Az iş, Çok Laf...

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ***S.T.E.A.L.T.H*** tarafından 11 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BİZİM MİSYONUMUZ

EĞLENCE
    Oyun oynamanın sadece bir hobi değil, eğlencenin ve interaktif hikaye anlatımının sınırlarını zorlayan bir zanaat olduğuna inanan bir grup tutkulu oyuncuyuz.
    ULAŞILABİLİRLİK
    Ayrıca harika oyun oynamanın lüks bir öğe olarak kalmamasını, sadece bunu karşılayabilen şanslı azınlık için mevcut olmasını da önemsiyoruz. Tüm oyunlarımız, mümkün olduğunca çok sayıda uygun fiyatlı cihazda oynamak ve çalıştırmak için ücretsizdir.
    Herkes için harika oyun.​
    ADİLLİK
    Bu da şeffaf ve dengeli para kazanma sistemleri oluşturma zorluğunu beraberinde getiriyor. Ödeyen ve ödemeyen kullanıcıları birbirinden ayırmıyoruz ve topluluklarımızda sağlıklı bir denge sağlamak için çabalıyoruz.

................................................................................................................................

Yukarıdaki yazı bigpoint resmi sayfasından alıntıdır. Alttaki yazı ise gerçekte yaptıklarıdır.

``Şimdi ben(BP) buraya neden çıktım, niçin çıktım, nasıl çıktım, bunu izaha gerek yok gördünüz yürüdüm çıktım. Ama çıkmamışta olabilirim. Çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. Görünen köy uzakta değildir. Buraya çıktıkta sonradan çıkmadık mı dedik ! Bunlar bir takım uydurma laflardır. Sahi ya ben buraya(zenginliğe) neden çıktım, kim çıkardı beni buraya ? Biz çıkardık, biz çıkardık (oyuncular)...
    Kapııı (şak, şak, şak, alkış)... Koddd (şak, şak, şak, alkış)... Etkinlik (şak, şak, şak, alkış)...
    Paralarınız damlaya damlaya, dağdan kestim kereste. Sorumsuz bir yönetici olaraktan prensibim;
    AZ İŞ, ÇOK LAF...

Şimdi DO yönetimine 3 sorum var.

- Yıllardır program kullanarak, hile yaparak oyun oynayanları yakalamak için çaba sarfetmeyen DO yönetimi, bundan sonra bot kullanılmasın diye sistem ! geliştirmiş. Peki botcuların,bugcuların,hilecilerin bu zamana kadar yaptıkları yanlarına kâr mı kalacak ?
    - Şu an ki etkinlik de dahil olmak üzere benzer etkinliklerde solo oynayan veya tam gelişmemiş gemileride düşünerek planlama yapacaklar mı ?
    - Ve ne zaman stabil oyun oynamaya başlayacağız ?

Bu soruların cevaplarını öğrenmek zamanını ve parasını harcayan bir oyuncu olarak benim hakkım olduğunu düşünüyorum ve değerli adminlerimizden bu sitemimizi (gerekirse yazdıklarımı da) şirketin en üst merciilerine iletmelerini istiyoruz ve gelen cevabıda bizlerle (en azından özetini) paylaşmasını bekliyoruz.

2. oben

oben User

Bütün soruların cevabı işte bu alıntıya inanmakta saklı gerçekten bunun işe yaradığına inanıyor olmanızda saklı.Aslında böyle bir önlem işe yaramıyacağını bile bile yükselen sesleri bastırmak adına anti bot sistemi adı altında getirilen safsata..Gerçek olansa bu uygulamayı hayata geçirmek için getirilen resetin 1saat sonrasında illegal yazılımcıların getirdiği resetle birlikte etkinliğinin ortadan kaldırılması..Sonuç bunun işe yaradığına inanan bir zümrenin herşeyden bi haber ooooooh be sonun diyip kendini avutması ve gerçek emek verip oynayanların güvenlik testine tabii tutulmaları neticesinde durduk yere gg kapısında yada en hararretli savaşın ortasında pat diye patlaması botcularınsa otomatik geçiş OGS ile geçiş üstünlüğüne devam etmeleri.Avunmaya devam..

3. Cümlede kullandığım ünlem işareti aslında tam inanmadığım şüphe ile baktığım anlamında kullandım. Yani yemedik ama neyse... demek bir nevi. Ben hiçbir zaman DO nun dürüst ve adil bir politika izlemediğini hep vurguladım, özellikle son zamanlarda iyice saçmalıdığını her yorumumunda irdeledim. Yani ben avunmuyorum bunu bil istedim.

