Bağlantı sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MrTurktim tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 501 502 503 504 diye gidiyor da gidiyor. Su düzelse artık

2. hoparuu

hoparuu User

Resmen kullanıcıları ile dalga geçen bu oyunu bırakıyorum artık. Ne keyif alınıyor ne de heyecan kaldı. Her etkinlikte, her yenilikte hata, lag, sorun var. Neden canımı sizler ile sıkacağım. Bir ton şıkır şıkır oyun var. hadi size iyi eziyetler. Ben kaçar!

LetSkilacci ve RealSosyete bunu beğendi.
  3. klohftru

klohftru User

Modertor Arkadaşlar çözün artık şu işi

4. labirentte patlayan gemime hiç bir şekilde girilmiyor lütfen yardım

5. SAAT 10'DAN BERİ BAKIM :D Oyuna optimus prime ve death star geliyo heralde

MadBlue ve Hortumcunihatt bunu beğendi.
  6. Telafi kodu :ERRORBİT

100 Bugda Kalmış Oyuncu Ifadesi Spreyi
    100 Kızgınlık Spreyi
    50 VIZX roket
    200 UCB 100...

7. 24 saati kalan katlayici yandı şuan 3 4 saati kaldı. Oyuna girip supporta da yazamiyoruz ki telâfi edilsin. Yazik!!

8. Arderoit

Arderoit User

504 hatası ile oyuna giremiyoruz.

9. AZURRRR

AZURRRR User

ana sayfa geldi . Şimdi de başlattan sonra bağlantı kuruluyorda kalıyor oyunun içine girmiyor :)

10. oyuncuklar sinirlenıyor ve hakaret ediyor. sonrada hesap kapama. oyun yüzünden sinirlenıyoruz . küsüra bakmayın demiyorlar . direk tp yada şp sil ohh misssss

11. ben girdim anasayfaya ama oyuna başla tıkladıgımda yüklenniyor ama devamı gelmiyor

...TR...OF... bunu beğendi.
  12. smoonrise

smoonrise User

Bende aynı durum vardı 5-2 de citadel vardı defalarca denedim açmadı . Hangar değiştim x-1 deki hangarımda açtı asıl gemiyi oraya çetim devam ettim bu şekilde deneyebilirsin belki senin içinde çözüm olur olmadı x-8 yada herhangi bir haritada portalda kalan hesap varsa onlarda dene .
    Arama kısmına '' çalıştır '' yaz enter .
    - %temp%
    - temp
    - Prefetch
    - Recent
    C:\Windows\SoftwareDistribution\Download
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\#SharedObjects
    içindekileri sil.
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\macromedia.com\support\flashplayer\sys
    içindeki settings.sol hariç sil.
    bunlarıda uygulamayı unutma işine yarar umarım .

Luminous bunu beğendi.
  13. Biraz paraya kıyın da doğru düzgün yazılımcı alın! bu ne ya, her seferinde aynı mevzuular. Uzaktan eğitimle yazılımcı olmuş insanları mı alıyorsunuz işe, nedir anlamadım? o_O

MìЯÀ£À¥.. ve -ttimsahh- bunu beğendi.
  14. tryhardD

tryhardD User

hadi bakalım evente devam edebilecek miyiz, yoksa iptal mi olacak, olursa bilete verdiğimiz urileri geri alacak mıyız? bu esnada yanan kapılara güçlendirici ve paketlere değinmiyorum bile geri vereceğiniz yok zaten en fazla para vermeseydiniz der kestirip atarsınız...

15. KOCHİRO

KOCHİRO User

madem anasayfa açılıyo oyunu da açın taksit taksit iş yapmayın tam açın şu oyunu bakım yapcaksanız 24 saatliğine kapatın ayda 1 tam olsun

MadBlue bunu beğendi.
  16. MadBlue

MadBlue User

:))) aynı şey dilimin ucuna geldi de dedim yazmayayım

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  17. MadBlue

MadBlue User

olmadı darkorbit kodları open source yapsın biz düzeltelim hep beraber : ))
    Not : dediklerinizi yaptım ama bağlanıyor diyor bekliyor öle... oyun sunucusunda var bi sorun client ne yapsın...

..ЌĮŁĮĈ.. bunu beğendi.
  18. MadBlue

MadBlue User

bi de dalga geçer gibi %400 helix sale gelmiş :) yahu bi gün bekleseysiniz bari bunca tepki varken ne diyimmm...

DAVLÂTURİ™- ve ..ЌĮŁĮĈ.. bunu beğendi.
  19. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

burda şimdi hakkımızı istiyoruz desek oyuncuları yanlış yönlendirmekten ceza yeriz :D

20. smoonrise

smoonrise User

Ne ben ne sen nede başkası kurtaramaz artık bu oyunu tek ümit başka bir sahibi yada ortağı olması şirketin , yani başkasına satılmasını ümit etmekten başka çare kalmadı herkez bıktı herkez usandı artık sanayii giden Cumhuriyetin kuruluşundan kalan arabalar gibi oldu oyun neresini düzeltirsen düzelt illaki bir yerinden sorun çıkıyor . Önceliği para kazanmak değil , oyuncuları potansiyel para koparılacak az iş çok para mantığı ile yönetmeyecek birilerinin satın alması lazım :)

MadBlue bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.