bağlantı sorunları

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve OnuN.Adi.£bRu tarafından 22 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyunu akıcı bir şekilde oynuyordum demanerde savaşmaya gittim gitmez olaydım bir dondu bir kasıldı oyun kendine gelemedi 4k video rahat izliyom ama oyun gelmiyor gelsede saldırıya korumada 1-1 de gözüküyorum konfi ve slotları değiştirmiyor göstermiyor ayrıca klavye kısayollarında sürekli atanmadı atanmadı atanmadı şeklinde yazı yazıyor 2 3 sefer ayarladım artık b unaldım oyundamı sorun var yoksa bendemi çözemedim internetim çok iyi şuan 100 mbps internet var şöylede bir görsel ekledim nasıl olduğu hakkında yardımcı olabilirmisiniz[​IMG]

Son düzenlenen: 22 May 2019
  2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Sorununuz şuan devam etmekte midir acaba ?

İyi forumlar

3. gece 3 gibi düzeldi fakat tekrar aynı sorun olmaya devam ediyor şuan bl haritasında savaşıyordum biranda bağlantı koptu f5 attım yine aynısı oldu

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Şuan oyunumuzda böyle sorun bulunmamaktadır. Bilgisayarınızın bir yazılımsal güncellemesini veya virüs taramasını yaparsanız sorun belki çözülecektir.

İyi forumlar