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle Tiye alınmış bir konuda ciddi cevap vermek pek uygun olmayacağı için bende bu düzende ilerleyeceğim.

Evet oyunda sorunlar olduğu aşikar, herkes biliyor ki bu sorunlar oyuncularımızı yıpratıyor ve merkez ekipten net cevap gelmediğini, oyuncularını yeterli seviyelerde bilgilendirmediği gibi birçok konu mevcut. İlgili şikayetler konusunda merkez ekibe bildirimlerimizi yaptığımızı ve gerekli raporlama işlemlerini oluşturduğumuzu söylemekten dışında bizlerin sizlere herhangi bir şekilde farklı bilgi aktarması mümkün değildir. Merkez ekip ile bizlerin arasında yapılan raporlama işlemleri merkez ekip 'paylaşın' demedikten sonra sizlere raporlandı ve yanıt şudur diyemiyoruz. Bakın en güzel örneği ben bu mesajı yazdığım saatlerde bizlere anti bot sistemi hakkında veya genel olarak sorunlar hakkında bir mesaj paylaşın dendi ve ilgili örnek burada. Yukarıda belirtmelerime rağmen size geliyorsa siz neden daha erken paylaşmıyorsunuz diyecek oyuncu arkadaşlarımızın olduğunu düşünerek(sözüm meclisten dışarı) İzin verildiği zaman ilgili işlemler yapılmaktadır, demek istiyorum.

Bizlerin yetkileri bir iş veren ile müdür arasında geçen konuşmalardan ibarettir, bizler burada sadece usta başı adı verilen sıkıntıları toplayıp gerekli kişiye yani müdüre ileten kişileriz. Bizler müdürden habersiz iş yaparsak müdür bize demez mi eyyy TR Ekibi sen neden böyle şeyler yapıyorsunn. :D

Darkorbit şu anda oyuna yeni başlayan oyunculara 2. gününden goliath gemisi alma fırsatına kadar basitleştirmiş durumda. Lakin bu demek değildir ki daha da basitleştiremez. Bir üst tarafa doğru yükselme varsa alt taraflardan da destek vermesi muhtemeldir.

Stabil oyun indirilebilir istemci Net şekilde açılış vermiş, Forumdan artık tarayıcı desteği çekildiği indirilebilir istemciyi oynayın diye açıklama gelir, işte o zaman sağlam bir şekilde oyun oynayacağımızı düşünüyorum.

Son olarak en önemli ve en son gelen konumuzzzzzzz, Bot cezalandırmaları ve yanlarına kâr kalması durumu. Bu zamana kadar birçok oyuncumuz maalesef ki kötü yollara düşmüş, 3. partı yazılım kullanmış, oyun içerisinde hem GİŞ hemde etik olmayan davranışlara girmiştir. Bu oyuncular merkez ekibin bot sistemi daha öncelerden de dediğimiz gibi kayıt altında tutmaktadır. Yani bir oyuncu bot kullanıyor, bug yapıyorsa merkez ekip taramalarına yakalanacak ve işlemlerin yapılacağını düşünüyorum.

Bizlerin bu konular hakkında sürekli şikayetçi olup merkez ekibi sevgiliyi darlar gibi darladığımızı düşünüyorum. İnanın botlar bizide artık yordu yeni gelen bu sistem biz çözüm yolu olur ve rahata kavuşuruz.

Her ne kadar ciddi olmayacağım de genel olarak mesajınız için uslup uyarısı vermek zorundayım. Lütfen daha uygun dillerde şikayetinizi dile getiriniz.

Yukarıdaki mesajımda sürç-i lisan ettiysem affola Sizlere sevgili oyuncularımızın dediği gibi robot gibi değil de bir oyuncu gibi cevap vermek istedim. Sevgilerimi Sunar İyi Forumlar Dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2020
  5. Kemal Sunal'ın bir repliğiyle: "ağam eğlenir benimle" 2020 bitecek 2011 deki gibi düşünüyorlar.

Daha anlatırdım, konuşurdum da kime neyi anlatıyorsun zaten biliniyor ama sanki yok öyle şey kimse konuşmuyor bilmiyor gibi davranıyor şaka gibi fm ler biraz daha özgüvenli daha çok işimden olurum korkusu gütmese daha iyi yorumlar yapabilir şu yazıda dediklerimi ispatlıyor.