Bağlantı kuruluyor..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve mimaotml tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mimaotml

mimaotml User

Tekrar merhaba.. Bu gece sorunlarım bitmeyecek gibi :) Bir diğer sorunumsa oyuna giriş.. Çalıştığım yerdeki bilgisayardan rahatça girebildiğim oyuna,evdeki bilgisayarımdan giremiyorum,İsim ve şifre giriyorum,ortadan başla diyorum,aşağıdaki yükleniyor dolduktan sonra tekrar başla diyorum ancak bağlantı kuruluyor ekranında kalıyorum.. Bunun nedeni ne olabilir.. Aklıma java geldi ancak java yükledim güncel şu an,flash player mıydı neydi ismi,o da olabilir ancak o da güncel.. Neden açılmıyor anlayamadım.. Bekliyorum ancak bağlanmıyor bir türlü,diğer oyunlar problem olmuyor,açılıyorlar,anlayamadım pek..

2. AKDENİZ

AKDENİZ User

Baglantınız kontrol ediniiiiniz.geçmişini silerek yeniden flash player vede pc donanımınızın yüklü olması gerekiyor.

3. Ya sinirden napcamı bilmiyom 30 dk dir oyuna girmeye çalışıyom yapmadığım şey kalmadı lanet olsun ya :mad::mad::mad::mad::mad:

4. Merhaba ;

Anti-Virüs programınızı devre dışı bırakıp tekrar dener misiniz ?

Keyifli Forumlar.

5. Viris programı kullanmıyorum ve bu genelde herkezde var şu anda tekrar girmeye çalışıyorum oyuna!!!

6. mimaotml

mimaotml User

Kontrol edeyim,olmadı tekrardan yüklerim,teşekkür ederim..

7. Merhaba ,

Şu anda genel bir sorun bulunmamaktadır. Hala girişte aynı durumu yaşıyor musunuz ?

İyi forumlar.

8. mimaotml

mimaotml User

(Bana diyorsanız) Evet,hâlâ evden bağlanamıyorum,çalıştığım yerde sorunsuz giriyorum,sanıyorum söylendği gibi flash playerdan kaynaklı bir durum,birkaç sitede daha flash nedeniyle sorun çıktı,sonucu ona bağladım,ilk işim onu tekrardan güncellemek olacak,teşekkür ederim.. Konuyu kilitleyebilirsiniz.. İyi çalışmalar..

9. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Teşekkürler. Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Nefes bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.