Öneri Aynı Şirketlere Lazerler Daha Az Etkili Olsun

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ®ΤR™ tarafından 8 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Aynı franksiyondan bir oyuncuya hasar azaltılsın mı ?

1. Evet

78,6%
  2. Hayır

21,4%
  1. ®ΤR™

®ΤR™ User

Bildiğiniz gibi artık şirketlerin pek bir önemi kalmadı, benim önerim aynı şirketten bir oyuncu kendi şirketinden birisine saldırsa %20 %30 daha az damage alsın değeri teknik ekip karar versin ancak kesinlikle oran minumum %20 olmalı ki etki edebilsin.

Bu sayede oyunun ilk günlerindeki gibi şirket savaşları daha aktif olabilir, klan oyuncuları da aynı şirketde olmaya gayret gösterir.

Görüşlerinize ve önerilerinize açığım.

2. Merhaba,

Konunuz konuşmacı köşesinde. Dilerseniz güncelleme ve fikir havuzuna taşıyalım öyle bir durumda destek alırsa yapılması daha muhtemel bir konu haline gelmiş olur ayrıca desteklerim sizinle :)

İyi Forumlar.

3. ®ΤR™

®ΤR™ User

tabii olur taşırsanız sevinirim

4. smoonrise

smoonrise User

Oyumu Evet olarak verdim.
    Mantıklı bir yaklaşım oyun içi şirket şavaşı dengesi uzun zaman önce bozuldu bu öneri düzelmesini sağlamaz ama etkisini ve maduriyetleri azaltabilir . Hatta bana -Şp deki geminin durumunu anımsattı o kadar düşürürlerimi bilmem ama konu sahibinin dediği gibi en az %20 %25 civarı olması lazım bir anlam ifade etmesi için .

5. Merhaba,

Talebiniz üzerine güncelleme ve fikir havuzuna taşıdım İndeks e ekledim. Konunuz destek gördüğü sürece ben ve arkadaşlarım da raporlarımıza eklemekten mutluluk duyacağız. :) :)

İyi Forumlar.

6. +1 konu güncel destekleyelim arkadaşlar
    iç savaşlar artık yeter birazda dış şirketlerle savaşalım.:D:D

7. çok güzel düşünce +1

8. ®ΤR™

®ΤR™ User

katilim icin tesekkur ederim indekse de eklendi sanirim

9. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Evet, konunuz artık Index bölümünde yer almaktadır.

İyi Forumlar.

10. Aynı şirket oyuncusu klansız oyuncu klanlı oyuncuya saldırmamalı dersen anlarım.

Darkorbit savaş oyunu şirket kısıtlama olmamalı.

11. Mineral

Mineral User

O zaman daha çok kesilir kabile halinde oynamayan oyuncular.Haliyle kendi şirket oyuncularımız tekbaşına ateş etmezler.

12. bunun çözümü:
    düşman şirket sıkarken dost gemi hedef alınamıyacak böylece düşman yokken dost gemiye istediğini yapabilirsin

13. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

Bence bl haritasında 3-bl haritası diyelim venüs şirketinde ki oyuncular mind'e diğer şirketlerden daha çok vurursa bence şirket savaşları geri döner. Bu dediğiniz bişey değiştirmicek ki 1v1 yine herkes birbirine vurucak 100k vurmucak dediğine göre 80k vurucak çokta bir fark yaratacağını düsünmüyorum.

14. Bence bunun %90 oranında olması gerekiyor. Şirket içi savaş bu oyunu bitiren nedenlerden birisi. +1

Sayfayı Paylaş