Duyuru Aylık Açık Artırma Uridiumlu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 28 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Olsun Mu ?

1. Evet

60,0%
  2. Hayır

40,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle hepinize merhabalar fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum

Aylık Açık artırma sistemi ayın son gününde olacak.
    İçeriğinde Lf4 , Havoc , Hercules ve zeus apis parçaları satılacak.

Aylık açık artırmaya uridium basılacaktır credits geçersizdir.

En az teklif 50.000 uridiumdur yani basabileceğiniz en az minimum teklif budur.

Aylık ihalede 3 LF-4 , 1 Havoc , Hercules , 5 Zeus ve 5 Apis parcasi satilacaktir.

Bu sistem aynı Haftalık , Saatlik ve günlük ihale sistemi gibi olacaktır sadece arada ki fark teklifler uridium üzerinden yapılacaktır ve ayın son günü yapılacaktır.

İhaleyi kazanamazsanız teklif verdiğiniz uridium geri verilecektir.
    Yakında görseller gelecektir.

2. Mαтαdor

Mαтαdor User

Fikir güzel yalnız minimum teklifin 50.000 uridium olması kardan çok zarar olur. Bir de şöyle bir durum var düşündüğümüzde 1 ay çok fazla bir zaman dilimi 1 ayda havoc, hercüles fulleyenlerin olduğunu unutmayalım. Geliştirilmeli +1

3. -1 o kadar emek verip kapılarda hercul havoc lf4 fulleyelim açıkartırmaya düşsün

.jack617. ve ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  4. Günlük olup 1 tane verirse iyi olur. Zaten uri zor toplanıyor, rakabet büyük olacağı için yüksek miktarda gerekir yani kolay alınmaz o yüzden günlük iyi olacaktır.

5. Öncellikle konuyu anlayarak okuyunuz.

Burada kapıların veya geliştirmelerin havaya uçtuğu felan yok yılda 12 ay var hesapla

3 lf4 x 12 = 36

Her ay 1 tane havoc 1 tanede hercul yani 12 havoc 12 hercul verilecek

Ve bir yılda 60 apis 60 zeus parcasi verilecek

1 yilda bu kadar veriliyor ve sen cope gidecek diyorsun ustune ustluk ihale uridium uzerinden olacak burada bir seyin cope gittigi yok yaygara cikarmaninda luzumu yok. Cope gitseydi bir kere creditsli olurdu ama ihale uridiumlu kazanamazsan geriye paran veriliyor zaten.

6. olumlu beence guzel bende dahil son hercules alamayanlar için guzel olur kesin 200k uri altında teklif olmaz.
    zaten o ayrı mesele konu bu haliyle baya guzel

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  7. isterse yıllık açıkartırma olsun yinede -1 çöpe gidecek diye bişey yazmadım ben zaten.
    yok saatlik olsun başka bi arzunuz varmıydı :)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  8. Demene gerek mi var yazmamış olabilirsin ama yazdığın her kelime harf rakam o niyetle yazdığını belli ediyor.

Bu kadar cimri olmayın ki dağıtılan miktar makul düzeyde.

Ben 10 havocum 38 lf4 um 10 irisim 1 herculum.

5000-10000 kutu acmisimdir 38 zetada fulledim havoclari ve daha hercullerim var amaa ben uzulmuyorum.

Bir kere bu gelse senin gibi bu kadar sizlamazdim aksine sevinirdim cunku savasacak adam cogalacak cunku oyun yeniden iyi hale gelecek.

Ustune ustluk uri ile veriliyor credi bile değil.

9. ne cimriliği kardeşim oyunda herşeyi paraya mı dökmek istiyosunuz bazı şeyler emekle yapılsın.
    üslubumda herhangi bir sorun yok ben sizin konunuzu beğenmeyip eleştiremezmiyim allah allah?

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  10. Para ? Ya sen kapıyı crediyle mi açıyorsun ? Sanki oyunda ki hiç bir şey paralı değilmiş gibi konuşuyorsun ?

Tamamda bu kadar zaman dilimi diyorum ki böyle bir şey gelirse teklifler 200-300 k dan asagi olmaz.

İsteyen zetada yapar isteyen kappada acar ki bu kisiye kalmis bir sey saatlik olsaydi tamam derdim ama aylik. Emek verip saatlerce uridium kasanlarda var ? İllede para cekenler yok bu oyunda.

11. ben mi anlatamıyorum siz mi anlamak istemiyosunuz o zaman saturn tasarımıda düşsün açıkartırmaya kapıların ne anlamı kaldı ayrıca burada süre veya miktar önemli deil

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  12. Tamamda saturn savaslarda ise yariyor mu havoc hercul kadar ?

Kapilarin yine anlami var adam her ay ihaleyi kazanamaz zaten ihale vaktine kadar yine bir ton kapi acip yapacaklar dedigin sacma.

13. %20 dp kullanmasını bilenin işine yarar bu nasıl bir cevap ayrıca işinize yarayanı koyalım o zaman bende cerrah istiyorum cerrah cıksın nası bi mantıkdır saturn işime yaramıyo cıkmasın oh ne ala memleket

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  14. Yukarida ki mesajima tekrar bakarmisin.

15. Tüm yorumlarınıza katılıyorum. (-1)

Evet yarıyor her ne kadar şuan ki hesabımda 9 tane yapmama rağmen çıkmasada elimde olmasada eski hesablarımda kullanıyordum ve işe yarıyor idi.

§UPΣЯИΛŦUЯΛL bunu beğendi.
  16. mesajlarındaki tutarsızlık konunun gereksizliğini açıklıyo daha da cevap yazmıcam -1

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  17. Tutarsizlik mi ? Senin niyetin acik tartisma cikaracak yer ariyorsun bu kadar basit.

Dedigim gibi adam 1 ay boyunca kapi yapmayip ihaleyi beklemez ileride cerrahda gelebilir acik artirmaya.

Saturn oyunun su an ki durumuna gore pek ise yaramaz dp nin onemi kalmadi artik. 210 k lik pusat bile 400 k lik dp si olan aegisi goliyi yatiriyor.

18. cevap yazmıcaktım ama hakikaten saturne ise yaramaz diyosun o zaman sen niye aegis kullanıyosun madem dp gereksiz ?

19. Aegis surekli can basiyor ama SATURN basmiyor goliath sabit dp.

Dedgim gibi sabit dp nin bir anlami yok artik degisken dp olmasi gerekli.

20. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

Bence çok iyi fikir kardeş helal olsun kappa yüzümüze gülmüyor belki bu şekilde bişeyler yaparım umarım olur ve haftalık veya 2 haftalık felan olsa daha iyi olur 1 ay uzun bir süre

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.