aylık etkinlik hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sinyorlaz3461 tarafından 10 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba sevgili arkadaşlar, bu ay olacak olan etkinlik hakkında nereden bilgi alabilirim ve ek olarak etkinlik genel de ayların kaçında geliyor? şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkürler.

2. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Şuanda güncel olarak Agatus Kırılması etkinliği vardır, etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.
    Ay içerisinde veyahut önümüzdeki zaman dilimlerinde gelecek etkinlikleri takip etmek için etkinlikler bölümü altındaki duyuruları takip ediniz.
    Etkinlik duyurularına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

3. teşekkürler modum temelde benim demek istediğim mesela şu geçen gelen mimesis isyani gibi bir etkinlik işin özü o etkinlik sayesinde çok kapı yapabilmiştim yani savaş biletleri falanda harika ödüller kazandırmıştı bu minvaldeki etkinlikler her ay muhakkak geliyor değil mi?

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  4. oben

oben User

kardeşim genelde ayın 13-14 -15 i gibi geliyor bir kere 12 sinde başladığıda olmuştu o ay etkinlik başladıktan sonra duyurusu yapılmıştı.

5. çok teşekkürler