Bağlanma Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve AlphonseElric tarafından 29 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. iz41

iz41 User

Bağlanma sorunu genel bir sorun değil sadece hangarda doğmaya calıstığımda bağlantı hatası veriyor 5-2 de ki farklı bir gemiye geçiş yapabiliyorum ancak patlayıp hangarda doğmaya calısınca yeniden bağlantı hatası alıyorum. Ayrıca oyun içerisinde bağlantı kopmayan oyuncularda mevcut.

2. bare3434

bare3434 User

sayın yöneticiler bugunki zararımızı nasıl karşılamayı düşünüyorsunuz? geçen haftalardada aynı sorunla karşılaşmıştık böyle saçmalık mı olur 24 saati aşkın bir süredir oyuna giriş yapamıyoruz artık oyundan soğumaya başladık yakında sizin yüzünüzden bu oyunu bırakıcaz....

3. aynı sorun bir çok oyuncuda var umarım bir çözüm en kısa sürede bulunur

4. 1 günden fazla oldu ve hala şu saçma sapan ddos saldırısını hala çözemediler tüh bak sen şu işe diğer oyunlarda böyle saldırı olmuyor bitmiş tükenmiş olan bir oyuna işleri güçleri yok ddos saldırısı yapacaklar buna 3 yaşındaki çocuk bile inanmaz ve sizlerin yapacağı o saçma sapan telafilerle olmuyor bu iş bizlerin hafta sonunu nasıl telafi edeceksiniz acaba ? bu zevki nasıl telafi edeceksiniz ?

AVEX_59 bunu beğendi.
  5. HTC_ONE_M8

HTC_ONE_M8 User

TR1 VRU dışında herkes oyuna devam ediyor anladığım kadarıyla. Ben 5-2 dışında bir haritada oyuna giremiyorum böyle saçma bi saldırı yalanı daha önce duyulmamıştır gerçekten..

SilentsKiller bunu beğendi.
  6. hala devam ediyor bağlantı sorunu

7. bu nedir ya pazae pazar bi oyun keyfimiz vardı oda gitti

8. UCB

UCB User

dark ekibi nerde mangalmı yapıyonuz pazar günü oyun çöktü

9. noktakoyam

noktakoyam User

7 günlük destek aldim 2 günü gitti zaten, iade lütfen

10. ddos saldırısını 2 gündür çözemeyen darkorbit telafileri ne zaman çözer acaba ? belki 2 hafta belki 2 ay sonra kim bilir nede olsa ddos saldırısı bu çözemiyorlar

11. antesteria

antesteria User

oyun yine gitti. dalgamı geçiyorsunuz.... vip var indirim paketi var katlayıcı var. giremediğimiz süreyi ilave edecekmisiniz veya iade edecekmisiniz. darkorbit sorumlu kimse yokmu.

SilentsKiller bunu beğendi.
  12. berkcn06

berkcn06 User

abi iyi hoş güzel katlayıcı aldık boşa gitti oyuna bi giriyor bi girmiyor kapıdan atlıyorum hop oyun çöküyor 4 5 saat sonra gene deniyoruz gene aynı sıkıntı

13. Dalgamı geçiyorsunuz siz şakamısınız ne siniz bu iş artık telafilik durumdan çıktı eski darkorbit yöneticileri bile bu kadar uzun süre oyuncularını mağdur etmediler bi kaç saate çözümü bulunurdu şimdi 1 günü geçti 2 gün olacak kapatın dükkanı gidin

14. katlayıcı paketi aldım ilk seferinde gelmedi ama üçret gitti destek gelmedi, sonrasında tekrar aldım bu sefer destek geldi ama supporta yazma gereğinde bile bulunmadım 17,90 tl için bana 10 gün sonra cevap atacaklar sonraki cevap kim bilir ne zaman. Ne supporta bakan kalmış ne oyuna, daha da bu oyuna para harcanmaz. Bu ayda sadece yeni lazerdi vip indirim tp şp derken 250 300 tl harcadım sonuç sıfır

15. Şakadan öte bir vaziyet var insan gerçekten hayret ediyor

16. MR.Ahmet

MR.Ahmet User

gündüz 8-9 saat oyuna giriş yapılabiliyordu dedim düzeldi herhalde iftardan sonra kapılara girer destek seprom çeker x4 le 20 dk da yapar cıkarım diye bi gittim geldim oyun yok :)

17. alisahin37

alisahin37 User

tr1 de eic haritaları çalışyıordu vruya atlıyım dedim gitti oyun pandemi zamanı arada gidiyordu (en son o zaman oynadım 3 aydır tekrar oynuyorum) o zamanlar sunucular genişti oyuncu saysını kaldırıyordu şimdi oyun tutucudan sonra popülaritesini kaybedince(adamı otomatik işaretleme bağlama otot insta ema atma dp link basma vs.) oyuncu sayısı düştü haritalar bot dolu en azından adam kesme görevine yarıyorlar :D neyse oyuncu sayısı düşünce bunlarda naptı server kapasitesini ve kalitesini düşürdü şimdi kârlı etkinliklerde gelince 30 40 hatta 150k gibi gg ler kasıldı gemiler modülle doldu vs millet 2 para kazanayım sağda solda satıyım zaten bot kasıyor misali her yeri bot doldurdu e sunucuda bu popülasyonu kaldıramayınca çökmeler yaşanmaya başlandı aynı 2020 deki oyun gibi oldu o zamanda böyleydi çözüm bota tutucuya çare bul sunucu kapasiteni geliştir oyunu tekrar canlandır ama çançinçon abiler sadece payment üzerine kurulu bot ile yapılan etkinlikler çıkardıkça maalesef böyle oyundan düşmeler server çökmeleri vs olucaktır umarım oyunu iyi bir firma değerlendirirde belki bi umut ufacıkta olsa şu oyunu eskisi gibi keyif alarak oynarız gerçekten artık kabak tadı vermeye başladı oyunu 2020 de unity geçicek dediler başladılar ne olduysa oyuncu sayısı fazla gelen para fazla bi heves girdiler ama sonra onuda yarıda bıraktılar en azından seafight gibi tamamlayıp bi baksalardı oyunun gerçekten potansiyeli var ama bu 2 etken (oto ve tutucu) işi bitirdi e payment etkinliklerd eharitalar bot doluncada oyun kaldıramayıp çökmeye başladı adamlar x klan 50 tane 60 tane yedek gemisi var sokuyor haftasonu hadese abg ye zetaya hop sunucu birden sıkışıyor kapasiteyi kaldıramıyor çöküyor :/

18. mrtTS_61

mrtTS_61 User

N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Mart 2024
  19. ...LİDER5

...LİDER5 User

N/A

20. mrtTS_61

mrtTS_61 User

N/A