Destek Aylık sıralama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [CAPTAIN_PRICE] tarafından 2 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben oyuna girdiğimde, aylık sıralamaya girdiğim ve oyuna giriş yaptığımda ödüllerimi görebileceğim yazıyordu sistem tarafından gelen mesajda. Ancak ben ne kadar uğraştımsa herhangi bir ödül göremedim. Yardımcı olabilir misiniz bu konuda ?

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle konunuzu gerekli konu başlığı altına taşıdım.

Lütfen Pilot profilinizden ünvanlar bölümünü inceler misiniz. Otomatik olarak o alana düşmüş olabilir.

İyi Forumlar.

[CAPTAIN_PRICE] bunu beğendi.
  3. İnceledim ancak herhangi bir değişiklik göremedim veya gözüme çarpmadı sanırım

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Aylık sıralamaya girdiğinize emin misiniz peki son anda biri geçmiş olabilir mi? Bu kadar şüpheci olma sebebim daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadığımız içindir.

İyi Forumlar.

5. Yani bana gelen sistem mesajı bu şekilde modum ;

6. Stend*UP

Stend*UP User

tamam işte ödüller dediği bir başlıktan ibaret.

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Aylık sıralama ödülü olarak sadece gemiye ünvan verilmektedir. Ekstra bir ödülü yoktur (seprom, VİP vb) Ödül derken bu tarzda bir şey mi bekliyordunuz acaba?

İyi Forumlar

8. Hayır ünvan olarak verildiğini biliyorum ancak ünvan olarak gelen bir ekleme de mevcut değil hesabımda, nereden ne geldiğini hiçbir şekilde göremedim. Acaba ödülüm bu mesajı almak mıydı :)

9. Richie

Richie User

Ödül herhalde diğer oyuncuların imrenmesi filan herhalde hadi ben imreniyorum kardeş hadi hayırlı olsun ödülün :D

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Hesabınızda; Pilot Profili > Başarılar > Ünvan bölümünü tekrar incelemenizi talep ediyorum. Kazanmış olduğunuz ünvan daha sonraki ünvan sıralamasına kadar hesabınızda aktif olması gerekmektedir.

İyi Forumlar.

Themis. bunu beğendi.
  11. teşekkürler, konu kilitlenebilir.

12. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.