bağlantı hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve imax_JR tarafından 5 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. imax_JR

imax_JR User

Merhaba arkadaşlar son 2 gündür darkorbite girdiğimde bağlantı yükleniyor ekranında takılıyor oyunum.çerezleri sildim virüs programını kapattım modemi bile sıfırladım ama sorun aynı değişmedi hala.Supporta ticket attım bir sorun yok dediler telfondan girdiğimde aynı şekilde sorun yok oyuna giriyor ama bilgisayardan girince yeniden bağlanda kalıyor.

Lütfen daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? çünkü support birşey yapamıyor.

Teşekkürler.

2. Spin3131

Spin3131 User

kurulu tüm tarayıcı çerezlerini sil. başlata gir çalıştır yaz enterla. çıkan yere temp yaz ve çalıştır de. orda olan tüm klasörleri sil. silinmeyen klasörler olabilir onlara atla diyebilirsin.

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Aşağıda paylaşacağım konuyu detaylıca inceleyip denermisiniz.

Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    DNS Ön belleği Temizleme S.S.S(Tahminimce bunu uygulayınca sorununuz çözülecektir.)

Ayrıca tarayıcınıza yüklü eklenti varsa oda bağlantı sorununa sebep oluyor olabilir. Sizlere tavsiyem kullandığınız tarayıcınızı komple bilgisaranızdan kaldırıp tekrar kurmanız ver verdiğim konulardaki adımları takip etmeniz olacaktır.

İyi forumlar.

4. nutsh00ter

nutsh00ter User

bu sorunu ben geçen hafta yaşamıştım. Supporta ticket attım 5 dk içinde döndüler fakat anında giriş yapamadım. Ertesi gün giriş yapabildim ve Endişe edilebilecek bir durum yok :)