Bağlantı Kuruluyor Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve GERİ_DÖNDÜK_[CAN] tarafından 20 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyun kasmasını bırak baglantı göstergesini geçmiyor kaç haftadır böyle . TR serverlerin de hesap açtım bakmak için onlarda kasma yok bi TR2-TR3 te böyle bi bakın arkadaş ya şu servere

2. TuZRuHu_

TuZRuHu_ User

ADMİNLERDE ANCA 'OYUNU BIRAKMAYA TEŞVİK EDİCİ CÜMLELER KURMAYIN ' DESİN. BİZ BURDA KAFAYI YİYELİM OYUNA PARA YATIRALIM SONRA DA KARŞILIĞINI ALMAYALIM AMA BURDA ADMİNLER TEKRARDAN ARAYA GİRİP 'SUPPORTA HAR DOSYASI GÖNDERİN ' DER O ARA DAHA ÇOK SİNİRLENELİM AMA BELLİ ETMEYELİM BURAYA BİŞEY YAZMAYALIM DEĞİLMİ MODERATORUM .

3. evet bende özellikle onları açıp baktım sıkıntı yok

4. Ramazan başladı başlıyalı oyuna henüz girebilmişliğim yok vizelerim ödevlerim var neyseki çok vaktim de olmuyor görünen o ki bigpoint sorunu çözemeyecek o kadar süre geçti tek bi ilerleme yok sanırım görünüşte

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.