Bağlanma Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve AlphonseElric tarafından 29 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. nasıl olduysa öğlen oyuna zar zor bir defa giriş yapabildim zaten 10 dk sonrada yeniden bağlan çıktı bir dahada giremedim,haritalar bot dolu onlar gayet güzel çalışıyor...

2. şimdi şurada bi küfür yazsak anında ban yeriz demi ama oyunla alakalı en ufak bi açıklama yapma gereği duymayan duyarsız dakrorbit yöneticileri ver adminleri nerede acaba ?????

titans___ ve skeles12 bunu beğendi.
  3. azad edin tüm oyuncuları artık ne oynayabiliyoruz ne oynayamıyoruz bittiyse bitti deyin başka oyun bakalım biz de

4. noktakoyam

noktakoyam User

katlayıcı boşa gitti. ÇÖZÜM etkinlik zamanı kayıt yaptırtmayın. millet 1000 tane bota atıyor satmak için serverler çöküyor. event zamanı hesap kaydı olmasın.

titans___ bunu beğendi.
  5. Ben inşaat mühendisiyim. 1 günüm var adam akıllı oyunda takılıp zevk aldıgım onuda mahvediyorlar varya

westerya bunu beğendi.
  6. alisahin37

alisahin37 User

tr1 geldi

7. tam 1 gün oldu neredeyse oyuna giriş yok.

8. kappa ya atladım, atlayış o atlayış. Gemi ortada yok. 30-03-2024 çifte kazanç hesapta.

9. skeles12

skeles12 User

bi haftasonumuz var onda da sorun çıkıyor yazıkkk

10. ByBozok

ByBozok User

sıkıntılı net bılgı yok

11. 15 gün normal 15 gn aynı oyuna bu kadar hile bugu girerse olacagı bu

12. UCB

UCB User

ne zaman düzelicek oyun

titans___ bunu beğendi.
  13. Tata

Tata User

malesef ki hiçbir açıklama yok etkinlikte boşa gitti çifte kapı ödülü de boşa gitti

titans___ bunu beğendi.
  14. 18 saat olmuş belki daha fazla hiç kimsenin bizi iplediği yok sorun neyden kaynaklı neden bu kadar uzun sürüyor hemen hemen bütün etkinliklerde bu oyunda bitmeyen sorunlar var ama çözümleri yok FORUM ADMİNLERİ VE YÖNETİCİLER NERDESİNİZ

titans___, UCB ve FeC bunu beğendi.
  15. DARKORBİTLE ALAKALI Bİ AÇIKLAMA BEKLİYOR HERKES SİZDEN 24 SAAT OLACAK ŞU LANET OYUNUN YÖNETİCLERİ VE YETKİLİ KİŞİLERİ Bİ AÇIKLAMA YAPMAK BU KADAR ZORMU ??????????????

16. belkide beklenti içine girerek bu kadar b.ktanlığı hakediyoruzdur

17. Baska online oyunlarda da benzeri sorunlar yaşanıyor mu acaba?

18. alisahin37

alisahin37 User

şirket yapamıyorsa x2 oyunu gibi satsın oyunu zaten tutucu bile olmasa potansiyeli var otoyuda oyuna entegre ettimmi tamamdır adamın yapcağı 2 şey var satın gitsin başka firma alsın işletsin gerçekten oto adam işaretleme olmasa bile onlesi pandemi zamanına yakın olacak hatta geçecek bir oyunun düştüğü hale bakın alıcak oyunu sv elri birleştiricek pasif gemileri silicen 5 10 yıl girilmeyenleri devamke yani bu nedir ya satın gitsin

41ldr41 bunu beğendi.
  19. oyuna ddos saldırı olmuş ve bunu kaç saat sonra açıklamasını yapıyorlar ( GÜNAYDIN )

20. Ben de sadece bende var sanıyordum, dünden beri giremiyorum oyuna. Oyunda bir problem olup olmadığını anlamak için ilk önce oyunu sildim, sonrasında yine açılmadı. Bilgisayardaki tüm çerezleri önbellek verilerini sildim, durum ala aynı. Muhtemelen server ile alakalı bir durum. Umarım bir an önce çözerler.

westerya bunu beğendi.