Geri bildirim Azalan Getiri Sistemi Nedir ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 3 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Şimdi kafama takıldı forumda gördümde ,

Şayet ben gemimi tekrar güçlendirmek istiyorum fakat ben diyelim ki boş günümde 10 saat bu oyunu oynadım gittim cubi kestim , x-6 haritasında kamikaze ata ata kastım cubi döne döne.

Gemim soğumaya mı girecek yani ?

Kaç saat sonra soğumaya giriyor birde bunu öğrenmek istiyorum açıkçası , 4-5 saate soğumaya giriyorsa kötü , gemiyi nasıl güçlendireceğim bu sefer ?

Yani botçuların kahrını neden biz elleriyle oynayan oyuncular çekecek ?

Diyelim o gün hades yapacağım x2 ödül gününde veya full zeta , kappa açıp yapacağım yine mi soğumaya gireceğim o gün boyunca ?

Bu botlar için gelen önlem nasıl çalışıyor birisi bana izah edebilir mi ?

yılmazcan47 bunu beğendi.

2. Ah kafam ah...

Gemiyi boşaltmayaydım o hınçla varya ,

@Aliens kulaklarımı çınlattın , keşke dinleyeydim seni :( 3 sene önce hesabı boşaltma dedi pişman olacan dedi valla haklı...

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

Sakalım yok ki sözüm dinlensin diyeceğim ama tek tükte olsa var bir şeyler. Ne demişler; keskin sirke küpüne zarar. Azıcık sakin olmayı bilsen sana verdiğim akıllarda hep senin yanında olduğumu anlardın Hakan.

4. Açıkçası bir yandan oyundanda uzaklaşmak zorundaydım neticede gerçek hayatla alakalı bazı önemli dönemeçlerden geçiyorum şu sıralar , 25 yaşıma kadarda sürecek ondan dolayı böyle bir şey yapmayı düşünmüştüm.

Birde eskiden bu kadar relax bir insan değildim , görüyorsun belki forumda bana baya saydıran var iplemiyorum :D

3 senede çok şey değişti , hayata bakış açım bir çok açıdan değişti , değişmeyede devam ediyor , hayatımda kötü bir şey başıma geldiyse artık bunu başarısızlık değil , dikkatsizliğim ve oto kontrolümü sağlamadığım için yani kendi hatalarımdan kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım (en azından benim elimde olan şeyler açısından) yani fikirlerim baya değişti.

O zamanlar birde sürekli sinirli asabi olmama sebep veren bir çok neden vardı açıkçası onlarıda katarsak evet o zamanlar bu tip anormal davranışlar sergilemem son derece normaldi... Fakat geçmiş geçmişte kalsın , yönetim değişmiş ve şu an anladığım kadarı ile oyuncular ile diyalog kurmaya çalışan , oyuncuları biraz daha önemseyen bir yönetim geldiğini görüyorum.

Biraz yumuşamama bir etkende bu oldu diyebilirim en azından dinlemeye , dalga geçmeye çalışan pek yok aralarında düzgünce görev yapmaya çalışıyorlar ***

Yani yapacak bir şey yok aslında geçmişte bir hata yaptık bedelini ödeyeceğiz bir şekilde :) Seni dinleseydim bazı şeyler değişir miydi evet fakat o zamanlar dediğim gibi böyle her şeyden uzaklaşmak istedim kafa dinlemek istedim biraz :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ağustos 2020
  5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konu başlığınız daha uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.

Azalan Getiri Sistemi ile ilgili detaylar suistimal edilmemesi adına paylaşılmamıştır. Lakin oyuncularımızdan edindiğimiz geri bildirimler doğrultusunda Galaksi Kapılarında Azalan Getiri Sistemine takılmamaktasınızdır. Bu yeni gelen sistem bir anti-hile ile çalıştırıldığından, 3. Parti yazılım kullanmadığınız sürece Azalan getiri sistemine yakalanacağınızı düşünmemekteyim.

Forum içerisinde yetkili ismi vermek yasak olduğundan mesajınız düzenlenmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.

İyi forumlar.

Zer0DayLover bunu beğendi.