Öneri Authenticator Uygulaması Getirilmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve kendinol11 tarafından 11 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

authenticator kullanılmalı mı?

1. evet

80,0%
  2. hayır

20,0%
  1. kendinol11

kendinol11 User

merhaba arkadaşlar darkorbit hesabının daha güvenli olabilmesi için ek bir telefon uygulaması da isteyen kullanabilmelidir authenticator ile tanımalama yapılıp hesaba erişim sağlanmalıdır. Böylelikle hesap daha korunaklı hale gelecektir.

2. byturbo_

byturbo_ User

fazla ciddiye almayın oyun altı üstü küçüklüğünüzü düşünün aşkım dolunay kılıcını ver bakıyım diye kandırıldığımız günleri oyunu oyun yapan içerisinde yaşadıklarındır iyisiyle kötüsüyle.. çok da önemsemeyin eğlenmek için oynayın geçende biri dedi darkorbit coin filan çıkarsın diye jkdskfjsk vatan millet kurtarmıyorsunuz burada altı üstü unutulmaya başlanmış her geçen gün oyuncu sayısı düşen bir oyun bu. küçümssemek kötülemek değil maalesef gerçekler bunlar.

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konuyu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederiz. Gerekli destekleri aldığı sürece İndeks Bölümüne eklemekten mutluluk duyacağız. :)

İyi Uçuşlar!

4. kendinol11

kendinol11 User

Çok teşekkür ederim YARGU :)

YARGU bunu beğendi.
  5. lEfe

lEfe User

Ara sıra payment içerikleri aldığım ve devamlı vip + %25 aldığım hesabımın güvenli olmasını tabiki de isterim

6. tahir_47

tahir_47 User

ne diyon sen değişik kimsenin bakmadığı telefonuna her dosyasını şifreleyen biri için bu söylemlerin saçma değil mi

7. smoonrise

smoonrise User

Ben oyumu olumlu kullandım.

Yanılmıyorsam authenticator kullanımı daha önce yazıldı ve yorumlarda bu sistem için merkezin ekstra masraf yapması lazım harcama yapması lazım minvalinde sözler yazıldı teknik bilgisi olanlar tarafından ne kadar doğru bilmiyorum ama olması eski ve yeni maduriyetler için çare olabilir . Yıllarca hesapları içi boşaltılan şirket değişme işlemi ile şp silininen durumların önüne geçer belkide bu sistem .
    Ekstra masraf olacağından ve maddi yük olacağından merkez bu fikre ne kadar sıcak bakar ne kadar uygulamaya yakın durur bilemem ama yararlı olacaksa her ay konu açıp oy verip sürekli raporlanmasını bile yapmak lazım .

8. tahir_47

tahir_47 User

hesabını koruma altına almak isteyenlerden aylık cüzzi bir miktar talep edilebilir ayrıca çok masraflı bi olay olacağını sanmıyorum kıytırıktan bazı sitelere giriş yaparken bile çift koruma sistemi var burda neden olmasın

9. Purgatory

Purgatory User

Authenticator uygulamasının getirilmesi güzel bir karar olabilir. Böylece hesapların ticari amaçlı kullanımı(GİŞ 1.1.1), birden fazla hesap açarak çoklu hesap yasağının ihlal edilmesi(GİŞ 1.2.6) gibi unsurlar daha kolay takip edilebilir. Bu durum bigpoint gibi gelişmiş bir şirket için çok zor bir karar olmayacağı gibi günümüz teknoloji standartlarında gerekli bir önlemdir. Oyumu evet olarak kullandım. Konu için teşekkürler.

10. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği üslubunuza dikkat etmeniz gerekmektedir.

Üslup bozukluğundan dolayı cezai işlem uygulamış bulunmaktayım. Aynı şeyleri tekrar etmeniz durumunda daha uzun cezalar alacaksınız. Toplum kurallarına dikkat ediniz.

İyi Uçuşlar!

11. Birisi senin hesabından birine ana avrat sövünce, ss'ler savcılığa verilince anlarsın ne kadar önemli olduğunu.

İspatlamaya kalkana kadar elli kere başın ağrır. Böyle bir şeyin zaten gelmesi gerekir.

12. tahir_47

tahir_47 User

ben zaten gelsin diyorum...

13. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuz İndeks Bölümüne eklenmiştir.

Gerekli destekleri aldığı sürece raporlamaktan mutluluk duyacağız. :)

İyi Uçuşlar!

Sayfayı Paylaş