Bağlantı Sorunu ve Kasma Sorunu Yaşayanlar

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 11 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. haritada karşıma düşman geliyor ateş ettiğim anda FPS 1 e düşüyor ve ardından dark orbit yanıt vermiyor sizin saçma hatalarınız yüzünden kaç kere oyundan çıktım. Ana menüye girerken sorun çıkarıyor oyundan soğuttunuz iki üç günde ...

2. Oyuna girdiğimizde diroitler Standart uçuş düzeni dizilişine dönüyor. Oyunda çok donma var en çokta çöp toparken ve bir şey keserken donuyor. Oyuna girdiğimizde globala bişi yazıyoruz sonra yazamıyoruz ve kimsenin yazısı gelmiyor. Grup odasındayken globala geçince tekrar grup odasına dönüş yapılmıyor. Sorunlar bunlardır beklide dahası vardır. Bence çözümü etkinliği kaldırmak herkesin topladığı hurda falan kalsın bir daha etkinlik getirilince devam etsinler.

-orkataru- bunu beğendi.

3. Pet protokolleri işe yaramıyor..
    Gemimle de toplayınca 202 uridium petlede..
    Etkinlik öncesi petim 262 alıyordu.

4. 2012 den beri oynuyorum darkorbiti az önce talona patladım oyun durdu dalarken şimdi supporta yazcam oyundan üyelik silme koysunlar diye çünkü öyle yapıcam olmaz olsun etkinliği kaldırın bari artık DAHA NE KADAR KİŞİNİN YAZMASI GEREKİYOR SAYIN MODUM?

5. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Konuyla ilgili mağduriyetinizi bildiririz fakat ödülün kod olacağını pek sanmam.

Keyifli forumlar.

6. Ona benzer şeyler verirler hak ediyor herkes bu kadar donmaya karşılık birde hala donma devam ediyor.

7. 24 saatten fazla bir süre oldu size sormayacaklarmı bir hata 1 günden fazla bir zaman nasıl alıyor diye sabır diyosunuz nereye kadar teknik ekibinizi merak ediyorum acaba 1 gün olmuş bu kadar büyük bir oyunun teknik ekibi hatayı 1 günde halledemiyorsa teknik ekipte bir sorun var demektir .eğer işlerini düzgün yapamıyorlarsa istifa etsinler paramızın hakkını alamıyoruz kaç senedir bir donmayı yapamadınız .

8. Darkorbt yetkililerini ayakta alkışlıyorum oyun öyle bir hale geldiki anlaşılan etkinlik bitene kadar oyuna giremeyeceğiz girmemle cıkmama bir oldu böyle donma görmedim

9. 32 Gb Ramli i7 işlemcili Ndvia 960 4 gb ekran kartı olan asus rog g 750 marka leptop kullanıyorum işyerimde 24 mb internet var darkorbitten başka hiçbir konuda sıkıntı yaşamıyorsam bu sizinle ilgilidir...

NoMasteRs bunu beğendi.
  10. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Şimdiye dek sorunun oyuncu/internet/bilgisayar kaynaklı olduğuna dair bir açıklama yapmadık.
    Sorun genel bir sorun yani oyunun tabanında olan bir sıkıntı ve gerekli çalışmalar yapılıyor sorun çözülünce Bütün oyuncuların sorunlardan dolayı yaşadığı mağduriyet giderilecektir.

Keyifli forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  11. Solo_Gezer

Solo_Gezer User

arkadaslar oyunun kasmasi bir yana 2 gundur hesabima dogru durust giris yapamiyorum yarim saat hesaba giris yapiliyor oda baslani basiyorum 5 dakkadan sonra ana sayfa donuyor dukkana falanda gecemiyorum baglanti kopdukdan sonra yine ayni sey oluyor yeniden girmeye calisiyorum 2 gundur supportta mesaj yaziyorum ya buraya yolladilar ya har dosyasi istediler hala duzeltiyolar oyundan soguduk valla nedir bu lagdan cekdiyimiz eski darkorbiti istiyor adam

12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

sistemden zaten hicbir oyuncunun kasilamadigini tp/sp artisi olmadigini goruyorlar,neticede oyunu duzeltmeme gibi fikirleri olamaz ,bizler sorunlarimizi ilettik uzerinde calistiklarinada eminiz,.oyuncunun oldugu kadar ,onlarinda kaybi var,sakiin olmalisiniz .

