Bağlanma Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve AlphonseElric tarafından 29 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar ağlayıp sızlamanıza gerek yok, çok değerli bir eski oyuncu olan **-_-ALEMDAR-_-** abimizin açtığı bir sv var, oraya geçebiliriz. Ben artık uzun süredir orada oynuyorum. İsteyen olursa Discord dan eklesin orada oynayalım. Para yatırıp rezil olduğumuz bir oyunu oynamamıza gerek yok bence. :D

CAPULCUYUZ bunu beğendi.
  2. şahin1

şahin1 User

zaten kutularda artemis çıkmıyor 100 kutuda 1 tane artemis çıkması uygunmu dur biraz iyileştirme yapılması lazım global olamıyorsunuz .

3. Hangi server bahsedebilirmisiniz

4. GÖLGE

GÖLGE User

Anagemi bağlanmıyo yan gemi bağlanıyo bu nasıl iş yaa...Salın anagemimi alooo...

5. Oyuna neden bağlanamıyoruz????

CAPULCUYUZ bunu beğendi.
  6. Ah bi bilebilsek

7. 1 hafta bekledik oyun bugüne denk geldi gideceği ne güzel hades yapıyorduk

8. KKaya5454

KKaya5454 User

Ne zmn düzelenecek bu sorun hiç açıklamada yok bilgisi olan yazsın artık 1 günü geçti giremiyoruz oyuna ???

CAPULCUYUZ bunu beğendi.
  9. lütfen biri bir şey söylesin bir haftadır bugünü bekliyoruz !!!

10. bu ddos sadece darkotbit mi buluyor.onca oyun oynadık böyle şeyler yoktu.velevki olsun demekki bir yerlerde bir zaaf var.biraz para harcayında güçlendirin oyunu ama yok sadece sömürün milleti...

11. Ben bırakıyorum size kolay gelsin

12. mrtTS_61

mrtTS_61 User

24 Saati geçti buraya yorum yazınca şahıs şahıs kısa süreli açılıyor alın oyununuzu a n a n ı z ı n a m ı n a sokun oynanmayan oyun a m ı n a k o d u ğ u m u n oğulları bir dünya insan para ödüyor ne y a r r a k yiyorsunuz alın beni de banlayın banlamazsanız karınızı s i k e y i m sakın açmayın bu oyunu böyle kapatın a n a n ı z ı n a m ı n a s o k u n . Sizin ekip dediğiniz kaç kişidir ekibinizi s i k e y i m 2 3 kişi mi müdahale ediyorsunuz bu duruma a m ın ı zı s.keyim bir haftasonumuz var a m ı n ı s.ktiniz a m ı n a k od uğumun yamyamları sizi la banlayın beni banlamazsanız k ar ı n ı zı s.keyim.

MTAHMAZ28, sakıncalı07 ve zühre bunu beğendi.
  13. MTAHMAZ28

MTAHMAZ28 User

1 gündür oyuna girilmiyor sizi hack leyen adama ödül verilmeli bence :)

14. owlll

owlll User

Ddos duyurusunun türkçe meali : Ddos yiyoruz ddos atan arkadaşın/ların ddos atmasını bitirmesini bekliyoruz.

15. ByBozok

ByBozok User

neden bot kullanımına izin veriliyor bariz gemiler botlu belli harita kapatılıp neden gemiler incelenmiyor böyle olursa tabi baglantı olmaz heryerde satılıyor

16. noktakoyam

noktakoyam User

hala baglanti yok

17. civanhan

civanhan User

merhaba aynen bende bağlantı yok. birde tuttuk katlayıcı aldık etkinlik için bir tek hafta sonu doğru düzgün girebiliyorum . dedim petin eksiklerini yapalım diye . maalesef bağlanamıyoruz . yetmiyor para ver rezil ol . botcular keyfine baksın .. çok güzel bizim uğradığımız mağduriyet ne olacak nasıl bir çözüm bulacaklar merak ediyorum.

18. DAYI2*

DAYI2* User

:D:cool:o_O

19. antesteria

antesteria User

bağlantı yok. bu nasıl bir iştir anlamış değilim.

20. Aynı sorun devam ediyor arayüzü slip tekrar yükledim düzelme olmadı... Yöneticilerde bir tek cevap yok çaresi yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....