Bağlantı Kopma Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MarkopaŞa58 tarafından 25 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyun oynuyorken bir anda bağlantı kopuyor. Yani Galaxy Kapılarını tamamlarken bir anda bağlantı kopuyor ya da BL haritasında impulse 2 keserken mouse ile hareket ediyorken aniden bağlantı kopuyor ve yeniden bağlan seçeneği olan pencere çıkıyor karşıma. Bunun sebebi nedir anlam veremiyorum internetimde bir problem yok hatta telefonumun mobil verisine bağlandığımda dahi bu sorun ile karşılaşıyorum. Bağlantı koptuktan sonra hemen tekrar bağlanabiliyorum ama benden güçlü bir NPC keserken koptuğunda gemim patlıyor veya Galaxy Kapılarında da bu yüzden patladığım oldu. Bu sorun nasıl çözülecek?

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyun içerisinde raporlanmış bir bağlantı sorunu bulunmamaktadır. Sizden aşağıdaki bağlantılarda belirtilen işlemleri gerçekleştirdikten sonra oyun içi deneyiminizi tekrar aktarmanızdır.

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S

İyi Forumlar.