Destek Bağlantı problemi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Hurda_Yigini tarafından 24 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Dün başlayan , oyundaki , kopmalar, bağlantı hatası durumu oldukça can sıkıcı idi. Ancak bir şekilde bağlantı kuruluyordu . Bir haritan diğerine geçerken , sayfayı kapatıp , yeniden BAŞLA ile giriş yaparak idare ettim . Ancak dün gece yarısından beridir oyuna hiç bağlanamıyorum. Siyah bir ekran ve ' Bağlantı Kuruluyor ! Lüften bekleyiniz ! '
    Nereye kadar ?
    Bu arada internet hız testi de yaptım .Bir başka sıkıntı var sanırım .

2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Herkesin bildiği gibi son zamanlarda tüm sunucuları etkileyen can sıkıcı bir lag durumu söz konusu. Etkinlik sonrası yoğunluk azaldığından dolayı lag da kademeli olarak azalıyor gibi ama bağlantı kuruluyor ekranında kalmanızın sebebi bu olabilir. Haricinde bu ekranda kaldığım zaman şahsen tek çözümüm çerezleri silip oyuna tekrar girmek oluyor.:D Rica etsem çerezleri temizleyip tekrar dener misiniz?

İyi forumlar dilerim.

3. Üstad !
    Siz bahsettiğiniz sekilde , sorunu cözebiliyorsanız , Mutlu Azınlıkta olmalısınız . Bugün saat 19.30 dan , su ana kadar ;çerezleri sildim . modemi resetledim . makineyi actım kapattım ...... ve bunları bir cok defa yaptım . Sonuc ? Koca bir sıfır. Bu oyuna para yatırıp , oynadığımızı düşünürsek ..... sıkıntı var demektir.

4. GÖLGE

GÖLGE User

Ya arkadaşlar delirtmekmi istiyonuz bizi siz beya:)zaten evdeyiz çıkamıyoruz oyun devamlı bozuk ramazan girdi başımız ağrıyo oruçdan düzeltin şu oyunu daaa:mad::)Her gece bi umutla gelip geri dönüyorum ayıp ama yaanii:)Yok yapamıyosanız kapatın kepenkleri de biz de yolumuza bakalım :):(:mad:

5. Arkadaşlar oyuna büyük bir bakım gelmediği sürece çok düzelecek gibi durmuyor yoğunluktan çöküyor oyun saatlik günlük bir çözümle girebileceğinizi düşünmüyorum illa oynamak istiyorum diyen varsa sanırıım sabah 7.30 resetlerinden sonra bir kaç saat girebilirsiniz ama öğleden sonra insanlarında yoğunluk oluşturması ile birlikte yine bu şekilde oyuna bağlanılmayacaktır bu şahsi görüşümdür
    herkese iyi forumlar dilerim

ƤαяαƖуzєя bunu beğendi.
  6. Reis 5-3 , x-4 , 4-4 gibi maplarda hangarın varsa oyuna giriş yapabilirsin fakat yinede lag falan oluyor portallardan atlamıyor vs. hani uber mapta görevin varsa en azından oradan giriş yap takıl benim aklıma başka bir şey gelmiyor bence bu sorunlar 2021 de çözülecek gibi duruyor.

7. Kardesim ,
    2-3 de görev vardı . Bitirdim . 2-4 den 4-4 atlarken , bağlantı bir gitti. Gecmiş olsun ! Bir bedel ödenerek oynanan bir oyunda boyle birsey olmaz. Yıllar sonra yeniden başladım . VIP uyelik alacağım . Ama su an ?????
    Bigpoint buna bir çözüm bulmalı . Bir arayuz mu yapar ? sistemin calısma prensiplerini mi değiştirir ??? Ben su saatte oyuna gireyim , o zaman kasmaz. Bu haritada kalayım , o zaman kasmaz. Eğer bu iş boyle ise .... Yandık !
    Malum sebeplerden coğumuz evdeyiz. Hosca vakit gecirmek istiyoruz. Ama olmuyor. Bilakis can sıkıntısı ...

8. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Gerçekten yaşadığınız sorun adına özür dilerim. Lakin şunu da söylemek isterim, biz moderatörler de oyunu aktif oynayan kişileriz ve bizler de bu oyuna para yatırıyoruz. Elimizden gelse önce biz düzeltiriz yetkimiz olsa çabalarız ama gerçekten bu konu hakkında en ufak bir müdahale yetkimiz yok. Kaynak kodlara erişim yok yani lag ve bağlantı sorunlarını çözebilecek kişiler bizler değiliz. Bu konuda bizler yalnızca sorunu çözebilecek merkez ekibe sorunları ileten birer "elçi" görevi görüyoruz. Bu yüzden bizleri anlamanızı bekliyor, bu sorunun sebebinde veya çözümünde en ufak rolü olmayan takımım adına da tekrar özür diliyorum.

İyi forumlar dilerim.

Themis. bunu beğendi.
  9. Üstadım !
    Rica ederim . Sizi özür dileminizi gerektirecek bir durum yok . Ben , bu oyunu tr1 zamanından oynardım . Şimdi malum nedenlerden vakit geçirmek için buradayız. Ancak kendimi ifade edebildiğimi düşünüyorum . Yoksa gayem sizleri zorda bırakmak , vaktinizi çalmak değil .
    Öneri :
    Aşırı yüklenmeden kaynaklı bir sorun yaşanıyorsa , oyuna girişte , bir ara nokta yardımı ile yoğunluk dağıtılabilir. Oyuncular buradan kaldıkları , istedikleri haritaya yönlenebilirler. Giriş yapılan server ile oyunun oynandığı server bu şekilde yükü paylaşabilirler. Mesela !

Size ve çalışma arkadaslarınıza kolaylıklar dilerim .