Bug / Oyun hatasi "Bağlantı koptu" Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve xsimurgx tarafından 3 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xsimurgx

xsimurgx User

Oyuna girip "BAŞLA" butonuna tıklayınca önce "Bağlantı kuruluyor" yazısı geliyor. Ardından "Bağlantı koptu. DarkOrbit oyun sunucusuna artık bağlı değilsin. Tekrar bağlanmak ister misin?" yazısı çıkıyor. Tekrar tekrar denedim ama değişen bir şey yok. Yeni hesap açtım girdim, onunla girebiliyorum. Bilgisayarım da iyi durumda. Modem yeniledim olmadı. Hangar değiştirmeye çalışıyorum buz kez de "Hangar binalarını sadece istasyonda değiştirebilirsin" hatası veriyor. Supporta yazdım kaç saat önce hala geri dönüş olmadı. Açık arttırmadan bir sürü LF-3 alabilirdim ama oyuna girip credit kasamayınca LF-3'lerimden de oldum. Önerisi olan var mı? Nasıl düzeltebilirim?

2. Reis daha önce bikaç kişi daha yazdı aynı problemi. Oyunun ana ekranda pilot profili var oraya girince başarılar kısmı var oraya gir sol tarafta ünvan var oraya girip ünvan yok seçeneğini seçip alt taraftan kaydet deyip bide öyle gir oyuna.

xsimurgx bunu beğendi.
  3. xsimurgx

xsimurgx User

Sağ olasın vallahi ya. 3-1'de bir streuner kestikten sonra "imparator" diye bir unvan vermişti. Sanırım onun yüzünden oldu.

.(efeberk). bunu beğendi.
  4. çok kötü olmuş. ama dursaydıda patlamazsan 48 saat sonra gidecekti.üzülme yani

xsimurgx bunu beğendi.
  5. Sağlık olsun reis ne demek

xsimurgx bunu beğendi.