Geri bildirim Bağlantı sorunları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kralsız tarafından 17 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Bende bir oyuncuyum 12'den bu yana bende bağlantı sorunu yaşamaktayım. Bir açıklama olmaması durumunda sizlera açıklama yapamam.
  Server sorunu Merkez Ekibin sorunudur. Bot konusunda ise genel bir açıklama olarak; çalışmalar devam etmektedir. Serverin şuanki sorunu:
  Yeni içeriklerin oyun tabanında soruna sebep olamasıdır. Örnek vermek gerekirse; yeni modüllerden birini kullanmanız durumunda FPS'niz bir anda 1 olabiliyor gibi gibi..
  Lütfen üslubunuza dikkat ediniz.
  Belirtmiş olduğunuz Forum Kanalı burası mı? Açılan konuların uygun olmadığı sürece kaldırılması mümkün değildir. Sorunlar ile ilgili de henüz bir duyuru olmamıştır.
  Forum Kanalında siyasetten uzak duralım tekrarında cezai işlem uygulanacaktır. Not düşülmüştür.
  Tartışma ortamından kaçınalım uyarı notu düşülmemiştir. Ancak devamında doğrudan cezai işlem uygulanacaktır.
  Oyun benim yüzümden gitmedi? Sonuçta görevli olduğum alan Forum Kanalı ve kuralına uygun bir şekilde burada bulunmak durumundasınız.

  İyi Forumlar.
   
 2. hocam bizim sv de de bugün gitti yarında gelmezse yazık olur telefi yapmaları lazım çünkü 15-20 kapım hazır yapılacak bastım mape koydum yedeği vs hazır ve yarın x2 var umarım en kısa zamanda çözerler
   
 3. dikkat ederseniz oyun server birleştirmelerinden sonra bu halleri aldı.benim tahminim oyunun gidişatını gören kurucular yeterli kara geçemeyince daha düşük serverlara taşınmayı öngördüler.server birleşmelerini fırsat olarak ayarladılar.yoksa serverlar birleşmeden öncede hatıladığım kadaryla haritalar aşırısıyla bot doluydu, etkinlikler dolu dizgidi,kapılar yine full doluydu ama böyle değildi hatırlarsanız.şahsen ben server birleşmelerine ve taşınmasına en başından karşıydım başıma gelecekleri bilirmişçesine.
   
  STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
 4. Thanatos modum cadılar bayramı etkinliğinde bağlantı sorunu yüzünden giriş ödülü alamıyoruz bunu da belirtirseniz yetkililere en azından takvim süresini uzatsınlar ...
   
 5. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Geri bildirim durumunda Takvimi kesinlikle belirteceğimden emin olabilirsiniz. 15 günlük süre zarfı belirtilmiş ve içerikler 15 güne göre ayarlanmıştır.
  Şirketin küçülmeye gittiğini belirtmişsiniz. Ancak ileriye dönük bu denli büyük yatırımlar yapması ne kadar doğru o zaman? Sunucu sorunlarının alt yapı ile alakalı olduğunu belirtmek isterim.

  İyi Forumlar.
   
 6. FΛNİYİZ

  FΛNİYİZ User

  admin cevapta vermiyor ya
   
 7. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Oyuncumuz ne tür bir cevap istiyor? :) Tamamı büyük harften oluşan mesaj içerikleri Forum Kanalında yasaklanmıştır "bağırma" anlamına gelmektedir.

  İyi Forumlar.
   
 8. 4 saate yakındır oyun yok açıklama yapıcak yetkili yok hiç bişey yok bence o kadar ucuz olmamalı bu kadar saat beklemenin tazminatı fırsatçı degiliz ama bi sakal atarlar heralde :)
   
 9. wanted_25

  wanted_25 User

  Herkes hafta sonları oyunu daha çok oynuyor ve sabahtan berri oyuna bağlanılamıyor.
   
 10. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Açıklamanın Merkez Ekipten yapılması gerekmektedir. Bu şekilde sizlere açıklama yapalım.

  İyi Forumlar.
   
 11. Halen umudunuz varsa yani dünkü koddan sonra umudunuz varsa helal olsun diyorum :D şaka bi taraf inşallah diyim ama umutlanmayın yinede
   
 12. Oyuna bağlanamıyorum dünden beri sorun nedir? Ne zaman düzelir acaba
   
 13. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Oyunda tüm sunucuları kapsayan bir bağlantı sorunu bulunmaktadır. Açıklama henüz yapılmamıştır.

  İyi Forumlar.
   
 14. olsun ben genede R310 roketi istiyorum olmazsa olmazım :D
   
  STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
 15. Viraaa

  Viraaa User

  vallahi bende oyuna giremiyorum.sorun genel heralde...
   
 16. Kesinlikle dediklerinize katılıyorum. Ben de hep karşıydım server birleşmesine

  Ağır olmasın şimdi o ödül :D mazallah bıgpoınt iflas eder falan :D
   
 17. R310 kırmızı çizgimiz kimse sabrımızı zorlamasın :D
   
  STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
 18. Yine bir etkinlik yine sorun var.Bıraktım etkinliğe katılmayı daha oyuna girmemiz bile mümkün değil.
   
 19. n/a 2010da 4 ram 512 MB ekran kartıyla oynuyorduk ,yağ gibi akıyordu oyun. Ben şahsen serverların birleştirilmesi söylentisini duyunca bunun bazı serverların satılacağı ve şirketin küçülmesi olarak algıladım. Akıl var mantık var Sayın Moderatör. Zaten o günden sonra haritalarda oyuncu kalmadı.. Son 5 yılda birkaç kez oyuna girip oynayan var mı diye baktım,yoktu .. Ayrıca madem serverlar birleştirildi matematiksel olarak harita başına düşen oyuncu sayısının artması gerekiyordu. Mesela x-6 da iğne atsan yere düşmez durumu yaşanmalıydı := )
   
  lordm0zart bunu beğendi.
 20. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Server +3 haritada oluşan yoğunluğu ve sunucu değiştiren oyuncuları da hesaba katınız :) . Oyunu bırakan oyuncu her şekilde olacaktır. Dönemsel oyanayan bir oyuncu olarak bunun en basit örneği benim.

  İyi Forumlar.
   
  DARK302 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.