Bağlantı sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MrTurktim tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu oyun çinlilere satıldıktan sonra birgün bile yüzümüz gülmedi ya ne varsa bu çinlilerde var :D

2. MadBlue

MadBlue User

işin sıkıcı tarafı almanya vs serverlar çalışıyor ?

3. OYUN SÜRESİ: 4,0s49 saat...ömrümden 4000 saat harcadığım oyun bu tanıştırayım

4. epochdas

epochdas User

benim sorum şu,1 buçuk saattir oyun bizde yok.Bize özel tr5 e yani,kapının açık kalma süresi artacak mı

5. MadBlue

MadBlue User

sadece tr5 değil ki tr3 de aynı ... sanırım diğer tr lerde yok oyun...

6. gostak2.

gostak2. User

Küreselde de bağlanmıyor uygulamadan da denedim girmiyor.

7. oyun cok kötü acill müdahale

8. Lowlife

Lowlife User

sözde bakım çalışması yapılmıştı dün görüyoruz ki yine sınıfta kaldı

suskunlarwt bunu beğendi.
  9. Artık acaba bugün de nasıl bir sorun vardır, nasıl bir sorun ortaya çıkmıştır diye bakıyorum oyuna.:))

10. 1 gün rahat oyun yok, yaziklar olsun size

11. oyun düzelirse biri buraya yazsın bari.

suskunlarwt bunu beğendi.
  12. dün gece bağlanamıyordum çıktım sabah hala aynı durum hep mi bir frima kendi cebinin çıkarlarına bakıcak bir kerede deyin ki bu oyuncular yaptığımız her türlü paketi satın aldılar bize sahip çıktılar ve çıkmayada devam ediyorlar deyip minnet gösterip en azından şu lag ve bağlantı sorunlarını çözsenizde bir nefes alsak nasıl olur illa çıldırmak zorundamıyız biz hep. yada sessiz kalıyoruz diyemi hiç bir şeyle ilgilenilmiyor. git gide oyuncular bırakıyorlar oyunu yıllardır ne zaman bu sorunlardan ders çıkarılıcak ..

13. Tüm destekler bile bosa gidiyor, bunu bile bize vermiyorlar geriye !

14. bir kerede bir etkinlik çıkardığınızda şu oyuna lag girmesin
    nasıl başarıyorsunuz anlamadım

15. aimable

aimable User

Bir inançla hala yazıyorsunuz arkadaşlar, hala bir umut , hala bir güzellik peşindesiniz, ilginç

16. Evet. Türkiye serverları.

17. Global 1'de laglar tekrar başladı. Son günlerde hep bu sorun oluyor ardından oyun gidiyor. Oyun gidici, yetkililere şimdiden raporlansın sayın fm.

18. Tr3 aynı şekilde..

Lag giriş sorunu devam ediyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2020
  19. Aynı sorun bende de

20. Hayırlı olsun, oyun her gün ki gibi bozuldu. TP, ŞP mi çektiniz? Bir hevesle tasarım mı aldınız? Kapı mı dönüyordunuz ? Şimdi 10 saat bekleyin, bütün hevesiniz oynama isteğiniz kaçtıktan ve aldıklarınızın kullanım süresi dolduktan sonra oyun düzelir. Teşekkürler; legal oyuncu karşıtı Darkorbit "RELOADED" ekibi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.