Bağlantı sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MrTurktim tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Küresel ve global avrupa 1 de gitti.

2. gökçem1

gökçem1 User

bağlanamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

3. kubi0707

kubi0707 User

küreselde de bağlanamıyorum.

4. Dostuma sonuna kadar katılıyorum. Her gün bir hata, bir sorun. Boşa giden destekler, oynama hevesi, darkorbit sevgisi. Hepsini sömürüyorlar!

5. YETER! YILDIK!

6. oyun nerdeeeeeeeee ne oldu bu oyunaaaa neden bılgılendırmeeeeeee yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

tamamda neden bilgilendirme yok wındows xp sunucusunamı bagladınız TR yı ne bu rezillikkkkkkkkkkkkkkkkk

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2020
  7. korsanjack

korsanjack User

Yıl olmuş 2020 ,oyunda indirilebilir istemci var hala lag ve donma sorunu bi bitmedi gitti oyunda bunu çözecek ekip yokmu almanyada çok mu zor bo sorunları çözmek ?

8. epochdas

epochdas User

commodore 64 aga ne windows xpsi,paradoks admin,bakım sonrası giden 3 buçuk saat kapı süresi nasıl telafi edilecek.Tabi akşama kadar gelirse

9. 504 Gateway Time-out hatası alıyorum hiç giremiyorum oyun sayfasına herkeste aynı durum mu mevcut

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Genel bir sorun bulunmaktadır. Şu anda tüm sunucular geçici olarak kapatılmıştır. Yazılım ekibi çalışmalar sürdürmektedir.

Lütfen bu süreçte beklemede kalınız, sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Oyuncuları galeyana getirmek yasaktır.
    Ne yazık ki geç bilgilendirme dolayısıyla duyuru geç yapılmıştır.
    https://board-tr.darkorbit.com/threads/sunucu-calismasi.158429/
    Telafi yapılacağını düşünüyorum. Böyle durumlarda geçen süreye bağlı olarak telafi yapılmaktadır.

İyi Forumlar.

11. Shalom14

Shalom14 User

orcus gemimle labirentte patladım ve şimdi gemiye giremiyorum. sürekli bağlantı hatası veriyor. ne yapmam lazım? gemim bugta kaldı.

12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Farklı bir gemi etkinleştirerek girmeyi deneyiniz. Ancak eklemek isterim ki; şuanda sunuculara girişlerde genel bir sorun bulunmaktadır.

İyi Forumlar.

13. MadBlue

MadBlue User

oyun açıldı mı yahu ?

14. istemciyi açtığım anda 503 service temporarily unavailable hatasını veriyor çiçek toplicam toplayamıyorum ne olcak bu oyunun hali flash da gidiyor böle bi istemciye kalcaksak güle güle darkorbit

15. MadBlue

MadBlue User

daha aktif olmamış demek sunucu izin vermiyor.

16. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Şu anda tüm sunucular geçici olarak kapatılmıştır. Yazılım ekibi çalışmalar sürdürmektedir.

İyi Forumlar.

17. Shalom14

Shalom14 User

diğer gemilerimle girebiliyorum, sorun labirentte patlayan gemimle.

18. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Çerez silme yönteminin işe yarayıp yaramayacağını bilmiyorum. Ancak aşağıda belirtilen işlemleri denedikten sonra düzelmemesi durumunda Support Takımı ile iletişime geçiniz.
    DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S
    Ayriyetten: C:\Windows\SoftwareDistribution\Download Klasör'ü içindeki çerez dökümanlarınıda silmeniz faydalı olacaktır.
    Giriş yapan bazı oyuncular var aslında :D . Ancak 504/503 hatası alıyorlar ilerleyen saniyelerde :/

İyi Forumlar.

19. 58_ALİ_34

58_ALİ_34 User

nezaman acılacak

20. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bilgim yok. Duyurusunu beklemekteyiz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.