EFSANE bunu beğendi.
  13. Merhaba ,

İlk olarak tamamen büyük harf kullanmamaya dikkat ediniz. Sorunuza gelirsek bu tür şeylere karar verecek olanlar bizler değiliz. Merkez tarafından alınacak kararlar uygulanıyor.

İyi forumlar.

14. Dünde sorunlar vardı aynı sorunlar hala var düzelmesini sabırla bekliyoruz.

15. adminim sanki yandex operada oyun donmuyor ne sorunmuş 3 gündür düzelmedi

16. Yaww yeter artık artık lag falan ne varsa donma falan hepsi oyunda oluyor o kadar kişi şikayet ediyor bu kadar olmaz yaw okadar çalışan var şu sorunu düzeltemiyorsunuz bıktık sıkıldık sinirlendik hiçbir oyunda böyle şey olmaz kesin, 3 gün sürdü arkadaşın dediği gibi hala sürüyor bağlantıda kopup kopup geliyor internetimiz hızlı bilgisayar hızlı hala çerez tarayıcı virüs programı falan diye geçiştiriyorsunuz şu etkinlikte 200 ucb kimin ne işine yarar biraz zaman ayırıp yenilik getirsinler saçma sapan yenilikler çocuklar bile iyi bişi düşünür adamlar fikir havuzuna 1000 kat güzel şeyler yazıyor 1 senede zor getiriyorlar saçma sapan yenilikler hemen geliyor bu kadar olmaz herkes bıktı sıkıldı şikayetlerini her yere bildiriyorlar ekip nasıl ekipse bi düzelmedi kaç gündür bekiliyoruz zamanımız gidiyor zamanımızı yiyorsunuz bekle bekle anlamış değilim hala düzeltemiyorlar çalışanlara yenilerini ekleyin derim böyle çalışmayla bi yere varılmaz 1 sorunu kaç gündür düzeltemiyorlar etkinlik kaldırılsın..

17. Düzelir diye beklerken geçen güçlendiriciler , oyun FPS düşüşünden dolayı yanıt vermediği sırada imha edilmeler ve herkes de oluyor mu bilmiyorum ama gruptayken grup kısmında oyuncunun ismini göremiyorum ilk hali gibi duruyor ama grupta oluyoruz . Ben geçen güçlendirici sürelerimin ve gemim her imha edildiğinde diroitlerimin aldığı hasarın hesabını kim verecek merak ediyorum...

18. Aynen onlarıda saymayı unuttuk. Çöpü topluyoruz 5 saniye sonra çöpler geliyor ve halada oyun donuyor kısacası yorulduk.

Hala kasıyor donuyor bu kadar olmaz. O kadar donmayla oynayamadık. Kesinlikle bunun karşılığının olması lazım. Hiç yoktan Ekstra enerji, Uridium, Cephane vb. gibi zaten bunlardan herkese verilmezse oyuncuların hakkının yenildiği anlamına gelmektedir.

oyuna reset gelmiş galiba aşırı donma biraz gitmiş yine donuyor yine oynanmıyor adam gibi eski haline gelemedi bi oyun.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 May 2016
  19. Merhaba ,

Arkadaşlar bizler forum üzerinden oyuna her hangi bir şekilde müdahale edemiyoruz. Bizler iletilmesi gerekenleri merkeze iletiyoruz. Gerisi merkez ve teknik ekibe kalıyor. En kısa zamanda sıkıntıları çözüme kavuşturacaklardır.

İyi forumlar.

20. hala çöp toplarken faaln kasma var eski haline ne zman dönücek acaba