa ha pu paluktur ya :D

17. Titan.

Titan. Guest

buralara geldim

sana ödüllü sorum var herhangi bir yerden araştırmak yok 2 taneden fazla bilirsen ödülü kaparsın :D

1) seprom npcden düşermi ?
    2) osmium npcden düşermi ?
    3) paladium npcden düşermi ?

bunları bil ödülün de bir şarkı :D Sana deliler gibi sevdiğim ama artık dinlemeyi bıraktığım bir şarkıyı atacam :D

Ama araştırırsan bir yerden hissedersem :) ödül falan yok

18. ateistkeci

ateistkeci User

Uuuuu güzel sorular :D

1)Seprom Zeta'da düşüyor yaratıklardan
    2)Osmium düşmez
    3)Uber İnterceptor'den 2 tane düşüyor olması lazımdı

19. Titan.

Titan. Guest

3. soru şaibeli net cevap düşüyor yada düşmüyo

20. |DgKn|

|DgKn| User