Bağlantı Sorunu ve Kasma Sorunu Yaşayanlar

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 11 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba ,

Bizler teknik ayrıntıları bilemiyoruz fakat bilgi gelirse forumda paylaşılır.

İyi forumlar.

2. Benim 2 tane laptopum var biri 8 gb ram her şeyi süper bütün özellikleri netimde süper onda bile çöp toplarken çöpü sonradan veriyor kalabalıkta bile oyunda uzun süre bulunduğum zaman kasıyor fps aşağılara iniyor montaj etkinliği gelmeden önce mem 900 falan olurdu kasmazdı şimdi mem 400 falan oluyor ufak tefek donuyor savaşırkende aksaklıklar oluyor.Benim diğer laptopumda 2 gb ram var onlada arada oynuyorum ama pek donmazdı 3d de hiç donmazdı montaj etkinliği geldikten sonra 2 gb ramlı laptopum aşırı donmaya başladı çöp topluyorum 3 4 saniye sonra geliyor 2 gb ram di ama 3d de hiç donmazdı çılgın cubi bile yapıyordum şimdi 3 d de ise montaj etkinliği yüzünden normal cubide bile donuyor ben donmalar yüzünden kasamıyorum düzgünce gemiyi oyundan soğudum oyuna giresim gelmiyor resetler geliyor oyuna hala düzelemiyor benim gibi bu sorunu yaşayıp globala foruma yazanlar falan dolu donma yüzünden başkalarından geri kalıyoruz ya resmen verdiğimiz para çektiğimiz vipler falan boşa gidiyor hakkımız yeniliyor biz bunu hak etmedik durduk yere kimse buraya donuyor diye gelmez ap açık oyunda sorun olduğu ortada artık düzeltilsin yani çözüm bulunsun reset geliyor hala oyun tam
    anlamıyla düzeltilemiyor hepsi montaj etkinliği yüzünden bence etkinlik kaldırılsın milletin topladığı taşlar kalsın etkinlik gelince tekrar kullanırlar ayrıyeten cerraha para verenler bu montajla cerrahın falan kolay alındığını para verdikleri pet tasarımının kolay alındığını görünce hakkımız yeniyor demekte son derece haklı üstüne üslük hala yenilik getirme peşindesiniz iyice oyunu oynanmaz hale geliyor ufak bi sorun olsa ben bu kadar yazmam eskisi gibi oynanmıyor oyun gerçekten donuyor bi yerlere iletilsin üstüne basa basa birilerine iletilsin hatta kesinlikle düzeltilmesi lazım her gün oyuna girip bir hevesle donma geçmişmi diye bakıp hüsrana uğramaktan bıktım lütfen artık çözüm bulunsun.

3. Merhaba ,

Yaşanan ve tespit edilen sıkıntıları raporlayıp merkeze iletiyoruz. Şu anda teknik ekibin haberi var ve çalışmaktalar. En kısa zamanda düzeltileceğini düşünüyoruz.

İyi forumlar.

4. Sizlere teşekkür ederim sorun olduğu zaman merkeze iletiyorsunuz yardım ediyorsunuz sağolun.

5. Merhaba ,

Rica ederiz görevimiz imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaktır. Forum üzerinden yapılabilecek şeyleri forumda burada yapılamayacakları ise gerekli yerlere yönlendiriyoruz. Merkeze ya da teknik ekibe iletilmesi gerekenleri de raporlayıp gerekiyorsa görsel olarak destekleyip bildiriyoruz.

İyi forumlar.

6. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

adminim benim 55 fps almam gerekiyor full ayarlarda ama boş bir alanda bile 45 alıyor cubide 30 40 fps almam gerekirken 15 fps alıyorum oyunda baya bir fark oldu yapılan yeni güncellemeden sonra

7. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

bende diyordum benim bilgisayarım dün kasmıyordu neyi eksik yaptımda kasmaya başladı az önce oyuna girdim ve bendede fps düşük

