Azalan Getiri Bilgisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lordm0zart tarafından 23 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lordm0zart

lordm0zart User

Bu oyunu 2008 yılından beri oynayan biri olarak saçmalığı şu şekilde özetleyeyim, bu soğuma yeni bir şey anladığım kadarıyla daha öncesinde yoktu çünkü ben 2012 yıllarında aktif oynarken..
    katlayıcı aldım 1 hafta 2 saat kutu topladıktan sonra soğumaya girdim bariz bir şekilde %25 kadar kazancım düştü yaratıklardan mesela , 2 saatte kazandıklarım 20 bin uri 210 gg ve mermiler , şimdi şunu düşünün bu oyunu 2018 öncesinde programlarla oynayan insanların 1 hafta katlayıcıyla yapabileceklerini size direk söyleyeyim
    1 haftada sadece yaklaşık 1,5m uri + 15000 gg , biliyorum rakam komik geliyor
    şimdi ben elimle yaratık kesip kasıyorum 1,5 saat olmadan soğumaya giriyorum kerameti 10 k uri kastık başka bir şey değil , kutu topluyorum 1,5 saat soğumaya giriyorum e ben nasıl kasıcam günde 2-3 saat oynamak suretiyle mi kasayım yoksa bütün gün programlı kişilerin palladium haritasında toplayışını mı izleyeyim ? ?

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz sistem Bot kullanıcılarına yönelik getirilmiş olan "Azalan Getiri" sistemidir. bonus kutularda resmi bir açıklama olmadığından dolayı azalan getiri sistemi olmadığını belirtmek isterim. Ancak benim de oyuncu görüşüme göre bir miktar azalması mevcut ve şu şekildedir> uridium veya galaksi kapıları enerjisi kazanma ihtimali azalması yönündedir. 1,5 yalnız bir haritada kalmaktansa PvP de bulunmanız, Galaksi kapılarında bulunmanız daha yararlı zaman geçirmenize yarayacaktır. Ekstra bir bilgi eklemek isterim ki; Etkinlik NPC'leri azalan getiriden etkilenmemektedir. Paladdium hammaddesi toplamak erken dönemde de çözümdür.

İyi Forumlar.

3. abi madem böyle sistem kullanları engellemek için yapılmış birşey bu . neden oyunun girişini o sistemi kullananlar üzerinde erişime kapatmıyorsunuzda bunu yapıyorsunuz N/A den oyuna giriş erişimi kapatılsa bence daha mantıklı bi cözüm olurdu ? . bence bu adil bu sistem degil gelen. ve oyunun belkide yüzde 80 cogunlugu bundan şikayetci olmasına ragmen bu sistemi ayakta tutmanız bana göre sacma

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ekim 2020
  4. KingLess

KingLess User

Sırf adminler otoyu banlatma istemiyor yaratıkta uri azaltmayı biliyor ama kesinlikle bişeyler adminlerde kimse uri çekmiyor diye yaratıklarda azaltmış...

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bot banlama yetkisi Merkez Ekibin elinde olduğundan dolayı bir işlem yapamıyoruz. Azalan getiri sistemi de Merkez Ekip tarafından oyuna getirilmiştir.
    Cezalı durumda yan hesap kullandığınızdan dolayı> hesabınıza tekrardan cezai işlem uygulanmıştır.

İyi FOrumlar.