Bağlantı kuruluyor hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ___eAGLe___ tarafından 9 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 3/5 den 4/5 e atlayayım dedim portalda kaldım çıkıp gireyim dedim bu kezde bağlantı kuruluyor diye bekleyip duruyor oyun yine perte bağladı anlaşılan

2. GÖLGE

GÖLGE User

hepimizi attılar oyundan galiba:) bekleyelim bakalım :)

3. kapı yapıyordum ama...

4. kapı tam bitti oyun gitti ...

5. oyun gelince haber et bari girelim:))

Qerin bunu beğendi.
  6. smoonrise

smoonrise User

Klasik hafta sonu sorunları , artık bir ekol oldu oyunda her hafta sonu daha fazla sinir sahibi yapmak , çooook uzun zamandır özel etklinlik olmadığı sürece girmiyorum hafta sonu oyuna ama zamanı olmayanlar için neredeyse 5-6 yıldır bir zulüm bu oyun hafta sonları ...

7. MR.Ahmet

MR.Ahmet User

aynı servera baska gemıyle gırmeyı denedınız mı aynı servera gırebılıyorum ama ana gemımle gıremıyorum. server çökmüş baska gemıyle gırdım sv de kımse yok kapıdan atlamaya calıstım öyle kaldı.

Son düzenlenen: 9 Mart 2024
  8. vip indirim katlayıcı boşa gidiyor yine

9. LeciTTe

LeciTTe User

sadece haftasonu kapı yapmak için oyuna giriyorsun onda da oyun çöküyor kapının içinde şansa bak

10. Efsane77

Efsane77 User

Bakım yapılıyor olabilir ama bakım yapılacak denmedi ??

11. SpoTic

SpoTic User

noldu yine

12. SpoTic

SpoTic User

girebilen var mı?

13. -louthy-

-louthy- User

tr4 giriyor ama tr3 girilmiyor

14. -louthy-

-louthy- User

tr1 e de girdim. sorun tr3 te

15. sistem dayanamadı yine

16. TR2 ile 3 de var galiba sorun. diğerleri normal

17. TR2 ve TR3 sorunlu sanırım diğerlerine girebiliyorum

18. açıldı beyler tr3

19. tekrar çöktü kapıya girince girmeyin. kapıya

MR.Ahmet bunu beğendi.
  20. IDTR15_4

IDTR15_4 User

Nereden baksanız 3 saattir oyun yok, herhangi bir yetkiliden açıklama yok. ABG yapanlar ve EBD yapanlar patladı. Destek çekenlerin destekleri hiç oldu. Madem bir sorun var gerekli bilgilendirme yapılsın ki oyuncular olarak ona göre oyunda destek alıp kapı yapalım. İşin komik kısmı ise hala yetkili birinden açıklama gelmemiş olması.