Bug / Oyun hatasi az hasar verme sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve rustemakgul tarafından 20 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar benim gemim 39 arge sayborg.
    2 inci konfim de 8 prometheus 5 hiperplazmoit 2 kararsız 1 magma var, zeus ve apis te 4 prometheus lazeri var seprom beslemeli bir şekil de ilk atış ta x2 lazeri ile 20 k vuruyorum ardından 10k vuruyorum 12,13, bazen 18, 16 k vuruyor merak ediyorum 20 lazer var ortalama lazer 200 hasar verse dahi sepromlu bi şekilde 20 lazer 16k vurması gerek x2 lazeri ile, ancak çoğu atışlarım 10k vuruyor miss leri saymıyorum bile, bu vuruşlar neden bu kadar düştü prometheus lazeri 2 kat vurduğu halde nasıl 10 k x2 ile vuruş oluyor? sanırım oyun da sorun mevcut son zamanlar da vuruşlarda sıkıntı yaşamaya başladım bayağı, bu sorunu başka yaşayan varmı acaba

Son düzenlenen: 20 Ocak 2019
  2. ımlost

ımlost User

kararsızları kullanma çift destek al lazerlerin geri kalanıda ful 16 seviye lf4 ise x2 ile en az 40k vurursun

3. bendede hasar sıkıntısı var herhalde gemim 38 argeyim cyborg droitler 14 seviye spartanlı 13 prometheus 6magma 6hiperlazmoit 7yansıma var geri kalan lf-4(geşiltirmesiz)ve x-1 burguda sarı taş ile 15k ile 13k arası değişen hasar veriyorum 5 saniyede bir de 19k 18kları görüyorum.biraz saçma değil mi bu.

Ben bu kadar düşük hasar verirken kesilirken üstümde nasıl 200-250kları görüyorum anlamış değilim

4. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Oyunda bir sorun yoktur. Sizin lazer hasarınızı etkileyen birçok faktör var; argeniz, destekleriniz, lazerlerinizin ve dirotlerinizin geliştirme seviyesi, kullandığınız gemi vb. gibi durumlar vuruşunuzu etkiler. Özellikle bu şekilde vuruşlarda yaşanan dalgalanmaları etkileyen en önemli unsur argenizdir, bunları geliştirirseniz vuruşlarınız artacak ve vuruşlarınız arasında ki fark azalacaktır.

İyi oyunlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ocak 2019
    _ALPHA_ bunu beğendi.
  5. BANKSY

BANKSY User

benim gemim 34 arge savas argesi ve kalkanlar droitler lf4 ler 16 lvl ama benden dusuk gemiden daha az hasarim var neden olqbilir

6. Dediğiniz gibi uçuş düzeni kullanmadan en az 16.000 vurmanız gerek ortalama ama söylediğinize göre az vuruyorsunuz. Tavsiyem geminin içini tamamen silip tekrar dizmenizdir. Son hangar güncellemesinden sonra böyle bir şey olmuş olabilir.

7. _01_

_01_ User

16 seviye lf4 harici (kararsız hariç onun hasar alt değeri çok daha düşük) diğer tüm lf4 üstü lazerlerin full ise , cyborg , burgu , çift destek , sarı taş ve zehir yemen halinde x2 ile vuracağın ortalama değer 35/45k, seprom ile 45/55k civarı , eğer prometheus un full se yüksek hasarı rsbye getirirsen 200k küsürleri görürsün üstünde gördüğün 250k değerlere şaşırmazsın, alacağın ortalama hasar değerleri bunlar fazlası x4 ile mümkün değil

anlamamakta ısrar edilen nokta, sana gelen hasar rakibin 5 li roketi , normal roketi, peti açıksa pet hasarı ve lazerlerinin hasarının toplamı, sen ben bu adam kadar vurmuyorum adam bana nasıl normal vururken 100k vuruyor diye düşünüyorsun ama farkında olmadığın şey sen 60k vuruyorsan atıyorum rakibinde tıpkı senin gibi 80-90k görüyor o hasarları ve aynı soruyu soruyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.