Bağlantı problemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RASLANTI tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RASLANTI

RASLANTI User

Selam Arkadaşlar Bilgisayara format atım oyuna baglanamıyorum birinci sayfayı açıyor ikincisayfayı baglanmıyor daha önce bu problemi yaşamış olanlar yardım ederlermi...!

2. Yükleniyordan sonra başla butonu gelmiyorsa,

• Bir süre o sayfadan ayrılmayın.Başla yazısı gelene kadar.Tahmini gelme süresi 1 dk.
    • Yukarda ki dediğim gibi olmaz ise virüs programını kapatın çerezleri temizleyip tekrar deneyiniz.

3. Kardeş bende de oluyordu oyun yüklenene kadar başka sekmeye bakmayacaksın sadece yüüklenme sekmesine bakacaksın sekme değiştirirsen oyunda başla butonu yanmıyor. Böyle bir dene olmassa supporta falan yaz pek bilgim yok.

4. ya şu başka sekmeye bakmayacaksın felan işi nasıl desem gerekmiyor istersen aç film izle gene o başla butonu geliyor :D bide oyunda problem var ondan bağlanamaya bilirsin

5. mısır patlat, yanına çay felan ekrandan da gözünü ayırma :) dua etmeyi de unutma DO serverlerinin hiç sıkıntısı yoktur olamaz da....

6. Merhaba ,

Yaşanan sıkıntıların en kısa zamanda giderilmesi için çalışmalar devam etmektedir. Lütfen sabırlı olmaya çalışalım.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.