Attend spawn sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Dark9878 tarafından 16 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Dark9878

Dark9878 User

tr 1 deyim ve 2-bl de yaklaşık yarım saatir dolaşıyorum attend arıyorum hiçbiryerde yok ama mindfire in olduğu yerde yaklaşık 100 tane falan var bunları çekemiyorum bu bug mudur çok olduğu için mi daha spawnlanmıyor ?

2. Evet, aynı sorun bende de var. Eskiden haritanın her yerinde oluyordu attendler. Bu bir bug. Raporlanırsa iyi olur.

3. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Bu olay bir oyun hatası(BUG) değildir. Mindfire Behemont yaratığı canı belirli bir düzeye geldiğinde Attend çıkarmaktadır. Bu Attend yaratıkları Mindfire Behemont içinden çıkan bir yaratık olduğu için bir sürü halinde hareket ederler yani 100 tanesi aynı anda vururlar. Bu durumun üstünden gelmek istiyorsanız 8 kişilik bir grup toplayıp Attend yaratıklarını temizlemeye başlayabilirsiniz tabi bu işlemi Enerji transferi ile birlikte yaparsanız daha kolay olacaktır. 100 Attendten yaklaşık 8000 rinusk gelir 8 kişi keserseniz kişi başı 1000 civarı rinusk elde edersiniz.

İyi forumlar.

4. Dark9878

Dark9878 User

başka yerdede spawn oluyorlar mı oluyorlarda ben mi çok şansızım hala bulamıyorum mindfire yeri dışında attend normalde bulabiliyordum

5. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Benim düşüncem Mindfire Behemonttan çıkan Attendler kesilmediği sürece spawn olmuyor fakat bu durum ile ilgili net bir bilgi aldığımda sizinle paylaşacağım.

İyi forumlar.

6. Onu kastetmiyor ki. Mindfire olsa da olmasa da haritanın çeşitli köşelerinde attend vardı mindfire'dan bağımsız olarak. Nasıl ki invoke'dan bağımsız impulse vardı, aynı durum işte. Ama son zamanlarda attendler haritanın çeşitli köşelerinden kalkmış gibi duruyor, sadece mindfire'ın çıkardığı attendler var artık. Umarım anlatabilmişimdir.

7. Düşman bulucun varsa haritanın diğer yerlerinde rahat bulabilirsin.

Yoksa arkadaşlarından birisine rica etmen lazım.

Midfire haricinde var ama sayısı az.

Haritanın her tarafında var ama sayısı az.

Eskiden çoktu portaldan dahi çıkamıyorduk :D

Daha önce bununla ilgili geri bildirim yapmıştım portalda sayılamayacak kadar çok attend vardı.(Öyle bir duruşları vardı ki çıkında sizi keselim gibi :D )

Böyle olması daha iyi.

8. Az değil artık hiç çıkmıyor. Sizin için öylesi daha iyi olabilir ama bizim için daha kötü. Tek tek impulse aramaktansa tek attend ile rinusk kasmak daha kolay geliyor artı black light şifresi de cabası. Bence düzeltilmesi lazım. :)

9. Bende tr1 serverinde oynuyorum ve sana bir yöntem göstereyim :)

Aşağıda ki bölgede dolanırsan yukarıdan attendler aşağı doğru geliyor ;)

Hepsi de yukarıdan aşağı doğru gelmiştir ;)

10. Dark9878

Dark9878 User

reis benim ismim kommie bi ara görürsen yardım eder misin pro görevleri varda yapamıyorum kendim :/

11. 1-BL'deki harita dizaynı da böyle olsaydı iyiydi. :D

12. Zaten o haritada yapan var baa yaa hep portala çekip kesiyorlar yada istasyona.

Yardıma gelince seprom varken yardım etmem zor birikiyor ama promerium besliyken lazerler gördüğümde yardım ederim ;)

13. Dark9878

Dark9878 User

varya monitörü kırmak istiyorum sırf şu görevler için zaten insanlar karaktersiz hakeret ediyorum çünkü deli ettiler beni bıktım ya grup yok üstüne bir tanesini portala çekiyorum adam gelip vuruyor attendin zaten 9m canı var ben 10k vuruyorum zor uyuyorlar uyuzluk yapıp kanser ediyor şu görevler yetmezmiş gibi impulse kaynerken attend az geliyor

14. Taşa çekerseniz çok kolay uyuyorlar. Portalda biraz daha zor.

15. ateistkeci

ateistkeci User

Taşta da düşman şirket sorunu var :D geldiklerinde kaçamıyoruz :(

16. İşiniz zor. 33 pro lazeri artı enerji transferiyle attend keserken keyfime bakıyorum ben. Siz de o seviyeye geleceksiniz yavaş yavaş. :)

17. ateistkeci

ateistkeci User

Benim daha çoooook yolum var bu Pazar 12. birleşecek umarım :D

18. Nick değiştir bana sıkmayın görev yapıyorum die :D