Attend kesmek/Rinusk kasmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Atakentlistyla tarafından 1 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar 50 attend kesme görevindeyim.Genelde geceleri oynadığım için Bl haritası boş oluyor ve attendleri tek başıma kesmem gerekiyor.Kesebilmesine kesiyorum fakat enerji transferi açmam gerekiyor her seferinde ve çok fazla da cephane harcıyorum.

gemim sayborg 8 prometheus 3 magma 4 yansıma 13 hplf4 var.100k hasar çıkarabiliyor gemim durumum iyi en hızlı şekilde hangi konfide hangi droit düzeninde hangi taktikle kolay attend keserim veya rinusk kasarım?

2. KATALONYA

KATALONYA User

İnvoke grupları en hızlı rinusk kasılan gruplardır attend için enerji transferine gerek yok kendinizi zehirleyin 5 hız koyun 2 boyuta alın ctrlve- tuşuna veya ctrl mause tekerleğini ileri geri yaparak web sayfasının boyutunu %80lere alın attendin vuruş mesafesi biraz fazla 3 boyutluda ayarlamak zor hangi aralıklarda vurmuyorsa dönmeyerek geri geri giderek yaratığı peşinizden sürükleyerek kesmenizi tavsiye ederim. dönerken ekranın altı üstü arasındaki mesafe farkı oluşuyor o yüzden sağa veya sola sürükleyerek kesin hiç hasar almadan bile kesmeniz mümkün birde kendinize grup bulun 50 attend zor değil biraz fedakar olun kesen birisine yancı olun 10a tamamlayın mesela ben şöyle kasmıştım bir kondim kople ağır bir konfim gemi ağır irisler ağır gemide full pro çift hasar + sarı taşlı hem cephaneden kar ediyordum hemde vuruşum fena değildi hız olmadanda rahat kestiğimi biliyorum ama biraz acemiliğini atana kadar ilk başta yazdığım öneriye göre yapabilirsin.
    -Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Spinaci ve Atakentlistyla bunu beğendi.
  3. hocam diminsher denyebilirsin yetenek 15 sn suruyor %60 kalkana fazla vuruyorsun, 100 bin değil 150 bin vurursun 15 sn boyunca kalkanı biter zaten kesmende 3 dakikayı geçiyordur tanesini yenetegin dolma sureside 1.45 dakıkaydı galiba yada 1.30 diğerini keserken tekrar dönmüş olur anlıyacagın

Atakentlistyla ve KATALONYA bunu beğendi.
  4. Seprom ve elit sıkıntınız yoksa çekerek kesin ama ilk aşamada çok fazla cephane harcarsınız. (Full destek ve seprom ile) yaratık başı 5000-6000 harcama olur. Amacınız sadece görev ise hiç boşuna kendiniz yormayın ve insanlarla grup olun. Eğer sürekli bu yaratığı kesmeyi düşünüyorsanız da invoke gruplarına katılın daha az elit ile daha çok rinusk kasarsınız. Yok eğer ille de ben bunu keseceğim diyorsanız.

Eğer elitiniz az ise ki az dediğim ilk başlarda bir lazer birleştirmek için 300-400 bin x4 gidiyor ona göre siz düşünün. Elitten kar için Prometheus dışında lazer koymamak en iyisi. İris içine 8 taneyi koyun ve gemi içine de 16 tane koyun. Diğer kalkan slotlara da kalkan koyup yaratığı öyle kesin bu sayede daha az çekmekle uğraşır daha az lazere kesersiniz.

Daha hızlı kesmekse amacınız arkadaşın dediği gibi dimisher ile kesmeyi deneyin.

Spinaci ve Atakentlistyla bunu beğendi.
  5. tüm cevaplar için teşekkürler arkadaşlar hepsini tek tek deneyeceğim kilitlenmesi uygundur modum

6. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Yardım eden tüm kullanıcılara teşekkür ederim. İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.