Avantaj kutuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **_BÜYÜK_ÇIRAK_** tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Avantaj kutuları, cephane ambarına bağlı kalsınmı kalmasınmı .?(Gemi cephaneleri alsınmı?)

1. Alsın.

oy sayısı 36
    90,0%
  2. Almasın.

oy sayısı 4
    10,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Benim klanımda 2 kişi avantaj kutusu katlayacı aldı 2 sinide boşa gitti adminlerim.
    Eğerki roket ve lazer cephanen dolu ise Kutudan çıkan cephaneleri alamıyon Kargo Bölümü Cephanen dolu die bi ibare verior. Bu tamamen gereksiz birşey
    siz bunu bot kullananlar için yaptınız ama artık bot kullanımı yok .
    Kargo bölümü cephanerli dolu demesin artık biz yeniden katlayıcı alcazda boşa gidiyor adminlerim bu konuyu bi yöneticilere iletseniz .
    Tşkler Kolay gelsin .

2. KARANLIK

KARANLIK User

Gerekli destek gelmeden iletemeyiz.Bakalım üyelerin yorumları ne yönde olacak.

3. alınsa ıyı olur bencede cunku gemı cephane sayısının en az 100 mıslı cephane var gemıde arkadasın dedıgı gıbı neden olmasın mademkı hedıye gıbı bıse bu neden olmasın. ve yerı gelmısken eco10 ve plt roket almak ıcın kullanılan cpu yetersız 1 konfıde 2 cpu kullanıma gırerse daha ıyı olur mob keserken roketlerı sureklı kontrol edıp bıten varsa konfı deyıstırmeylede urasmayız.

4. Alınsın. +1

5. Admnilerim Konu Güncel :)
    Önceden uyarı değişikliqi var die konu iptal olmaz herhalde .? Oylar hala açık .

6. KARANLIK

KARANLIK User

Konu gerekli desteği görürse iletiriz.Ancak konuyu kilitlemedik.Forum kurallarınca bir sorun yok.

7. Kral-87

Kral-87 User

Alınınsın derim ben

8. Prophecy

Prophecy User

alınmalı bence de +1

9. Lapseki

Lapseki User

alınsın

10. 6KN

6KN User

almalı çok önceden düşünülüp oyuna geçirilmeliydi

11. bencede alınmalı +1

12. bencede alınmalı böyle avantaj kutularının bir değeri kalmıyor +1

13. Olmalı, etkinliklerde kutulardan bolca çıkan cephaneden yararlanamıyoruz.

+1

14. aynen alınabilmeli

15. adminlerim iletecekmisniz.??

16. ben alınmasına tıkladım yanlışlıkla ama asıl oyum olumlu +1

17. verdigi 10 15 anca botlar iyi toplar oda gunluk 5bin 10bin:)

18. qqTheZeXpp

qqTheZeXpp User

Alınmalı +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.