Avantaj Kutusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 18NoFeaR18 tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kutu

Anketin kapanma tarihi 16 Ekim 2015.
  1. Radar fullemek için uri çekmene gerek yok direk böyle başla

oy sayısı 10
    76,9%
  2. Radarlarını fulle öyle başla

oy sayısı 3
    23,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize kolay gelsin , ben bu haftaki x3te 450k uridium çekip petime radarlarımı fulleyip avantaj kutusu toplamak istiyorum şuan petimde 2 radar var ve oto yağma 3 var ilk baştan 12 radarı fulliyeyimmi yoksa katyıcı alıp argeleri basıp direk başlıyayımmı kararsız kaldım sizce hangisini yapmalıyım ? vede kutu argesi verirmisiniz. şimdiden teşekkürler

2. Merhaba ,

Genel olarak oyun anlayışınıza göre bu tür şeyler değişkenlik göstermektedir. Eğer ben sıkılmam , oyunda kasmam ve kapı yapmam sadece vaktim oldukça avantaj kutusu toplarım yada toplatırım diyorsanız sizin bileceğiniz şey fakat bana kalırsa gemi ve ekipman gibi bilgilerinizi yazarsanız daha iyi öneriler alabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Fullemen gerekmiyor 7-8 tane almak bile sana rahatlık sağlayacaktır

4. Bence yanlış yaparsın Halen kutu toplayan varmı? Ben toplarım diyosan katlayıcı paket te alırsın Eğer katlayıcı alırsan avantaj kutusundan ne aldıysan 2 katını alırsın 4.1, 4.2, 4.3 haritalarında 3 katınada çıkıyor sanırım İşi ilerletirim diyorsan avantaj kutusu ödüllerini yükselten argelerde var

5. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Kutu toplayacaksanız eğer 6 adet kurtarma protokolü ve 7 adet radar protokolü alırsanız en verimli şekilde toplarsınız tabi katlayıcı paketide es geçmeyelim avantaj kutularından aldıklarınızı 2 katına çıkartır.

Keyifli Forumlar

6. KOMBOBANK

KOMBOBANK User

sakın pete kutu toplatacam diye yatırım yapma kardeşim ayvayı yersin pet avantaş kutusunu toplamıyor yanından ayrılmıyor seninde onla birlikte gezinmen gerek oto toplayıcı hikaye yani ne kadar radar alsanda al gezinmezsen pet dibinde bekliyor

7. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

Beyler ben kutu toplayacağım kararımı verdim 8 hafta boyuca durmadan kutu toplayacağım spearheadımvar ve sizden istediğim soruma cevap vermenizdi ama neyse soruyu geçelim siz bana kutu argesi verirmisiniz.

8. skayra1

skayra1 User

Gemi govdesi I = 2
    Mühendis=1
    Kalkan enerjisi = 2
    Depocu=2
    Yanıltma Manevrası=2
    Gemi Gövdesi II= 3
    Kısmet I=2
    Kelle Avcısı=2
    Kalkan Sıklığı= 5
    Bağlayıcı Işın II=5
    Yanıltma Manevrası II = 3
    Kelle Avcısı II=3
    Kısmet II=3

3-4 tane radar alsan yeterli. full radar eklemeye calısırsan gunlerce ugrasırsın.Her halukarda zaten petle beraber dolanman gerekiyor.Petişnide lvl 8 den yukarı yapma bence. ordan gelecek uri yi sadece pet yakıtına harcarsın

9. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

skyra1 kardeşim kutuları açmak için en az şekilde arge nasıl dizilir onu istiyorum ben 21 argeyim

10. skayra1

skayra1 User

kardeş zaten sırasıyla bende olanın aynını yazdım. sırayla gir sende olanı ve elinde olan arge ile nerye gelinebiiyorsa o sekilde git bence. baglayıcı ışın 2 ye kadar gel. ordan artık ne kadar verebiliyorsan o kadar ver.toplamada en son nokta ise kısmet 2. onu yapomak icinde kelle avcısı 2 ve yasnıltma manevrası 2 yi yapman gerekiyor . onuda sonra yaparsın.

istersen burayada bir bak. sitenin kendi içindeki linki bile veremiyoruz yasak oldugu icin artık
    Yetenek Çizelgesi Görsel Anlatım
    bu başlıgı arat forumda bayagı iyi anlatıyor. birde bunun resimli olanı var.onuda bulacagına eminim arattıgında.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ekim 2014
  11. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

Kardeş 21e göre bi dizilim versen sen bana ?

