Avantaj Kutusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 18NoFeaR18 tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kutu

Anketin kapanma tarihi 16 Ekim 2015.
  1. Radar fullemek için uri çekmene gerek yok direk böyle başla

oy sayısı 10
    76,9%
  2. Radarlarını fulle öyle başla

oy sayısı 3
    23,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Radar protokolünü 7 ye tamamla ve 6 tane de kurtarma protokolü alırsan saatte 10-15 k uridium toplarsın.

Keyifli Forumlar

2. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

ben hepsini radar yapmayı düşünüyordum assında kurtarma protokolü 42.500 uridium biraz pahalı geliyor

3. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Kurtarma protokolü avantaj kutu içeriğini artırıyor yalnız. ;)

Keyifli Forumlar

4. skayra1

skayra1 User

bende katlayıcı var vede Bağlayıcı ışın II 5 te ve 20 50 100 uri almam gereken yerde bu arge ve katlayıcıyla 50 125 250 alıyorum. saatte yaklasık 10-13 bin arası degişiyor.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

5 veya 6 adet yeterli olur çok fazla almanıza gerek yok.

İyi forumlar

6. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

6 radar 6 kurtarma yeterlimidir sizce , ben ilerde palada topluyacağım için full radar yapmayı düşünmüştüm.

7. Merhaba ,

Bir anda olması şart değil fakat tahminen 3. seviye 10 tane radar protokolü işinize yarayacaktır. Fakat eğer uygun değilse şimdi 5-6 tane alın daha sonra eksikleri tamamlarsınız.

İyi forumlar.

8. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

peki ya kurtarma protokolü almalımıyım bende hepsini full radar yapmayı düşünmüştüm. ama arkadaşların tavsiyelerinden dolayıda 6 radar 6 kurtarma protokolü almayı düşünüyorum

9. Merhaba ,

Benim pet'i kullanma amacım farklı olduğu için net birşey demek istemiyorum. :) Ben genelde kamikaze için kullanıyorum. :D

İyi forumlar.

10. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

teşekkürler modum ben ilk baş bı 6 radar yapayım petimi sonrasını düşünürüz.

modum ben kutu topluyorum ve burdan gelen urilerle uçuş düzeni alıcam ama neredeyse yaz tatiline kadar kutu toplayacağım sizce yarasa uçuş düzeni almalımıyım nasıl olsa yılda 1 kez çıkıyor ?

11. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Eğer kasılıyorsanız oldukça yararlıdır.Ancak kutu topluyorum derseniz işinize yaramaz.

İyi forumlar

12. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

ama zaten yılda 1 defa çıkıyor fakat ben yaz tatiline kadar kutu toplayacağım ben almaktan yanayım sizin bu konuda fikriniz nedir ?

13. Merhaba ,

Alabiliyorsanız alın kenarda dursun çünkü okullar tatil olduğunda oyunu oynayacağınız zamanlarda Yarasa Düzeni çıkmayabilir.

İyi forumlar.

14. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

Bende ondan dolayı diyorum bu darkorbit hiç belli olmuyor artık herşey şans işi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.