Bağlantı Kuruluyor Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve GERİ_DÖNDÜK_[CAN] tarafından 20 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. port atladıktan sonra yaratık keserken veya ımha edıldıkten sonra oyun nedense acılmıyor bu sadece bende mı boyle yoksa herkeste oluyo mu suporta yazdım vıdeo yollayın dıyolar sankı benım canım sıkıldıda sorun ürettım sacmalıktan baska bısey degıl

2. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

laglar buglar genel olarak herkesin problemi ben gb2 serverinde oynuyorum ordada bazen böyle hatalar olabiliyor genel darkorbit sorunu

3. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Sorunun hızlı çözümlenebilmesi için, supportun sizden istediği videoyu göndermenizi rica ediyoruz. Bu sayade sorunun kaynağı daha hızlı bulunabilecektir.

İyi forumlar.

4. .START.

.START. User

Merhabalar, 3 Günden beri. Farkındayım ki Durduk yere Internet hızımın Düzgün olmasına, Rağmen Yeniden bağlan hatası geliyor. Porttan atlayınca tekrar bağlan dıyorum. Yıne aynı hata çıkıyor Yetkılı kışıler bunun farkında değil mı

**QASSİMODO** bunu beğendi.
  5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sizlerden ricam buradaki konuda belirtildiği gibi support ekibine yazmanızdır. Bu sayede sorunu teknik ekibe iletmiş olacağız.

İyi forumlar.

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

aynı sorun bende de var çözümü oyun sayfasına F5 atmaktan geçiyor yada farklı bir internet sağlayıcısı kullanmak çözüm oluyor sanırım ping ile alakalı bir durum oyuna suç atmak istemiyorum artık :D

Manitu bunu beğendi.
  7. bugun yeniden bağlan hatası yüzünden neredeyse 10 kere radyasyonda patladım kapıdam atlıyorum yeniden bağlan veriyor bağlana tıklıyorum o yeniden bağlan yüklenmek bilmiyor kapatıp tekrar açtığımda radyasyonda patlamış olarak buluyorum kendimi

bu olayı benim pc ye bağlamayın hafta içi olmayan olay hafta sonu oyuncu sayısı artınca oluyor

8. DraydiBoy

DraydiBoy User

pc bağlayan yok ki internet sağlayıcına bağlıyoruz direk :)) ping testi yap

9. FATAL

FATAL User

bu oyunu kanser olmak için oynuyoruz resmen. savaşıyorum port atlıyorum bağlantı kopuyor. açıyorum geri atlıyorum yine kopuyor. patlıyorum doğmak için basıyorum yine kopuyor. video çekin supporta atın diyorlar bir de. sözde sizlerde oyuncuydunuz görüyorsunuz durumu daha ne videosu istiyorsunuz?

10. KATALONYA

KATALONYA User

bende ve 2 arkadaşımda da aynı sorun mevcut.

11. Biz uzay oyunu sandık ama siyah ekran simülatörüne dönmüş :D yada kış ayı doğal gaz yerine bp, serverları yakıyor :D

porttan atla bağlanamasın, gemi değiş gelmesin :D oyuna gireme :D iyiymiş .

ama bu siyah ekran simülatörünü beğendim beyaz noktaları saymak için yeterli zamanım var :D
    nasıl düzelir diye sormicam, flash player güncelle, çerezleri temizle, tarayıcı değiş, modem aç kapa gibi görev içi aksiyonlar ı çoktan tamamladım :D ama bitiririm ben bu final bölümünü :D

12. KATALONYA

KATALONYA User

oyunun genelinde bir sorun var bende bayağıdır alıyorum birçok kişiden de aynı problemi aldığını duydum az önce kapıda yaptı 2 kere patladım malesef.

Qezal bunu beğendi.
  13. aynen donma problemleri bitti sayılır ancak bu sefer bağlantı kuruluyor sorunu ortaya cıkmaya basladı

KATALONYA bunu beğendi.
  14. tabi canım donma problemi yok :D yeşil kutucuklar aktif şekilde dönüyor :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Şubat 2019
  15. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bu sorun merkeze rapor edildi en kısa zamanda çözülecektir.

İyi forumlar

16. Qezal

Qezal User

tamamen artık oynamayın ne olursunuz oynamayın oyna artık bu oynu bu oyunu oynayanın kalbi saglam olcak. gemi patlatmıyoz kafamızı vurda patlatıyoz 10 yıllık oyun deneyiminden sonra anladıgım gerçek bu. o yüzden oynama ve rahatla yeni sloganım oynama rahatla

17. sabah 12-16 arası oynanıyordu oyun artık o da yok :DDDDD kimse mi görmüyor bu oyunu anlamadım ki

18. OLDSCHOOL

OLDSCHOOL User

Oyunu bırakmamız gerekiyor sanırım verdiğimiz paraların daha fazla boşa gitmesine göz yummak saçma olacak 12 yıllık oyun deneyiminden sonra darkorbitin bunu yapması yazık oldu..

19. Merhaba 1 haftadır donma ve portaldan atlama sorunu yaşıyorum yardımcı olurmusunuz

20. TR3 oyuna girmiyor bile

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.