Geri bildirim Bağlantı sorunları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kralsız tarafından 17 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar oyun pert boşuna girmeye çalışmayın girseniz bile oynayamazsınız.

2. istemci çok kasıyor.flashı bir dene bro

3. Tr3 sunucusu çöktü bağlanılmıyor reset gelmeli.

AYRAHA bunu beğendi.
  4. AYRAHA

AYRAHA User

Evet şuan da TR 1-5 serverine de girilmiyor.

5. Sayın yönetici 17:10:2020 saat:12:53 itibari ile oyun sayfasına giriş yapılamıyor! Ana sayfaya girilebiliyor lakin oyun sayfasına girilemiyor; girilse bile hemen bağlantı koptu uyarısı alınıyor. Bu durum hakkında bilgilerinizi rica ediyorum? Teşekkürler.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  6. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. sunucu tekrar ayaklanana kadar git bi namaz kıl tavsiyem

7. AYRAHA

AYRAHA User

TR 1-5 de aynı şekilde.Sunucuya bağlanmıyor.

8. Sunucaya Bağlanılamıyor...

9. istemciden girmedim bugün hiç hep tarayıcıdan girdim

10. evet bro genel sorun var tr6 da çöktü

11. Miralay000

Miralay000 User

sunucuya bağlantı koptu hatası alıyorum ne zaman düzelecek bu bıktık artık arkadaş ya bıktık

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  12. Miralay000

Miralay000 User

sunucuya bağlantı koptu hatası alıyorum ne zaman düzelecek bu bıktık artık arkadaş ya bıktık

13. Miralay000

Miralay000 User

14. selamun aleykum hıc bır duyuru yokmu yetkılılerden sorunla ılgılı anlamadım gıttı sahıpsızmı bu oyun bu kadar.

15. 30 dakikadır oyuna giriş sorunu var böyle sorunlar olabilir oyundur sunucudur çöker bilgisayar işi zaten sorun oyunun çökmesi değil 30 dakika geçmesine rağmen bi duyuru açıklama yapılmamış olması bende yönetimi kınıyorum bi açıklama yapmadılar diye

16. kralsız

kralsız User

reset atın arkadaşım şu oyuna bir etkinliğide zehir etmeyin

17. sayın adminler böyle sorunlarda biraz geç cevap veriyorsunuz 2 3 tane konu açılmış lag ile ilgili

18. 1 saatten beri oyuna girmiyor

19. lordm0zart

lordm0zart User

oyun çöktü ahahaha

20. (lazy-53)

(lazy-53) User

sayın adminler nezaman oyuna girebiliriz yazın bari de ona göre gelelim.
    bu arada aldıgımız katlayıların süreleri gidiyor.umarım telafisini yaparsınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.