12. skayra1

skayra1 User

kardeş ben bu şeklide yapomıstım aynın vereyim o zaman

21 arge ile malesef buraya kadr gelinebiliyor.

Gemi govdesi I = 2
    Mühendis=1
    Kalkan enerjisi = 2
    Depocu=2
    Yanıltma Manevrası=2
    Gemi Gövdesi II= 3
    Kısmet I=2
    Kelle Avcısı=2
    Kalkan Sıklığı= 5

---------
    yukarıdaki şekilde toplama yaparsın sonrasında buldugun uri ile arge puanı yapıp baglayıcı ışın II argesi yaparsın.Bağlayıcı ışın II en cok puanı alacagın arge oldugu icin bunu yapman şart. Toplayıcı işine girişeceksende diger şeylerinde aktif olabilimesi icin malesef bu sıralamayı vermek zorunda kalıyorsun. oyunun arge sistemi bu sekilde.21 arge ile kalın sıkma oluyor. toplayıcıda yukarda yazdıgım sekilde dizilim olabiliyor. En az 26 yani. Ama zaten sitede satılan katlayıcı avantaj paketini satın alırsan 2 gun tam oynayarak baglayıcıyıda 5 yaparsın.

Bağlayıcı Işın II=5
    Yanıltma manevrası ve Kelle avcısı 2 yi yaptıktan sonra kısmet 2 yide açmış oluyorsun bunuda yaptıgında maximum uri bulmaya girmiş oluyorsun arge sistemine göre. Bu sekilde hem argen toplayıcı hemde kalın sıkma modunu aynı yol üzerinden yapmıs oluyorsun, egerki kısmet 2 yide yaptıgında...
    --------

13. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

gemi gövdesi 1 i illa 2 mi yapmam gerekiyor ben savunma istemiyorum sadce kutuları açmak için lazım olanları yaz bana

14. skayra1

skayra1 User

abicim arge de bir şeyi aktif etmek icin mecburen başka bir seyi önceden aktif etmek gerekiyor. bende senin gibi oyunda sıkıldım baktım oynayarak bir sey elde edemiyorum elimdeki 22 arge ile ne yapabilecegimi arastırdım ve bu dizilimi buldum. defans sana lazım oalcak zaten ve argede istedigimiz seyleri acmak icin mecburen bir onceki adımlarda bir seyleri acıp belirli sayılarda puan vermek gerekiyor.ayrıca şu hartiarlda dolanan 100-250 bin vuranalrdan kaçabildiginde argedeki bu dizilimin ne kadar yararlı oldugunu anlıyacaksın. Sperahead da kullanama bence. ben o kadar para verip satın aldım fakat vengance o gemiden daha hızlı.2 konfiyede full hız ve droidlerine full kalkan ver. beslemeleride yaptıgında sana sadece düşman venganceler yetişebiliyor onalrında atagı cok extrem birinin gemisi degilse ve senden biraz arkada olsa bile sana yetişemediginden kurtuluyorsun...

15. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

bende şuan zaten spearhead var daha önceden heves edip almıştım hem vega değil spearhead daha hızlıdır hem yardımın içinde teşekkürler ben kendime göre güzel bir dizilim yaptım . sana iyi oyunlar dilerim

Kardeş bişey diyecem sen mühendise neden arge verdin ben onu anlamış değilim hala çünkü mühendisi gerektiren bir arge yok yani fazladan basmışsın

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ekim 2014
  16. skayra1

skayra1 User

kalkan enerjisi bölümünü aktif etmek icin muhendise arg e vermek gerekiyor diyedir muhtemelen. Patlayıcıyla işim olmadıgından muhendise verdim argeyi.
    İstenen 3 fonksyondan (Patlayıcı Uzmanı,Depocu,Mühendis) 1 tanesinin 1 ARGE geliştirilmiş olması Kalkan Enerjisi fonksyonunu aktif olması için yeterlidir.

Kardeş sana biraz önce yazdıgım Forumdaki o arama başlığını arat ve bul. oraya bakabilirsin. Orda hersey yazıyor.

17. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

saatte 6k uridium normalmi pette 2 radar var ben dolanıyorum o topluyor ?

18. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Normal ama katlayıcı paket, kurtarma protokolü ve arge bunların durumu nedir?

Keyifli Forumlar

19. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

katlayıcı paket var argeler sadece kısmet 1 ve pette sadece 2 tane 3. seviye radar var başkada bir şey yok

20. tabutçu99

tabutçu99 User

kutu toplama k için radarı fulle bence :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.