Öneri Azalan Getiri ve -şeref uyumu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve (E)(R)D(E)(M)34 tarafından 11 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Botları kesip daha fazla kasılma imkanımız olsun mu?

1. evet

70,6%
  2. hayır

29,4%
  1. Azalan getiriye yakalanan gemileri keserken -Şeref yenmesin veya en azından daha az yesin

Ice bile kesemiyoruz tüm gün uyumada şu etkliğin tadını çıkarayım dedim sabaha kadar 10 dakikada bir çıkan ıce ben gidip sıkana kadar her seferinde bir bot sıkıp kesmiş oluyor, sıkıp patlatsam -şeref yiyeceim vurunca kaçmıyorlarda.
    Bence en azından azalan getiri lanetine patlayınca patlatan kişiye -(eksi)ŞEREF vermesi kalksın yada o da azalsın ki bot sayısın biz azaltalım haritada :)

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim, fakat sizin de belirttiğiniz gibi buna benzer bir çok konu açılmıştı. Bu nedenle dilerseniz buradan benzer bir konuya destek olup, bu konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz. ''Hayır, bu konu üzerinden devam edilmesini istiyorum'' derseniz de konunuz indexe eklenecek ve yeterli desteği gördüğünde bizler tarafından gerekli raporlama işlemi yapılacaktır.

İyi forumlar.

Soldier*Doctor ve RelaxAta bunu beğendi.
  3. Hayır kalsın çünkü benim ki basit ve isterlerse hemen yapabilirler :)

4. başta olumlu baktım sonra aklıma
    TR-6 daki meşhur citadel puşing geldi yinede olabilir botçular ban yesin dedim
    sonra aklıma amansız bir iç savaşın kopcagı geldi ...
    oyunda iç savaştan nefret ederim duzenlemenize baglı olarak ilerde olumlu oy kulanabilirim

5. düzenleme işi darkorbitin işi :) ben olabilecek yüzeysel bir fikir söyledim onlarda düşünüp en mantıklı şekilde düzenleyebilirler .
    İç savaşa gelince şuan zaten şirket olayının hiç bir anlamı yok her klan karışık durumda düşmana sıkıyorsun senin şirketin sana sıkıyor.
    Ben daha düzgün bir savaş görmedim,Sürekli haritada kafaısna göre dolaşan düşmanlar görüyorum ve sıkamıyoruz bile.
    Pushinge gelince ise pushing ne alaka çözemedim,Pusing de 2 tarafda ban yiyor zaten citadell pushinginin yapılma sebebi bu yani zaten yan hesap ve ban yiyecek -(eksi)Şerefimi düşünecek ?

6. pushingi destekledim botlara karşı birşey
    ama oyunda hala tek şirket alım yapan klanlar var

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine eklenmiştir.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  8. -Şeref sistemi çok katı. Biraz yumuşatılmasını destekliyorum.

Sayfayı Paylaş