Bug / Oyun hatasi Bağlanıyor Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ANCESTRAL tarafından 28 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. nasıl düzeliyor peki öncekinde nasıl düzelmişti

2. Bekledm geldi 2 saat sonra felan

3. CHROME Explorer deniyorum girmiyor bu ne saçma iş ya

4. yine bağlanma sorunu. gün olmasınki şu oyunda bi arıza çıkmasın

5. sadece bende değil dime herkeste var bu sorun sadece bende var sanıyorum ben

6. tr4-6 oyuncusuyum sorunsuz girebiliyorum şuan

7. tr1-5 oyuncusuyum giriş problemi devam ediyor bende tr1-5 den giriş problemi olan yok mu ?

8. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bu sorunu merkez ekibe ilettik. En kısa sürede çözüm bekliyoruz. Farklı tarayıcıdan girmeyi deneyiniz. Anlık sorun yaşanabiliyor.

İyi forumlar

9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Buradaki çözümleri deneyip olumlu/olumsuz dönütünüzü yazabilir misiniz? Cevabınızı bekliyorum.

İyi forumlar.

10. Dün akşam oyuna bağlantı sorunu oldu dedim hadi neyse bekleyelim düzelsin sabah resetle düzeldi şimdi aynı sorun yine var oyun bağlanma ekranında kalıyor şimdi ben sabah resetine kadar giremeyecek miyim şurada bir akşam oyun keyfimiz var nedir bu sorun ?

11. Aynı sorun bende de vardı.Uzun süre bağlantı ekranında kaldı giremedim.Çözüm ise hangardan farklı bir gemi seçmek.Bu şekilde girebildim ve oyunda asıl gemime geçiş yaptım.Ama sonrasında yine oyunda porttan atlarken falan dondu.

Son düzenlenen: 30 May 2019
    marker123 bunu beğendi.
  12. Hocam teşekkürler hangar değişince düzeldi :)

HatayLı_ASİ_[☾★] bunu beğendi.
  13. Merhaba,

Başlat tuşuna tıkladıktan sonra bağlantı kuruluyor... bölümünde takılıyor son yarım saattir.çerezleri temizledim.Farklı tarayıcıdada denedim sonuç alamadım.bilgilendirirmisiniz.

hangar değişimiyle ne lakası olabilir bu sorunun . ? ben değiştim düzelmedi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 May 2019
  14. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bu sorun rapor edilmiştir ve en kısa zamanda da çözülecektir. Bu süreçte de dilerseniz buradaki çözümleri uygulayarak oyuna girmeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca hangar değiştirmek de bazen yardımcı olmaktadır.

Aynı sorun üzerine açılmış daha eski bir konu olması nedeniyle konularınızı birleştirmiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

15. Rica ederim.Sorununuzun çözüldüğünü sevindim :)

16. aynı sorun bende de var hangar değiştim yinede düzelmedi dünde olmustu böyle bi durum hangar değişine düzelmişti ama suan düzelmiyor

17. ne yaptıysam düzelmedi :D

18. nasıl girecem ben suan oyuna ? oyunda işim vardı yapmam gereken gerçekten bu nedir yani bişey düzeltecez derken daha çok batırıyorlar

19. Arkadaşlar hangarı 1/2/3... diye yazan yerden değiştirdim oldu , öncesinde hangar sayfasından gemi seçip etkinleştir diyerek değiştirdim gemiyi olmamıştı.

.Paradoks. bunu beğendi.
  20. tarayıcı da değiştirdim bilgisayarı kapat aç da yaptım reset de attım 4-5den 5-1 atladım gene aynı sorun oldu bu ne saçma sapan iş ne alaka yani ben bu oyunu oynamak için 5 saat keyfinizi mi bekleyecem ne bu ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.