B03 Kalkan Jeneratörü

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve [_NIGHTSTALKER_] tarafından 2 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. merhabalar, kolay gelsin chromin rinusk ben bunları nasıl bulucam, forumda ayrıntılı bi bilgi yok yada başlığı bulamadım. birde npc kesmek için 16 level promethus mu iyi yoksa 16 level yansıma sondası mı? son olarak da yansımı sondasını günlük giriş ve birleştir dışında nasıl alabilirim (sandık vb)
   
 2. öncelikle merhaba, BL haritalarındaki slotları keserek rinusk elde edebilirsiniz. Chromini ise etkinliği geldiğinde galaksi kapılarındaki slotlardan elde edebilirsiniz. Kullanmanızı önereceğim lazer elbette ki promethus lazerleri olacaktır çünkü yapılan testlerde hasarlarının diğer lf4'lere oranla daha fazla olduğu gözlenmiştir. Youtube'da bununla ilgili videolara ulaşabilirsiniz. Ayrıca promethus lazerleri BL haritalarında normal ataklarının 3.5 kat fazlasını vermektedir.
   
 3. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Konunuz tarafımca daha uygun bir bölüme taşınmıştır. Öncelikle Chromin hammaddesi Chromin Telaşı etkinliğinde; Kappa, Epsilon, Zeta, Delta, Kuiper, Kronos kapılarından kazanılmaktadır. Rinusk ise X-BL haritalarında bulunan NPC'lerden kazanılmaktadır. NPC'lerde kullanmanız adına 16 level veya geliştirmesi olmasa bile Prometheus Lazer Topu daha kullanışlı olacaktır özellikle x-BL haritalarında. Henüz yansıma sondaları sandıktan kazanılmamaktadır. İlerleyen güncellemeler ile birlikte sandıktan kazanılabilceğini düşünüyorum.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş