Avantaj Kutusu Nerde Toplamalıyım?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Necronator tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Necronator

Necronator User

Merhaba uridium kasmak için vega alıp full hız ile kutu toplamak istiyorum. Pvp haritalarda 1.5 katı veriyor fakat 1 tane kutu bulana kadar normal haritada 10 kutu çıkıyor. x-3 x-4 de baya kutu oluyor.Hangi haritada toplarsam daha iyi olur?

2. .*FIRAT*.

.*FIRAT*. Guest

Merhabalar,

Deneme-yanılma yoluyla bir sistem bulmuşsunuz zaten, devam edip bizimle de paylaşırsanız seviniriz. :)

Keyifli forumlar.

Necronator bunu beğendi.
  3. kardes mantik guzelde o 1.5 kat avantaj paketiyle 3 kat oluyor fikir guzel ama mantik yanlis

Necronator ve balon12 bunu beğendi.
  4. Necronator

Necronator User

Haha :D ben sizden yardım istiyom siz benden neyse 1 saat pvp de 1 saat normalde deneyim hangisi fazlaysa yazarım

normal haritada aldığım 10 kutu 20 kutu eder ozaman ;) zaten avantaj paketi alamam oyuna para yatırmıyorum.

5. avantaj paketiyle saate 120 k uri kasiyolar bence deniyebilirsin avantaj paketini 3.5 tlden zarar gelmez

balon12 bunu beğendi.
  6. Necronator

Necronator User

saatte 120k uri dakika da 2k uri demek 60 saniyede 2000 uri saniyede 33 uri demek bu da her saniye kutu bulup hepsinden uridium çıkması demek ki zaten pvpde 1 dakikada max 10 tane kutu bulunuyor 1 i ya uri oluyor ya da olmuyor sen baya abartmışsın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Haziran 2015
  7. evet günlük ciddi miktar görenler var ancak sadece katlayıcı ile yapmıyorlar onu. Pet tıkabasa radar ve arttırıcı protokol dolu oluyor, argeyi kutu içeriği arttırılcak şekilde basılıyor ondna sonra üstüne katlayıcı ile cila çekiliyor. Normal haritalarda saatte 1000 pvplerde 1500 civarı bir sayıyı hiç bir ekleme ve ya katlayıcı olmaksızın sadece siz ve toplama 3 olan pet le buluyorsanız normal bir verim sayılır. Ancak unutmayın ortalamadan bahsediyorum bir saat gezip olmadı demek sayılmaz minimum 3-4 saatlik bir süre sonunda bu ortalama rakamın üstünne kesiz çıkıyorsanız verimli zaman geçiriyorsunuz

Necronator bunu beğendi.
  8. Necronator

Necronator User

Şuan 0 argeyim oyuna para da yatırmıyorum petim var ama daha 3 sv yani petle toplamıcam dediklerinizin hiçbiri benim için geçerli değil. Normal haritalarda cidden çok kutu var. bu arada anlamadığım bir şekilde kutulardan %6 fazla credi uri vb. alıyorum nedendir?

Leo kamuflaj 516 hız ile x-3 de 30 dakika da 1079 uri geldi. Umduğumdan çok az ya :(

9. Captivity

Captivity User

30 dakikada 1 k uridium saatte 2 k demek kutu argesi desen 3 k katlayıcıyıda eklersen 6 k 4 te pet toplarsa toplam 10 k biz konuşuruz onlar toplar :D

Necronator bunu beğendi.
  10. Necronator

Necronator User

:D yaratık kesip kutu topladım 30 dk 1421 uri :D

11. Eğer donanımsız gemi ile bile saatte 10-15k görseydi insanlar kimse yaratıkla uğraşmazdıki :D Kutu çok karlı bir şey evet ancak yatırım gerektiriyor hiç bir şeyiniz yoksa elinizde iyi bir pet dizmek bile 150kyı aşıyor 300lere dayanıyor bunuda unutmayın :D

Oyuna yeni başladığınız için vipniz duruyor olabilir. o %5-6 ekstralara bakmayın derim. Sorunuza gelirsek evet normal haritalarda çok daha fazla kutu var ama uzun süreli istatistik çıkarırsan (kendimden biliyorum) pvp haritalarından (4-1,4-2,4-3) aynı sürede daha fazla gelir elde ediyorsunuz. Bazılarının tercih etmeme sebebi ise tehlikeli yerler olması. Kaçamıyorsunuz biri sizi görürse öldünüz demek heleki sizin durumunuzda. Bu yüzden az olsun ama güvenli olsun diye ana haritalarda takılabiliyorlar. Benim şahsi tavsiyem eğer patlamayı dert edip sinir krizi geçirmezseniz pvp haritalarında toplayın. (Sinir krizini özellikle dedim çünkü orda kutu toplayan gemilere saldırmanın keyfi bir başka oluyor ;)

Necronator bunu beğendi.
  12. Necronator

Necronator User

Teşekkürler :) şuana kadar hiç kamuflaj ile pvp de patlamadım (bu hesapta) evet vipim duruyor. ama 2-3 gün kalmıştır. Oyuna sinirlenen biri değilim o yüzden patlasamda sorun olmaz. Kutu toplamaktan vazgeçtim çok sıkıcı ve sadece uri gelebiliyor. Onun yerine x-3 x-4 de leo ile kasıp gelen uriyede anahtar alıyorum. Crediyi de elit hız kalkan lf-3 için harcıcam.
    Bu arada dediğim gibi %6 fazla içerik gelmeye başladı dünden beri heralde dün etknilikle bizim şirket kazandı ödül olabilir.
    Peti 8.sv yapıp radar vb. alsam kutu toplattırsam. 2 kat kutu şeyini almadan yararını görür müyüm masrafı ne kadar olur?

13. Kutu toplama olayı kesinlikle sinir bozucu bir iş ve böylede düşündüğünü görünce daha güzel bir tavsiye geldi aklıma :D Kutular karlı olabilir ancak kesinlikle oyundan zevk alınmıyor kutu ile uğraşırken. Eninde sonunda gelişeceksiniz, kutudan sıkılmamak için şöyle bir yol izliyorum zaman zaman; normal haritalarda en zengin içeriğe sahip haritalarından biridir x-6 haritası. Peti kutuya göre ayarlama yapıyorum, petim kutu toplarken bende kristalin/kristalon kesiyorum ya da varsa cubi kesenlere takılıyorum. Hem kutu toplanıyor hemde tp/şpden geri kalmıyorum. Gayet faydalı bir yöntem. Tavsiye ederim

Necronator bunu beğendi.
  14. ygafff

ygafff User

Merhaba. Kutu Toplamanızı 4-3 Ve 4-4 Pvp Haritalarında Öneririm. Keyifli Oyunlar.

Necronator bunu beğendi.
  15. Necronator

Necronator User

Teşekkürler. Bi' liste var mı? Pet toplayıcı modülü ve radarların olduğu toplam uri mâliyetini görmek istiyorum.(pet de radar için açılacak yerler de dahil)

16. toplayıcı 17k radar 25k 3. seviye için ancak puanlar ve menzil artımı % üzerine bu yüzden bu kadar alana gider diyemem ancak sırf toplama modülü ile bile haritanın 5te 1 ine yakın alanı gezebiliyor

Necronator bunu beğendi.
  17. Necronator

Necronator User

Çok masraf etmeye gerek yok ozaman bi toplayıcı yeter şimdilik Hele bi peti 8 sv yapıyım da.
    Konu kilitlenebilir. Tekrardan teşekkürler.

18. SpookS

SpookS User

Merhaba,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

Keyifli forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.