Duyuru Aylık Açık Artırma Uridiumlu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 28 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Olsun Mu ?

1. Evet

60,0%
  2. Hayır

40,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yani saturn aegis cıksa %20 dp veren sen %5 vuruş veren elit tasarımını kullanıcaksın benim burdan cıkardıgım sonuç budur.Üzerine konuşulacak bişey yok,senin düşüncen bu yönde benimki bu yönde tartışmayı uzatmaya gerek yok.

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  2. Sunuda belirtmek isterim dp yi kast ederken sabit dp yi kast ettim.

Aegisi neden kullaniyorum gelen hasari bastigi canla absorbe ede edebilmekte ama saturnde oyle bir ozellik yok.

3. Aslında pusat 175 bin ve ek olarak pusat jeneratörleri hızı lazeri bakımından aegisden üstündür.
    Aegis ve golinin bir kaç yetenek tasarımı henüz iyi olamamış bir safe takılanların gemidir.

4. Aegis pusatdan ustun olabilir yada senin dediğin gibi olabilir oynayana gore degisir.

Aegis Golinin diminisher tasarimini spectrum sentinlei solace venomu her seyi full olunca ezip gecmekte.

Diminisherda zorlanır kesilebilir.

Oynanış önemlidir

Son düzenlenen: 28 Ocak 2016
  5. Bu konuyu tartışmaya gerek yok. Full dizili gemisi olan elbette hayır diyecektir.

6. Saturn aegis gelirse belki %20 dp ile gelmeyecek ?

7. Golinin bazı tasarımları safe takılanlar icin diye kurduğum cümlede bahsetmek istediğim tasarımlar solace ve spectrum
    Dimi yeteneği zamanında kullanıldığında önünde kimse duramaz.
    Dimi sentineli blocklar ama ikisininde özelliğinin bir anlamı kalmaz.
    Solace ve spectrum hiç bir şekilde Dimi'nin yeteneğine zarar vermez.
    Tabikide öyle.. Ama biraz düşün neden karşıyız?? Emek var tonlarca..

8. Diminin yetenegi oyle onceden diminin yetenegi emayla kalkiyordu simdi kalkmiyor :(.

Tamamda ben hiç emek vermedim mi çarıma ? Emek var diyorsunda bu gemide emekle yapıldı saatlerce günlerce gözümü patlattım ama ben böyle düşünmüyorum ?

Lf4 , havoc , hercul vs crediye duserse isyan ederim tabi kim etmez ?

Oyun zaten para olmuş boşuna tartışma çıkıyor burada.

9. Mαтαdor

Mαтαdor User

Full olanların bu endişesini anlayamıyorum ben de bir full olarak söylüyorumki gayet tutarlı bir konu. Aylık bir açık arttırmadan bahsediliyor ve tam tersine uridiumla yapılan bir sistem. Eminim ki böyle bir şey gelirse havoc hercüll LF-4 değerinin 10 katı gibi bir meblağya gider. Büyütülecek hiç birşey yok.

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  10. Bu fikir gerçekleştiğinde belki bende full+full olacam.

11. Bunların bana garezi var kardeş... Başkası aynı konuyu açsa ++++ basarlar.

Eski forumdan kesin bunlar...

12. Bak güzel kardeşim sonuna kadar haklısın ama şuan oyunda bot var adamlar günde 100 bin uriden fazla kasıyor sen alabileceğine inanıyormusun?
    Bak benim gemim evelallah çok iyi durumda, benim yıllarca yaptığım gemi esdegerindeki gemiyi 7-8 ayda yapıyor. Bu gelse ne olacak benim yıllarca uğraşıp yaptıgım geminin kat ve katını daha kolay yapacak.
    Bak bu forumda her gun sen isyan ediyorsun neden ediyorsun biraz düşün, bu olsa daha isyan etmezsin emin ol çünkü büyük ihtimalle oyunu bırakıp gidersin.
    Kredi ile olsa zaten herkes isyan eder o konuda hemfikiriz.
    Bu arada eski forumdan değilim ve garezim yok sana.
    Yukarıdaki yorumumu dikkatli bir sekilde okumanı istiyorum.

