Bağlantı sorunları/Sayfa yüklenmemesi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve Manitu tarafından 29 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba cesur pilotlar,

  Başlıkta belirtiğimiz gibi bu sorunları yaşayan oyunculardan sıkıntıları çözmek, incelemek için HAR dosyalarını Support'a göndermelerini isteyeceğiz.

  Bu dosyalar serverlardan istenen verilerin listesini, serverlarımızdan tarayıcılara veri akışının ne kadar zaman aldığını vb. bilgileri içermektedir. Bu bilgiler sorunun biz kaynaklı mı yoksa oyuncu tarafındaki herhangi bir sebepten ötürü mu kaynaklandığını anlamamızda bize yardımcı olacak. Oradan itibaren daha da ileri gidebilir ve belkide daha spesifik sorular sorabiliriz.

  Bu dosyalar hakkında bir bilgi aşağıdaki linkte mevcuttur.

  https://toolbox.googleapps.com/apps/har_analyzer/ (Internet Explorer, Firefox, Chrome).

  Bize Firefox veya Chrome den kayıt yaptıklarınızı göndermenizi rica ediyoruz.

  Chrome HAR Alımı;  Firefox HAR Alımı;  Videolardaki gibi HAR dosyalarını kaydettikten sonra yukarıda attığımız linke girerek doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Kaydettiğiniz HAR dosyasını Support'a ilettiğinizde işlem bitmiş olacaktır. Bu dosyalar teknik ekibe gönderilip incelemelerin yapılması sağlanacaktır. Bu basit işlemi sorun yaşayan herkesin yapmasını istiyoruz.


  DarkOrbit Takımınız.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.