8. selamlar sız bır suru ayrıntı saymısınızda neden 1 ay oncesınde öyle bır sorun yoktuda sımdık bu sorun ortaya cıkıyor herkesınmı ınternet altyapısında sorun var merak edıyorum. ve sıze soruyorum bu sızın yazdıklarını kaale alınmıcak seyler bence bos zaman kaybı bız enıysııne oyunu bırakalım daha ıyı darkorbıtın tamamı sorun su anda oyun oynarken kendı kendıne oyundan atmalar saldırı esnasında konfı degıseecem patladıktans onra konfı degısıyor cark ucus duzenınde saldırdıgım kısının uzerınde ucuyorum fakat ates edemıyorum cerrahın hızı golıahtınkınden fazla fakat glıahta yetısemıyorum bunlar sızce sorund egılmı seprom olayı var bıde sepromu ya kokten kaldırsınlar yada 100 bın yapsınlar eee bır kapıda 90 bın seprom gıdıuuor ee nasıl savascaz ozaman sadece oyuna gırerken kutu toplıyak bıde kapımı yapakmyanı hıc haırtalarda savasmayak ozaman oyunun ne anlamı kaldı gene dıyorum darkorbıt baslınca bır sorun halıne geldı

Yeni
    selamlar sız bır suru ayrıntı saymısınızda neden 1 ay oncesınde öyle bır sorun yoktuda sımdık bu sorun ortaya cıkıyor herkesınmı ınternet altyapısında sorun var merak edıyorum. ve sıze soruyorum bu sızın yazdıklarını kaale alınmıcak seyler bence bos zaman kaybı bız enıysııne oyunu bırakalım daha ıyı darkorbıtın tamamı sorun su anda oyun oynarken kendı kendıne oyundan atmalar saldırı esnasında konfı degıseecem patladıktans onra konfı degısıyor cark ucus duzenınde saldırdıgım kısının uzerınde ucuyorum fakat ates edemıyorum cerrahın hızı golıahtınkınden fazla fakat glıahta yetısemıyorum bunlar sızce sorund egılmı seprom olayı var bıde sepromu ya kokten kaldırsınlar yada 100 bın yapsınlar eee bır kapıda 90 bın seprom gıdıuuor ee nasıl savascaz ozaman sadece oyuna gırerken kutu toplıyak bıde kapımı yapakmyanı hıc haırtalarda savasmayak ozaman oyunun ne anlamı kaldı gene dıyorum darkorbıt baslınca bır sorun halıne geldı​

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Haziran 2016
  9. Sıkıldım yazmaktan oyun kasıyor! Çerez flash tarayıcı hepsini dendim ama sorun keisn bendedir sizde değldir.

10. slm arkadaslar bu gorevlerı sızdede sıkıntılımı gorevler ıslemıyor nezaman duzelcek bılgısı olan varmı nezaman darkorbıte yazsam hep aynı bos gereksız cevablar yazıyor calısmalarımzı devam edıyor gıbı bos laflarlan mıllet ı avutuyorlar sızlerde bu sorun varmı acaaba golıaht yada vegance gorevım var bırı 398de bırıde 57de takıldı daha ıslemıyuor nezaman duzelcek bılgsı olan varmı

11. merhaba ben kayrawater1234 çarımla oyuna giremiyorum sunucu ile bağlantı koptu diyor ancak diğer çarım olan kayrawater çarımla girebiliyorum ve rahat bir şekilde oynayabiliyorum.

bilgisayar özellikleri :

8 gb ram
    1 terebayt depolama alanı
    i5 işlemci
    amd 4 gb ekran kartı
    gerisini bilmiyorum internet hızım 32mbs

12. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Bu konu ile ilgili Supporta başvurun.

İyi forumlar

13. 8 gb ram
    2 terabite
    4 cekirdek bulldozer islemci
    Ekran kartimiz yandi idarelik bi suredir 1 gb lik ekran karti kullaniyoruz.
    12-14 mb hız, 0,88 upl

Sayfayi ilk actigimda bile kalabaliga girdigimde (6 7 kisi) fps 20 30 lara dusuyor.Bi 10 15 dk sonra ayni kalabalikta fps 3 15 arasi degisiyo.Daha sonra sayfa yenilememde bile dusuk fps oranini daha az vakitte aliyorum bir ise yaramiyor yani.Porttan atlayis suresi artiyo bi 10 15 saniyeyi buluyor yani.Npclere tiklayamiyorum kapilarda ya da 3-6 da cubilerde ozellikle.Savastigim rakip hafi etrafimda donse patladim demektir asiri kasiyo, ordan oraya gidiyor gemisi, gemi ustune imleci getirdigimde cikan el imleci degisip duruyor gemiye tiklanmiyor.

