ateistkeci (Tufan:) )

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ateistkeci tarafından 21 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hedefim

hedefim User

Umarım hayat karşımıza nazlıdan daha tatlı ve güzel kızları (Kişilik önemli tabi linç yemiyim şimdi) çıkarır ama harbiden gözlerimi alamıyorum ya çok tatlı bişey :)

2. ateistkeci

ateistkeci User

Bana çıkarttı hayat ama bir şey değişmedi ya :D hala yalnızım hala tekim

3. hedefim

hedefim User

Daha yaş erken daha iyileri çıkar sıkma canını :D

4. ateistkeci

ateistkeci User

Sıkmıyorum zatende alışmıştım ya sevgiliden eski arkadaşlığımız vardı o da ikimizin elinde olmadan gitti ona üzülüyorum ben :'D

5. hedefim

hedefim User

Konuşmuyomusunuz şimdi :(

6. ateistkeci

ateistkeci User

O engeli açarsa nadiren 1 saat falan o da ayda bir kere falan oluyor :D

7. keci bu kiz pratisyen hekime benziyor.bence sen uzman bir keci ara

8. hedefim

hedefim User

Aynı okuldan mı

9. Yooo ben beğenmiyorum. :D

10. ateistkeci

ateistkeci User

Tek keçi benim etrafımda :(

O Ankara ben İstanbul diyeyim :D aileler izin vermiyor konuşmaya (Yani onun babası direkt :( )

Hain! Bir insan nasıl Nazlı'ya aşık olmaz :p

Quenn bunu beğendi.
  11. Quenn

Quenn User

engeli açtına göre o da boş değil konuşmak istiyor demekki :D

liseli aşıklar zaten aileden genelde gizli kapaklı olmaz mı :D nasıl babaya yakalandınızda engel oldu :(

12. ateistkeci

ateistkeci User

Ya şöyle biz buluşacaktık o yüzden ailesine söylememiz gerekti (İlk kez buluşacağız diye falan instagramda tanıştıydık :p) ailesi beni öğrenmeliydi o yüzden öğrendiler tanıştık annesiyle falan(Nisan'da buluşmuştuk :p Ekim gibi ayrıldık) bundan bayağı sonra babasıyla kız terapiye falan gidiyordu terapisti de benimle konuşmasının onu kötü etkilediğini söylemiş :D babası da beni aramıştı 4 ay önce ayrılmamızı istemişti :( kız da istemeye istemeye engellemişti işte geçen günde ilk senemizin dolduğu gün yazdıydı en son :) tabii soğuktu konuşurken hep olduğu gibi :p

13. Quenn

Quenn User

eneee pisipisikolojisini mi bozdun kızın (geçmiş olsun şaka bi yana) :(
    üzüldüm ya :( :(

14. ateistkeci

ateistkeci User

Keşke ben bozaydım öyle uzaklaşaydık ya :(

15. Quenn

Quenn User

neyse boşver kuzum daha iyileri çıkar karşına hiçbiri hiçbirine benzemez ama olsun bazen benzememesi daha iyi oluyor sonradan anlıyorsun :)
    yakınından biriyle sevgili olup tüm güzel anları yanyana geçirmeni tavsiye ederim liseli aşıklar tabirini tam olarak yaşamış olursun :) :p yaş ilerledikçe aşk saçma gelecek o yüzden kaçırma geçmişe takılıp ;)

16. ateistkeci

ateistkeci User

Yakınımda birisi olsa öyle edeceğim de yok işte :p en yakın karşıda var ters düşüyoruz :(

17. Ben o yüzden asla evlenmem. Kadınların yaşları ilerledikçe aşkı saçma buluyorlar sonra da mantık saçmalığına tutunuyorlar. Bana aşık olmayan kadını ne yapayım ki? :)

Quenn bunu beğendi.
  18. ateistkeci

ateistkeci User

Mutfakta kim çalışacak :D

19. Duygularım doymadıktan sonra karnımın doymasının da pek bir önemi yok. :)

Aynı şey sadece kadın-erkek ilişkileri için geçerli değil. Biz ne için para istiyoruz, daha iyi şeyler yapmak için ve mutluluğa ulaşmak için. Ama zengin ve mutsuz insanlar görüyoruz. Zengin ve mutsuz olmaktansa orta halli mutlu birisi olmayı tercih ederim. Bize öğretilen koşullanmalar çokça var ama hepsi boş. İnsanlar birey olduğunun kendi düşüncelerinin de farkına varmalı. :)

Quenn ve ateistkeci bunu beğendi.
  20. ateistkeci

ateistkeci User

İşin duygular kısmı da var tabii :p

Ben şu an orta halli ve mutlu birisiyim rahatım :) (Ama biraz zengin olmaya da hayır demem yani :D) ama herkes benim gibi değil ya :(