Azalan Getiri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lordbastion tarafından 6 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

AZALAN GETİRİ KALDIRILSIN

1. Evet

85,4%
  2. Hayır

14,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu Gelen Azalan Getiri Yuzunden Program Kullanmadan Kasılan Oyuncular Kasılamaz Oldu Artık Harıtaya Gırıyorum Bır Urı Kasayım Dıyorum Hopp Yarım Saat Sonra Urı Azalmaya Baslıyor Moderatorlerım Bu Anketı Yapıyorum Eger Kı Gereken Ilgı Gelırse Bu Sorunumu Bıldırın Kaldırılsın Bu Yenılık Bunca Gelen Yenı Pro Gelıstırmelı Bo3 Kalkanları Bır Yana Bırde Ben Urı Kasamayacaksam Nıye Oynuyorum Daha Bu Oyunu...

2. Bende senin girdiğin haritalara girip 30 dk hatta 1 saat kasılıyorum Gelen ödüllerde milim azalma yok o kullandığınız programları kullanmayana kadar bu özellik kalsın lütfen.

xxkubixx bunu beğendi.
  3. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

şu azalan getireden eklenmeyen arkadaşları bi piste alalım bi gece 10 saat cubi dönsünler sonra gidip 1 saat 3/7de penbe talon kessinler 1 saat sonunda 150 uri veren yaratıklar 30 uri vermiyorsa gelip burda konuşsunlar.

caner.123 bunu beğendi.
  4. -İDALI-

-İDALI- User

Yeni güncelleme gelmese aslında x-7 de kasmayı falan bırakmıştım. Elimdeki elitleri keyfine harcayıp oyunu bırakacaktım. Hadi bu geliştirmeleri yapayım bari dedim. Ama x3 sıkarak karantina için cpu toplamaya çalışırken gelen urinin düşmesi insanı enayi gibi hissettiriyor.

5. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Azalan getiri hakkındaki durumların hepsi raporlarımız arasında bulunmakta zaten. Sizin yapmış olduğunuz geri bildirimleri de bunların arasına eklemiş bulunmaktayım. Azalan getirinin kaldırılmasını önermek yerine işleyişinin nasıl olacağı şeklinde bir fikir paylaşılmasının şahsen daha olası olacağını düşünüyorum. Aklınıza takılan başka soru veya sorun varsa lütfen sormaktan çekinmeyiniz

İyi forumlar.

ateistkeci ve lordbastion bunu beğendi.
  6. Şahsen Ben Kaldırılması Taraftarıyım program kullanmıyorum ve harıtada 1 saat yaratık doneyım dıyınce hemen urı dusmeye baslıyor dusmeye basladıgını dusunun ben urıyı baska nerde kasıcam bır harıtada degıl dıger harıtalarda dusuyor raporlayın kaldırılsın Lütfen Bot Kullananları Boyle Cezalandıramassınız Aksıne Hakkıyla Kasılan Arkadaslar Artık Kasılamıyor

7. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Söylemiş olduğumuz gibi durum raporlandı, geri bildirimlerinizi ekleyip iletmeye devam ediyoruz.

İyi forumlar.

8. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

Azalan getiri önceden cubi ve bl haritalarında calışmıyordu bu bi kaç gündür örnegin x7de penbe talon 150 uriden 30 uriye düşse bile invok yada inpulusede bir düşüş olmuyordu şuan buralarada etki etmektedir

evet bu azalan getiri iyi birşey botcular programcılar illegal kişileri fena halle yıprattı ama biz eli ile uzun süre oyun oynayan legal kişilerde bundan cook etkileniyoruz kocaman firma bu 3/5 kendini bilmez insanı bulup banlamak yerine tüm oyunculara neden ceza veriyor

G.i.s kuralları geregi 3.cü şahıs program kullanmak yasak ban sebebi bu şahısları banlamanız kafidir
    adam kesemiyoruz puşink korkusu yüzüne yaratık kesemiyoruz getirisi olmadıgından dolayı heleki 1000 tane en az karantina yapmak lazımken

ve bu illegal kişiler bitmiyor ne yazıkki pala topluyoırlar bu olaydan beri 5/3de iyne atsan yere düşmüyor ve olansadece biz masum temiz oyunculara oluyor

9. kusura bkma kardeşim 10 saat şu oyunu bir insan evladı dinlenmeden oynayamaz kimse kimseyi kandırmasın yağ gibi üste çıkmaya çalışmayın bu BOT kullananları bannlamadıkları için binlerce oyuncu oyunu bıraktı bence sonuna kadar kalsın ne zamanki BOT biter o zaman kaldırılır

xxkubixx, KOMA..SE..BIRA ve meduecem bunu beğendi.
  10. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

kardeşim benim 10 saat yada 15 saat oynamam sorun deil sen 5/6 saat cubi kes sonra 1 saat penbe talon kes yine düşecektir
    ben işim geregi net cafede cook fazla pc başında olmak zorunda olan biriyim

11. bakın azalan getiri olayı yerine bu illegal program kullanan oyuncuları oyundan atmak yerine de çok güzel çözüm sunuyorum tespit edin hiç bir şeyden ödül almasınlar zaten bu programların amaçı uri kasmak bu kişileri tespit et banlama hiç bir şeyden uri alamasın kredi tp vs alamasın gg yaptığın da ödül alamasın cezası bu olsun hatasını anlayıp bir daha kullanmazda oyuncu da kaybetmezsiniz.

ceza 3 aşamalı olsun 1. aşama da 1 ay ödül alamasın 2. ceza 6 3. ceza 1 yıl tekrar devam ederse ömür boyu alamasın o da onun sorunu olsun.

yıldız*-*93 bunu beğendi.
  12. 10 saat aralıksız oynayan yok zaten adam afk bırakıyor TS de takılıyor yada başka birşeyle ilgileniyor olabilir. Bu kadar büyük bir saçmalık yok yıllarca program kullanmadan para yatıran oyuncu yıllar sonra bu saçma sistemle karşılaşıyor peki sen nasıl rahatsız olmuyorsun scrap falan mı kasıyorsunda seni etkilemiyor ?

13. Günlük görevleri yapıyorum var olan görevlerimi ilerletiyorum şu ana kadar 1 uridium bile düşme olmadı bende

Regulus bunu beğendi.
  14. meduecem

meduecem User

dostum sana kesinlike katlıyorum.bu azalan getiri çözüm değil ama BOT cuların daha çok ilerlemesini bir nebze yavaşlatacaktır.BOT a çözüm bulunmadıkca oyunda saçma sapan güncellemeler devam edecek.Bende girip 1-2 saat takılıp çıkıyorum uri filan düşmüyor.

15. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Azalan Getiri sistemi için düşüncelerinize önem verdik ve bir araya getirip yollamak için bir konu oluşturduk. Her türlü geri bildiriminizi o konu altından yapmanızı rica edeceğim. Bizler de bu sayede tek bir görüşü bile atlamamış olacağız.

Konuya Tartışma ve Görüşler adlı forum bölümünden ulaşabilirsiniz, konu kilit.

Iyi oyunlar dileriz.

Minerva ve lordbastion bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.