Bağlantı sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MrTurktim tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben mod değilim kanka :D

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yönlendirilmiş bir bilgi bulunmamaktadır. Yapılan açıklama:
    @SLıPIYY beğenmek belirtileni onaylamak anlamına gelmektedir. Cezai işlem uygulanmıştır.
    Üslubunuzdan ötürü cezai işlem uygulanmıştır. Moderatörlerin belirtmek istediğinizi ek anlam içeriğini anlamak zorunluluğu bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.

3. bak burda oyuncuların en dikkat etmesi gereken kısım ÜSLUP,
    oyun oynamışsın oynamamışsın umurlarında değil...!

4. üslüp diyorlar ya bide
    FGKJHŞFDASOJSDGFJŞDASFGHASOGHŞFSDFLGHASDHJSDGFJADFSGŞLJHSDGJL

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyunun durumu Merkez Ekibi ilgilendiren bir durumdur. Benim görev saham Forum Kanalıdır. Kurallara uymamanız durumunda cezai işlem uygulama yetkim bulunmaktadır.
    Random büyük harf kullanımından kaçınınız.

İyi Forumlar.

6. titans___

titans___ User

modlara kızmak kötü konuşmak fayda vermyor ha ben ban yedim forumdan fakat adam şöyle hile kullanyor diyorum biri yok diyor bende o kişiye karşı yazdıklarım yüzüne ceza yedim şimdi bu programa herkes atınca servır iptal oluyor ben arada adam yanımdan geçyor gemi kasyor gidyorum kendi şirketim de olsa kesyorum bu legal olmayan program da geri dönüş alıp vs e atan da var da ben kesyorum sıralama derdinde değilim o kadar param yok sonra ağşıyorlar burda gemim banlandı diyenler de var forum da görünüyor .

7. Bakın siz bizden ziyade o ekiple veya o yazılım ekibi ile iletişimde olanlarla yada ekip ile iletişimde olanların iletişimde olduklarıyla her hangi bir zincirleme şeklinde bizden daha çok ulaşabilir durumdasınız buradaki insanlar oyuncular bende de dahil sadece ve sadece bilgi istiyoruz bu oyun düzelecek mi ekip çalışıyor mu üzerinde çalışıyor ise niye bizi bilgisiz bırakıyor sosyal medya kanallarından niye paylaşım yapılmadı uslup değil mesele insanlar gergin ve sinirli sokağa çıkma yasağı var ve herkes evde bir tek eğlencemiz bu ona da giriş yapamıyoruz sebebini sormak en doğal hakkımız bizi bilgisiz bırakamazsınız

ÇORUMLU-19 bunu beğendi.
  8. Valla mesajları beğenmeye yetişemiyorum :D Oyun çöktü diyoruz girmiyor diyoruz biz bildirmekten sorumluyuz diyorlar madem öyle güzel kardeşim çok mu zor bigpoint için şöyle düzgün bi bakım ekibi kurması! Event geldi diyonuz girebilen yok geliştirme indirimi zaten 2 haftaya sarktı. Valla ben mayıstan beri oynarım oyun hala aynı benden bu kadar. Bugcuları falan demiyorum konfi gemi değiştiremezken şimdi oyuna giremiyoruz arkadaş. Devam edecek arkadaşlara sabır ve anlayış diliyorum :)

9. Ben şunu anlayamıyorum.Ortada bir oyun var ,bu oyuna üyeler var ,oyunda sorunlar oluyor ancak bu oyunda nasıl oluyor da "bazı" üyeler etkilenmezken diğer oyuncular etkileniyor.Daha sonra ki telafilerde asla bu açık kapatılmıyor.Çözüm önerim şu ki,oyunda böyle büyük problemler düzelene kadar hiç kimsenin oyun oynamasına müsaade edilmemesi.Durum bu şekilde olmadığı sürece insanın aklına olmadık şeyler geliyor.Hele ki ortam bu kadar karışıkken!!!

10. Yaw desinler 30 gun TUM SERVERLER kapanacak bug bot fix icin ... eyvallah 30 gun sonunda akici ter temiz bir D.O. oynicaksak ne hosh ama kimse bsh demiyo zaten oyuncu yok bunun sonunda ....

11. aga umursamıyorlar burdakı bızım yazdgımız yazılara bakmıor kımse umurlarında degıl kımsenın suan giremıyorum oyuna yuklenıyorda kalıyor gırmıyor

12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Mevcut teknik sorunlar bugün yapılan reset ile birlikte düzeltilmiştir. Bu nedenle konu kapatılmıştır.

-SiyoCan- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.