Bağlantı kuruluyor hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ___eAGLe___ tarafından 9 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Swesster

Swesster User

Tr 4 sunucusuna bağlanamıyor şu anda başka bu sıkıntıyı çeken var mı

2. KaTLiYaM

KaTLiYaM User

tr5 de çekmiyor

3. osm_23

osm_23 User

dört saattir bende bağlanmaya çalışıyorum

4. 5BATTAL6

5BATTAL6 User

bi geliyi bi gidiyi

5. osm_23

osm_23 User

sıkıcı olmaya başladı bu iş bu kadar zor olmamalı düzeltmek

6. MR.Ahmet

MR.Ahmet User

oyuna bakan kımse yok kı yazmıslar bı düzen sv kendı döngüsünde devam arada klip izleyip bot banlıyolar

7. osm_23

osm_23 User

bu iş yüzünden zor bela girdiğim on seferde ne olduğunu bile anlamdan on defa boş yere kesilip durdum

8. GÖLGE

GÖLGE User

eee ben gittim geldim hala girilmiyo:)yakamozzzz bunlar bizi istemiyomu acaba))) kurban olsunlar bize)))

9. ne zaman düzelecek bi hafta sonumuz var onu da boş geçecez

10. fauzan3696

fauzan3696 User

öğlen 14:00 suralarından beri serverlara giremiyoruz lütfen bir açıklama bekliyoruz

11. indirim paketi ve haftasonu çöp olmuştur teşekkürler

12. osm_23

osm_23 User

bir tek o olsa iyi

13. hoppa15

hoppa15 User

arkadaş tam destek aldım, besleme yaptım, grup kurdum hadese başladık. gitti hepsi..... ne diyim şimdi ben

14. *_OSİ_*

*_OSİ_* User

yani gerçekten çok saçma
    en azından telafi olarak pazartesi salı günlerinde de x2 veya hafta içi komple x2 olmalı bütün sunucular nanay

15. ulan 24 saattir hiç mi bir düzeltme yapılmaz ya

16. osm_23

osm_23 User

arkadaş bu nasıl iş kaç saat oldu

17. SpoTic

SpoTic User

Dün bağlantı hatası yuzunden kapıda patladım, bu gun bari x2 ödül alayım derken ne oldu dersiniz? Oyuna hala bağlanılmıyor. Bir arkadaşımız " yapacağınız işi seveyim" şeklinde sitemde bulunmuş. Sanırım haklı.

18. GÖLGE

GÖLGE User

dark yine formunda maşallah:)sanırım pazar günü gidin gezin ne işiniz var uzayda demek istiyo:):)

zühre bunu beğendi.
  19. KamberAy

KamberAy User

Cumartesi Saat 4 den beri oyun yok. Hiç açamayında, siz de kurtulun, bizde kurtulalım. Yahu bir oyun 10 senede hiç mi düzelmez, hiç mi değişmez.

20. terphs

terphs User

yeniden başlatma olayından önce küresele girmiştim oynuyordum yeniden başlatmadan sonra giremiyorum gene TR5 çalışıyor gene