13. Ben seni kast etmedim garez konusunda.

Bu forumda dikkat edersen ben artık isyan etmeyi bıraktım artık bana ne diyorum bir oyun için niye canımı sıkayım diyorum isteyen istediğini yapsın yönetim gereğini yapmadığı sürece bana laf düşmez ben bunu anladım. Bu oyuna gelse bırakmam nedeni ise düzeni gayet açık ve net.

Hileymiş botmuş ben bunlar için isyan etmeyecem artık nedeni ise zaten ortada kaç defa güzelce rapor ettim konu açtım videoda verdim ama sonuç 0. Kızıncada bann yedik daha 2 hafta önce hilecilerin düzgünce bannlanmaması konusunda bir itirazımı sert bir şekilde dile getirdim bann attılar.

Hile olmasa zaten oyun elverişli olacak her şeyde buradanda hak vermekteyim ama şu var ki oyun her zaman kurunun yanında yaşıda yaktı o düzende bende ezildim zamanında ama artık kafamı sokacak bir yer buldum.

Ben artık keyfime bakıyorum kim ölmüş kim kalmış umurumda değil sağlar benimledir gerisi hikayedir...

Eğlenceme bakıyorum artık.

14. WolfWar

WolfWar User

Güzel bir fikir kesinlikle +1 :)

15. GREED

GREED User

Olmalı Tabii Yılda 12 Havoc Çok da fazla Değil Hem Parasını Harcayacak yeri Kalmayan insanlar tanıyorum +1

WolfWar ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  16. Aliens

Aliens User

Ben bu konuyu desteklemiyorum. Uridium ile açık arttırma olmaz. Resmen malzeme değerlerinin kaç katı masraf çıkıyor. Üzgünüm. -1

17. Maximum uridium sınırlaması gelebilir. Aklımda vardı.

18. bence gayet yerinde bir konu olmuş , malzeme sayılarıda - ayda 1 kez olma durumuda hoş olmuş . verilen uriler geri gelmezse bence darkorbit 'in karar mercileride bu fikre sıcak bakar :D , ek olarak yukarıdaki yazıları okudumda başka bir tasarım,item,cephane vb. açık artırmaya eklenmesini istiyorsanız sizde bu arkadaşın yaptığı gibi konu açabilirsiniz . böyle bir şey gerçekleşse bile 100-200k ya lf4 özellikle hercul alabileceğini düşünen varsa zaten yanılıyor( tr1 için tabi - diğer serverlarda alt sınırla oynanabilir) . bazı kısımlarda boşluk var lakin genel itibari ile güzel fikir +1

dip not : saturn ve cerrahta eklenebilir tabi :)

19. Aliens

Aliens User

Ben o saydığınız malzemelerin şans yolu ile elde edilmesi tarafındayım. Bunu çok faydalı göremiyorum. Ki ihtiyacı olanlara çokta yardımcı olacağını hiç sanmıyorum. Adam gemisine mi uridium biriktirsin. Açık arttırmada ki bir malzemeye mi? Çok kullanışsız. Ama fikrinize saygı duyuyorum. Emeğinize sağlık.

20. saturn savaşta kulanan tek bir uye gosterin bana nadiren 10-15 kişi çıkar şu darkrobite ,
    her ay 1 havoç 1 hercul az degil parayla hercul satılan gunleri unutmayın beyler haritada adam yok tr5 te olan ardşlar forumda var sorabilirisniz en az 10 iris gemiler var 8iris gemi gormeyeli çok oldu millet kasılıyormu hayır tabikide oyuu bırakanlar bıraktı ırakmayanlar ful+fuller zaten bunu unutmayalım geçen facede takılıyordum yeni bir illegal program gordum adamın altına yaptıgı yorumu gorunce oyunun vahim sonunu gordum ''bu program işe yararsa oyuna klanca geri döncez.'' demiş haksızmı ?
    güçü ile yeni başlayan arasındaki fark daglar kadar.

şansmı ? youtubeye yakında video atcam darkorbite şans var diyenlere inat :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2016
    Prophecy bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.