En dusuk goruntu ayarlarindada bir degisiklik yok.Ayni.2D oynuyorum, diroitler acik, masaustu goruntu ayarim standart.Google chrome kullaniyorum, cerezleri silmede her turlu seyi denedim bir ise yaramadi.Flash playeri zaten chrome guncelliyor, oyun dondugunda oyundan gelen shockwawe olayinida yapamiyorum, chromede onu kapatinca flash devreden cikiyor oyun baslamiyo galaxy sayfasi acmiyor vs.

14. oyuna girmiyo habire bağlantı kuruluyo diyo ama bir türlü oyuna girmiyo neden

15. klonaskeri

klonaskeri User

Admin nedenini bilmiyorum ama bağlantı kuruluyor sayfasında kaldı. Resetten sonra oldu.

MarsLee65 bunu beğendi.
  16. 1. ID buradan paylaşmak istemedim.
    2. Olay şöyle kapı portalları dahil portaldan atlayınca oyun kopuyoır 3-4 sn hatta bazen daha uzun zaman yendien bağlan yazısı gelmiyor sonra birden yeniden bağlan yazısı geliyor ve hatta bağlan desemde bir kaç kere tekrarlattıryor bu işlemi , bu durumn kapı bölüm geçme portallarında dahil , uzun atlama cpu dahil oluşmakda , supportada bilgi mail attım ve raporlama taleb ettim ...
    3. Bu sorun oluşduğunda oyun açık gibi oluyor fakat gemi hareket etsede aslında hayalet gibi geizniyor işarte atmak ateş etmek yeniden portaldan atlama mümkün olmuyor uzun uzun mesefaler gidiliyor ve birden yeniden bağlan yazısı geliyo onaylayınca ilk bulunduğum konumda açılıyor gemi . oda açılırsa ilk seferinde....
    4. Çok nadir ama çok nadiren yanımda yada önümde giden gemi kaybolup geri geliyo çok nadiren oluyor öyle atlama uzaktan sıkma sıkan geminin gözükmemesi ateşin nereden geldiği belli olmaması gibi sorunalr olmuyor .. eski darkorbit sorunları gibi 8 iris dönemindeki ...
    5. işlemci : FX8320 - , anakart asus A85-M , Ekran kartı Asus HD7850 , 8 gb ram hyperx 1600mhz
    6. ttnet 16 mgbit adsl 100 adil kullanımlı -- bu sorunalar kota aşımı ve kota aşımsız hali arasında değişiklik olmaksızın mevcut--
    7. istanbul avrupa yakası merkez çok yakınım
    8. Günün her zamanı yaşanıyor sorun portaldan yeterki atlamasın gemi .. bakın yakın zamanda pwp savaşında en az 30 40 kişilik savaşda sorun yaşamadım ama söz konusu portaldan atlamak olunca işler çilenden çıkaracak derece kötüleşiyor oyun ...

Şimdi bu açıklamalar sonucunda sizden tavisyeler ve çözüm önerileri bekliyorum birden fazla olabilir usanmadan bıkmadan denerim ben kolay gelsin iyi görevler ...

17. MarsLee65

MarsLee65 User

oyuna giremiyorum client kısmı acılıyor yükleniyor ama bağlantı kuruluyor diyo sadece bu ondan sonrada bağlantı başarısız diyor hep aynı pcden giriyorum bayadır bu sorunla karşılaşıyorum

18. BORG_UNION

BORG_UNION User

arkadaş TR2 de hitac etkinligi yüzünden çok donuyor. yani oyuncu sayısı biraz fazlalaştı diye server kaldırmıyorsa böyle ekibinize... sabah saatlerinde ve hitac başladıktan 1 saat sonrasına kadar hiç bir sorun olmuyordu şimdi aşırı derecede donma oluyor 20mb hızla indirme yapıyorum oyuna giriş çıkışta sorun olmuyor ama haritada bir kapıdan diger kapıya gitmek 10 saniye ancak geminin kapıya gelmesi 2 dakika sonra oluyor

19. Xfor

Xfor User

Aynen tr2 kasmaktan oynanmıyor.

20. global avrupa 1 e girilmiyor bile tr2 kasmaktan oynanmıyorsa iyi yine :(