Geri bildirim Bağlantı sorunları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kralsız tarafından 17 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. H.sonu olduğundan geç bakarlar yada sabah ki reseti bekleyeceğiz.

2. Başka oyun oynayıpta bu kadar sorunla karşılaşan başka oyun var mı ?

Varsa söyleyebilir mi merak ettim.

3. Her hafta sonu bir etkinlik oluyor ve ardından mutlaka bir sorun oluşuyor. Yapmayın daha iyi. bi kaç saattir oyuna giremiyorum. standart söylenenler çerezleri silin şunu yapın bunu yapın. illallah dedirten hafta sonu etkinlikleri..

4. lordm0zart

lordm0zart User

katlayıcı çekmiştim vip de çekicektim vazgeçtim :D

5. yetkililer hükümet gibi iş işten geçtikten sonra meydana çıkıyor bırakın forum modatörü ben olayım da bilgiler bana aksın bilgilendireyim oyuncuları ayıp yani madem gecikecekiz bırakın baskaları yapsın görevi devredin hiçbir oyuncuda sizden memnun değil

03_YOU_18 bunu beğendi.
  6. Teknik ekip ve forum adminler şuan tatilde bugün asla düzelltmezler ve gerçi yarın sabah resette atılır ancak...

7. Yarın sabah resetinde forum admin ve teknik ekip tatilde...

8. Marpholler

Marpholler User

oyuna giriş yapamıyorum acil destek ya bu ne biçim iştir arkadaş görevler kaldı yarıda

9. ne varsa yabancı serverde var ilgi var sorunlara çözüm var tr sermverine geçtiğim geceli hiç memnun olmadım bana yol görüldü yine yabancı sv ye devam

10. haydaaa aga hsonu bi oyuna girelim stres atalım dedik olana bak

FEMİNİSTBACI bunu beğendi.
  11. **ve**

**ve** User

sen oynamassan baskası oynar o oynamasa baskası oynar mantıgıyla ılerledıklerı ıcın sıstem bu sekılde yurur herzaman ..kısacası degırmen bı sekılde doner ..baska oyuna gelırsek oynamıyorum bu oyunuda ara ra gırıyorum her gırdıgımdede gıremıyorum yanı bu oyunuda pek oynayabıldıgım soylenemz ..:DD

12. kralsız

kralsız User

rezillik vallahi rezilik

13. globaldede şimdi gitti oyun.

14. JoLLie1453

JoLLie1453 User

şu oyuna uzun süredir para yatırmıyodum dedim bir vip indirim çekeyim şu savaş biletini yapayım sonuca bakar mısınız :D şimdi bundan sebep bi kod verirler 500 ucb-100 veren bir kod unuturlar etkinliği :D :D :D :D

15. Ne zaman düzelir ?

16. hasanovb

hasanovb User

tr 5 de yok bende sorun bende sanıyordum çok şükür bende değilmiş :D

17. oyun her yede gidiyor yıllardır aynı kelimeleri işitiyoruz merkez ekip de merkez ekip ..

18. hafta sonunda olacak iş miydi bu ? katlayıcılarımız çatur çutur erimeye devam ediyor ama biz oyuna giremiyoruz. bir daha katlayıcı vb alırken iki kere düşüneceğim.

19. oyuna girmiyo yaw

20. aga olayın durumu resmen bu

merkez ekip ve oyuncular :D

(link bırakmak serbest mi bilmiyorum)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.