Azalan Getiri/Soğuma Bilgisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ķ¡ŇĢףËØŅĪĐĄ§ tarafından 12 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyuna uzun süredir bi ara vermiştim. Korona vs derken korona olduğumu öğrendikten sonra eve hapis kaldım ve eski hesabıma döndüm. Oyuna belli bir süreden sonra soğuma eklenmiş. Ben öyle bir adamım ki 10 saat aralıksız 4-1 vs kutu toplayan adamım. Şimdi ben katlayici vs çekip kutu toplamayı düşünüyordum ve bunu öğrendim. ( stabil değilim 4-1 4-2 4-3 dolaşarak saatlerce kasarım. Hazır evde tıkılı kalmışken abanayim dedim. Ama bu soğuma beni etkileyecek mi? Hadi diyelim etkilemeye başladı ve bende canavara geçtim orda da devam edecek mi? Tahminen ne kadar süre sonra etkinleşiyor bu?
    Yeni gemiler vs de gelmiş ayrı bir başlık açmadan onu da sorayim. Onların özellikleri ne vs en sonki güncelleme ile diğer gemilerin değişen özelliklerine nerden ulaşırım?
    Şimdiden admin arkadaşlara ve oyunculara teşekkür ederim. Saygılarımla iyi oyunlar ve eğlenceler

2. Esenlikler.
    Evet etkileyecektir ama kutu soğuması npc soğuması ayrı işler. Yani kutu soğumasına girdikten sonra npc kesersen bir sıkıntı olmayacaktır.

3. peki tahminen ne kadar sürede başlıyor bu katlayıcıda alacağım için miktar tamamen değişecek belki ben normal veriyor diye düşünürken zaten soğumaya girmişimdir. yoksa belli bir derecede mi soğuma oluyor? yaratık ve kutu soğuması aynı sürede mi oluyor yoksa süreleri değişiyormu? soğumadan kurtulmak için yapabileceğim veya yakalanmamak için yapabileceğim birşey varmı acaba?

4. bende pvp de kutu topluyorum katlayıcı alarak arada bu petin yakıt saçmalıgı çıktıktan sonra ara verdim katlayıcı olayına konuya gelirsek 2 saat bir 15 20 dk mola verirsen bi sıkıntı olmaz o muhabbeti bende duydum 2 saat bir 15 er dk oyundan çıkıp girerek bi sıkıntı olmadıgını gördüm aralıksız 10 saat abanmana gerek yok taktigi uygula :)

5. Toplamada dahil soğuma yaklaşık 1,5 saatte başlar ve normal oyun oynayan kişilerde görülme ihtimali çok çok düşüktür bu düşük ihtimal yok denecek kadar az olduğunu söylemeliyim. Oyun anormal npc kesme veya toplamada soğuma işlemini başlatıyor belirli istatistikler üzerinden insani davranışın dışında bu soğumayı devreye sokuyor net bilgisini vermiyorlar sebebi program yapımcılarının bu istatistikler üzerinden algoritmalarını geliştirmelerini engellemek istemeleri. Yani durum şu ki isterseniz 48 saat kutu toplayın yine soğumaya girmez girerse bir anormallik tespit edilmiş demektir ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım ısrar etseniz de aksini söyleseniz de bu soğuma işlemi dediğim gibi normal davranışların ortalaması üzerine çıkınca oluyor algoritma böyle işliyor.

6. Peki diyelim ki soğuma girdi bende mola verdim 15 20 dk bundan sonra tekrar girdigimde soğuma ilemi yoksa sıfırdan mi oluyor?

Madem böyle birşey yapabiliyorlar soğuma yerine neden banlama uzaklaştırma şeklinde cezalar uygulanmıyor? Mesela palada ben ve petim bottan biraz daha hızlı pala topluyabiliyoeum. Nerden baksan 7 8 yıllık bir oyuncusu olunca malum eller alışkın ve ister istemez seri şekilde oluyor ama canavarda botlara yetişemiyorum
    Cevabınız için teşekkür ederim

Pet yakıt mevzusu be alaka açıklarmısın?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ekim 2020
  7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerekli cevapları veren oyuncu arkadaşımıza teşekkür ederim. Etkileyecektir. Tahmini bir süre bulunmamaktadır. Yaratıkda bulunan soğuma sistemi farklı olduğundan faydanılmaması açısından açıklama bulunmamaktadır. Bonus kutularda bulunan soğuma ise kesin bir bilgi ile olmadığı söylenilmesine rağmen oyuncu görüşleri ve benim kendi görüşüme göre de olduğu yönündedir.

Isı Seviyesinden dolayı P.E.T. tarafından harcanan yakıt miktarı hayli artmış durumdadır. Güncelleme ile dengeleme getirildiği belirtilmiştir. Ancak eskisine nazaran halen daha fazladır.
    İşlem yetkisi Merkez Ekiptedir. Ne zaman işlem yapacağını kestirmek oldukça güç. Ancak çalışmalar başlamış olup; incelemeler devam etmektedir.

İyi Forumlar.

8. KuRaLSıZ

KuRaLSıZ User

Maalesef öyle bişey yoktur ben 2 aylık katlayıcı çektim kutu topladım 1 saatte sonra 1 tane saimon kestim uridium 1 verdi ne yazıkki darkorbitte...

9. teşekkür ederim konuya gerekli bilgilerin verildiği için kilitlenmesini istiyorum :.)

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.